Exit Pop Up

Don

Jako odwiedzający sklep internetowy większość z nas będzie odnosić się do faktu, że wyskakujące okienko wyjściowe podczas przeglądania witryny jest denerwujące. Z perspektywy właściciela sklepu eCommerce, dobrą wiadomością jest to, że faktycznie działa. Klasyczna dyskusja na temat tego, czy mieć tę funkcjonalność na swojej stronie, czy nie, wciąż jest włączona, ale statystyki dały zielony sygnał dla tego samego. Zwłaszcza, że ​​wyskakujące wyskakujące okienka wyskakujące pokazały podwójną liczbę konwersji w porównaniu z tradycyjnymi. Poniżej wymienione są niektóre z powodów, które pokazują, że warto mieć takie wyzwalacze, gdy użytkownik planuje wyjść.

 • Zaangażowanie klienta jest kluczem do zwiększyć szanse na nawrócenie. W związku z tym wyskakujące wyskakujące okienka wyskakujące mogą powstrzymać użytkownika i umożliwić ponowne dostosowanie produktów. Korzystanie z taktyk wyskakujących okienek popup popup, gdy użytkownicy nadal przeglądają witrynę, może być śmiertelne. Stąd użycie popup na końcu to sztuczka "nie trać".
 • Rabaty i inne tego typu oferty mogą pomóc odwiedzającym w podjęciu decyzji o zakupie.
 • Wyskakujące okienko wyjściowe służy celowi, nie naruszając naturalnego przepływu klientów. Zwykle odwiedzający strony internetowe to proces wyszukiwania w Internecie. Gdy znajdą się na stronie docelowej, przeglądają produkty i opuszczają witrynę, jeśli nie są zadowoleni z ceny lub produktu. Dlatego oferowanie zniżek, podobnie jak w przypadku wyjścia, może pomóc im w ponownym rozważeniu.
 • Ponadto wyskakujące okienko wyjściowe daje odwiedzającym wystarczająco dużo czasu na przeglądanie strony i pobieranie informacji. Jednak próbowanie czegoś takiego na początku może je rozpraszać.

Po omówieniu różnych korzyści, które sprawiają, że korzystanie z popup popup jest nieuniknione, nadszedł czas, aby rzucić trochę światła na to, jak w pełni go wykorzystać. Blog przygotował kilka hacków, które pomogą Ci zoptymalizować wyskakujące okienko wyjściowe Twojej witryny. Zeskanuj punkty wymienione poniżej i uzyskaj pożądany rezultat.

1. Pozbądź się monotonii

Mimo, że cała idea wyskakujących okienek wyskakujących nie pozwala użytkownikom opuścić witryny, może ona zrujnować cały interfejs użytkownika, jeśli nie zostanie odpowiednio ukierunkowana. Nudne i nudne wyskakujące okienka wyskakujące, w których prosi się odwiedzających o wpisanie swoich numerów e-mail, mogą nawet zmniejszyć szanse ponownego odwiedzenia witryny. W związku z tym pierwszym wyskakującym wyskakującym wyskakującym okienkiem jest uczynienie ich interesującym. Moduł obrót i wygrana Prestashop są jednym z przykładów zabawnego wyskakującego okna popup. Zamiast wyświetlać denerwujące komunikaty na ekranie, moduł wyskakującego okna wyjściowego zapewnia zabawny interfejs dla odwiedzających. To wyskakujące okienko wyjściowe służy do obracania kołem poprzez wprowadzenie ich identyfikatorów e-mail. Wygrane nagrody można wykorzystać podczas zakupów. Użycie popup popup nie jest tylko skutecznym sposobem na zwiększenie zaangażowania klienta, ale może pomóc w ulepszeniu UX bez denerwowania ich. Dlatego sprawienie, by było przyjemne, jest jednym ze sposobów na skuteczne wychodzenie z okienkami wyskakującymi.

2. Spraw, aby wyglądało na to, że klienci trafili na okazje

Komunikaty w wyskakującym okienku wyjściowym muszą być zgodne z aktywnością odwiedzających. Odwiedzający eCommerce zwykle szukają ofert i zniżek. Ich internetowe wyszukiwania mają na ogół na celu porównanie cen produktu. Jednak darmowe kupony czasami nie przyciągają odwiedzających. Jest to ludzka psychologia, że ​​jeśli rabat 10% jest oferowany im przez osobę rozpowszechniającą pamplety, może nie intrygować ich. Będą zadowoleni, jeśli uda im się wygrać tę samą kwotę lub wygrać rabat za pośrednictwem kontekstu. Wyskakujące okno wyskakujące "Zakręć i wygraj" jest jednym ze sposobów zaspokojenia tej ludzkiej psychologii. Aby podsumować, wykorzystaj innowacyjne sposoby rozdawania nagród, a nawet niewielka oferta zostanie doceniona.

3. Utrzymaj mobilność w trybie responsywnym

Znaczna część ruchu eCommerce pochodzi z telefonów komórkowych. W związku z tym nie wystarczy, aby Twoja witryna mobilna była responsywna. Nawet te wyskakujące okienka wyskakujące powinny być wystarczająco elastyczne, aby skutecznie ograniczyć ten ruch do potencjalnych klientów. Biorąc pod uwagę ten aspekt, bez względu na to, jakiego rodzaju wyskakującego okna wyjściowego używasz, powinien on reagować na telefon komórkowy. Zobacz wyskakujące okienko wyjściowe na ekranie urządzenia mobilnego, a także innych urządzeń przenośnych. Treść i przyciski wezwań do działania powinny być umieszczone optymalnie. Niektóre wyskakujące okienka wyskakujące mogą nawet prosić użytkowników o pobranie aplikacji mobilnych, gdy próbują opuścić witrynę.

4. Daj odwiedzającym opcję odmowy

Jak na ironię, wyskakujące okienka wyskakujące, które pozwalają klientom powiedzieć "nie", to te, które są mniej irytujące dla odwiedzających. Wyskakujące okienka wyskakujące, które obejmują cały ekran i nie oferują opcji usuwania, są uważane za najbardziej irytujące. Ponadto, zamiast przycisku "X", użycie przycisków "Tak" i "Nie" jest uważane za bardziej skuteczne. Ma psychologiczny wpływ i zmusza odwiedzających do przeczytania tekstu. Agresywny tekst, taki jak "Nie, dziękuję, nie chcę zwiększać sprzedaży" i inne tego rodzaju treści czasem powodują, że użytkownik myśli dwa razy. Jednak za każdym razem może nie być to owocne.

Wnioski

Przed zawinięciem całego zapisu, oto kilka kluczowych punktów, które należy wziąć pod uwagę przed zaprojektowaniem wpisu, a nawet wyskakującego okienka dla twojej strony.

 • Doświadczenie użytkownika jest kluczowe.
 • Zawartość okna podręcznego wejścia lub wyjścia powinna być zrozumiała.
 • Daj ludziom również możliwość wyjścia.
 • Użyj atrakcyjnego i wciągającego projektu w okienku wprowadzania lub wyjazdu.
 • Spraw, aby cały scenariusz był zabawny dla odwiedzających.
 • Nie rozdawaj oferty. Upewnij się, że Twoi klienci czują się tak, jakby wygrał ofertę.
 • Nie obiecuję niczego, czego nie możesz zatrzymać. Musisz zbudować czynnik zaufania u swoich klientów.

Liczba firm eCommerce wykorzystała tę strategię, aby zmniejszyć liczbę wyjść i zwiększyć liczbę konwersji. Jednak teraz nadszedł czas, aby wprowadzić taktykę marketingową na wyższy poziom, rezygnując z tradycyjnych metodologii i biorąc pod uwagę psychologię człowieka. Pracuj nad rzeczami, których szukają Twoi docelowi odbiorcy, i unikaj przedstawiania rzeczy, które ich denerwują. Zoptymalizuj swoją witrynę, wywołując popup podobny do Moduł Spin & Win i zwiększ liczbę konwersji bez wysiłku.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *