Stwórz witrynę eCommerce – opracujemy to, o czym marzysz!

create-an-ecommerce-website-we-develop-what-you-dream

Tworzenie witryny eCommerce wymaga wiedzy specjalistycznej, badań rynku i wielu innych niezbędnych czynników, o które należy zadbać. Istnieją dwa sposoby tworzenia witryny e-commerce: Opracuj witrynę od podstaw, kodując lub stworzyć witrynę eCommerce na istniejących platformach, takich jak OpenCart, PrestaShop czy Magento. Jednak Twoje wysiłki pójdą na marne, jeśli plan, strategia, schemat marketingowy i adres URL witryny nie zostaną zoptymalizowane. Poszukaj więc firmy tworzącej strony internetowe, która zapewni Ci to, co najlepsze w branży dla Twojego biznesu eCommerce.

Wprowadzenie do handlu elektronicznego

Branża eCommerce kwitnie, a jej korzenie sięgają ostatnich dwóch dekad. Handel rozpoczął się od komunikacji międzyludzkiej w czasach prehistorycznych i był rzeźbiony i formowany wraz ze zmianami czasu. Sprzedaż i kupowanie online to najnowszy trend biznesowy, za którym podążają milenialsi. Handel elektroniczny odegrał przełomową rolę w handlu detalicznym odzieżą, od zwiększenia globalnej sprzedaży po futurystyczny charakter branży. W biznesie internetowym istnieje morze możliwości, co stwarza dochodowy rynek dla start-upów. Cegły i zaprawy oraz sklepy fizyczne decydują się na eksplorację i czerpanie korzyści z tej dynamicznie rozwijającej się branży. Handel elektroniczny to prosty i najłatwiejszy sposób na rozwój biznesu za pośrednictwem mediów cyfrowych bez konieczności posiadania fizycznego sklepu. Tak, aby rozpocząć działalność online, nie potrzebujesz magazynu ani dużej przestrzeni, której zwykle potrzebujesz do prowadzenia działalności offline. Strona internetowa eCommerce to nie tylko sposób na zakupy, to nowoczesny trend, a ustalenie swojej tożsamości wymaga wielu funkcji i funkcjonalności, aby utrzymać się i wyróżnić na rynku. Płatności, metody wysyłki, personalizacja strony produktu i zarządzanie zwrotami to podstawowe wymagania handlu elektronicznego.

Ten przewodnik będzie kompletnym podręcznikiem dla tych, którzy chcą rozpocząć działalność eCommerce. Ale wcześniej przyjrzyjmy się typom biznesów eCommerce.

 • Pojedynczy dostawca: Witryna eCommerce przeznaczona dla jednego sprzedawcy, a lista produktów, zarządzanie zapasami, metody płatności, wysyłka i inne funkcje będą obsługiwane przez samego właściciela.
 • Wielu dostawców: Witryna internetowa lub rynek internetowy wielu dostawców to platforma dla kilku sprzedawców, na której mogą sprzedawać swoje produkty i usługi. Pierwszy przykład, który przychodzi mi na myśl, to Amazon. Rynek wielu dostawców obejmuje trzy podmioty: administratora, sprzedawców i klientów. Wszystkie trzy są ze sobą powiązane i współzależne.

Modele biznesowe handlu elektronicznego:

Przed wykonaniem planu głównego musisz poznać modele biznesowe, które są najbardziej akceptowane w branży eCommerce. Tworzenie witryny internetowej będzie łatwiejsze, jeśli zrozumiesz swoją grupę docelową i własną pozycję w biznesie. Odbyło się wiele dyskusji na temat czterech modeli biznesowych dla B2C (Business To Consumer), B2B (Business To Business), C2C (Consumer To Consumer) i C2B (Consumer To Business) w miarę rozwoju globalizacji, konsumpcjonizmu i handlu było kontynuowane. Wszystkie te modele odniosły niezwykły sukces i zostały omówione tutaj w skrócie:

 • B2B– B2B odnosi się do modelu, w którym jedno przedsiębiorstwo dokonuje transakcji z drugim przedsiębiorstwem. Na przykład firma produkcyjna będzie sprzedawać produkt całemu sprzedawcy, a nie konsumentowi. Transakcje te zazwyczaj mają miejsce w łańcuchu dostaw.
 • B2C– gdy firma generuje przychody ze sprzedaży swoich produktów konsumentowi. Najbardziej popularne są platformy e-commerce typu business-to-consumer. Jeden i wielu dostawców, oba mogą być platformami B2C. Największym rynkiem internetowym Amazon jest B2C.
 • C2B– Konsument do biznesu jest dokładnym przeciwieństwem B2C. Jeśli jesteś konsumentem i masz pomysł na rozwój funkcjonalności, możesz zasugerować to firmie. W C2B liczą się także opinie i opinie klientów.
 • C2C– Konsument-konsument to model biznesowy, który umożliwia klientom dokonanie transakcji z innym klientem. Craiglist, Etsy i eBay to znane witryny C2C.

Teraz masz jasne pojęcie o modelach biznesowych i ich działaniu w handlu elektronicznym. Jeśli chcesz rozpocząć działalność obejmującą usługi takie jak higiena osobista, włosy i masaże, strona internetowa z rezerwacjami hoteli lub rynek, mamy rozwiązania spełniające wszystkie Twoje wymagania. Tworzymy stronę internetową, o której marzyłeś i oferujemy usługi tworzenia stron internetowych na zamówienie dla tych, którzy już mają stronę internetową i szukają spersonalizowanych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność związaną z odzieżą, czy rezerwację hotelu dla zwierząt domowych, stworzymy to, czego potrzebujesz i zapewnimy fachową pomoc przez cały czas trwania przedsięwzięcia. Tutaj jest lista korzyści eCommerce posiada ponad sklep stacjonarny. Jestem pewien, że to ci pomoże, jeśli nadal nie jesteś tego pewien.

Część 1: Od dziesięciu lat KnowBand wspiera firmy zajmujące się handlem elektronicznym

Usługi tworzenia stron internetowych – stwórz witrynę eCommerce

Istnieje brzeg firmy produkcyjnej eCommerce, pełen konkurencyjności, która znacząco rośnie. Jeśli chcesz wygrać ten wyścig, upewnij się, że jesteś na bieżąco ze wszystkimi aspektami handlu elektronicznego. Po to tu jesteśmy.

KnowBand obsługuje firmy eCommerce od dziesięciu lat i jesteśmy najbardziej znani jako firma zajmująca się tworzeniem wtyczek dla platform eCommerce, takich jak PrestaShop, Magento, OpenCart i Shopify. Posiadamy wyspecjalizowany zespół zajmujący się niestandardowymi modułami i usługami tworzenia stron internetowych dla sklepów internetowych.

Zatrudnij nas, abyśmy zamienili Twoje aspiracje w rzeczywistość. Podziel się swoim projektem i daj nam pomyśleć!

#1. Planuj z ekspertami

Usługi tworzenia stron internetowych – stwórz witrynę eCommerce

Dajemy Ci szansę na omówienie Twojego projektu od podstaw i zaplanowanie go z ekspertami branżowymi. Możesz nam całkowicie zaufać, jeśli chodzi o najlepszą wydajność, ponieważ mamy wielu zadowolonych klientów na całym świecie. Na długo wcześniej upewnimy się, ile dni zajmie to ze wszystkimi wydatkami i innymi niezbędnymi warunkami. Planowanie to pierwszy krok projektu, a gdy jest to strona internetowa, trzeba być precyzyjnym i dostosowanym do swoich potrzeb. Jak powiedziałem, omów swój projekt, a resztę zostaw nam.

#2. Zaprojektuj i zbuduj sklep

Usługi tworzenia stron internetowych – stwórz witrynę eCommerce

Projekty mają różny stopień złożoności w ramach wszystkich typów, ale projekt jest cechą wspólną wszystkich udanych projektów. Przygotowanie projektu polega zatem na zrozumieniu, ustaleniu priorytetów i przydzieleniu zadań oraz wymaga zasobów, aby stworzyć podstawy udanego projektu. Zaprojektujemy Twoją stronę internetową tak jak tego chcesz. Projekt strony internetowej jest najważniejszy, ponieważ to on odpowiada za konwersje. Jeśli chodzi o zadowolenie naszych klientów, z pewnością nie przyjmujemy rzeczy za pewnik. Stworzymy w pełni funkcjonalną witrynę eCommerce dla Twojego biznesu z najlepszym UI i UX, zintegrowaną ze wszystkimi możliwymi funkcjami zgodnie z Twoimi wymaganiami. Przeczytaj ten artykuł, aby poznać�5 kluczowych elementów idealnego projektu interfejsu użytkownika e-commerce.

#3. Wdrażaj to dobrze!

Naszym celem jest robienie wszystkiego dobrze za pierwszym razem. Omówiłeś już plan i mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie. Następnie następuje egzekucja; proces wprowadzania decyzji lub planu w życie. „Zarządzanie strategiczne uważane jest za jedno z najważniejszych zadań każdej organizacji, ponieważ obejmuje całe spektrum podejmowania decyzji strategicznych w organizacji. Będziemy tam, aby wdrożyć Twój biznes eCommerce i pomóc Ci w przyciągnięciu docelowej grupy odbiorców, potencjalnych nabywców, a także udostępnimy Ci matryce umożliwiające śledzenie codziennych transakcji. Możesz przetestuj swój sklep eCommerce w aplikacji demonstracyjnej PrestaShop w 3 prostych krokach.

#4. Pomoc po wdrożeniu

Oferujemy kompleksowe usługi utrzymania systemów, obejmujące pomoc powdrożeniową, gwarantowany czas naprawy, nadzór techniczny, a także spersonalizowane rozwiązania w zakresie hostingu i zarządzania serwerami, wirtualizacji serwerów i przechowywania danych w chmurze.

Usługi tworzenia stron internetowych – stwórz witrynę eCommerce

Po uruchomieniu serwisu, wsparcie powdrożeniowe ma na celu zapewnienie ciągłego wsparcia technicznego. Wymaga to ciągłej pracy w oparciu o istniejące potrzeby, takie jak drobne zmiany, modyfikacje zmieniającej się sytuacji, całodobowa pomoc ekspertów i inne. Jeśli kupisz wtyczkę do platformy PrestaShop, OpenCart, Magento lub Shopify opracowaną przez Knowband, skorzystasz z 24-miesięcznego bezpłatnego wsparcia i pomocy konserwacyjnej. Wierzymy, że klient jest królem! a nasz zespół zawsze z niecierpliwością czeka na niezwłoczne rozwiązanie Twoich problemów.

Chcesz wspólnie zbudować coś wspaniałego? Kliknij tutaj aby przedstawić swoje wymagania.

Zasoby, do których warto się odwołać: KnowBand trafia na listę czołowych graczy na rynku narzędzi eCommerce�

Część 2: Zalety usług tworzenia stron internetowych Knowband dla handlu elektronicznego

zalety-naszych-usług-tworzenia-sieci-dla-eCommerce

Całkiem możliwe jest przeoczenie cenionych możliwości, jakie otwierają się wraz z pojawieniem się nowych technologii. Jeśli nie ma się wiedzy specjalistycznej, aby wykorzystać te zmiany, sytuacja jest jeszcze gorsza. Cóż, taki jest scenariusz dla firm, które mają ograniczoną wiedzę na temat tworzenia i projektowania stron internetowych. Spójrzmy prawdzie w oczy, dostawcy usług internetowych ogromnie zmienili sposób działania firm internetowych. Dostawca usług tworzenia stron internetowych ułatwia nawigację. Pomóż swojej witrynie uzyskać dobrą pozycję w wyszukiwarce Google, tj. optymalizuj ją pod kątem SEO. Pomóż zwiększyć sprzedaż dzięki dobrym strategiom marketingowym i spraw, aby projekt witryny był wciągający, co może zapewnić więcej konwersji. W tej części artykułu omówiono niektóre z głównych zalet dostawcy usług tworzenia witryn eCommerce.

Doskonały interfejs użytkownika/UX

zalety-naszych-usług-tworzenia-internetowych-dla

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym Twoja witryna eCommerce potrzebuje najlepszych projektów interfejsu użytkownika i UX. Być może nie ma nic ważniejszego, jeśli chodzi o pomiar efektywności produktu cyfrowego, niż zapewnienie użytkownikom możliwości wyjątkowe wrażenia użytkownika. To UX i UI to elementy Twojego produktu cyfrowego, które zapewniają, że tak się stanie. Doskonały interfejs użytkownika/UX witryny PrestaShop zapewni spójność stronom sklepu eCommerce i aplikacji internetowej. Ważne jest, aby zadbać o czcionki, motywy kolorystyczne, style i ikony w całej witrynie. Projektowanie UI i UX pomaga w budowaniu wiarygodności marki. Mówi się, że zadowolenie klienta może przynieść większy ruch i poprawić sprzedaż, a inwestycja w efektywny projekt UI i UX zapewnia satysfakcję klienta.

Przyjazna dla urządzeń mobilnych

Usługi tworzenia stron internetowych – stwórz witrynę eCommerce

Usługi tworzenia responsywnych stron internetowych poprawiają wzajemne działanie i wygodę użytkownika mobilnej strony internetowej na wielu gadżetach i ekranach. Jak zauważono i przewidywano, otwarcie sieci mobilnej również zbliża się wielkimi krokami, więc skonfiguruj swoją witrynę przyjazną dla urządzeń mobilnych i zdobądź przewagę nad konkurencją.

 • Lepsze doświadczenia z użytkownikami.
 • Układ przyjazny dla urządzeń mobilnych sprawia, że ​​strona internetowa jest bardziej dostępna.
 • Responsywna architektura stron internetowych jest opłacalna.
 • Strona responsywna mobilnie zwiększa sprzedaż.

Oferujemy również tworzenie aplikacji internetowych, tworzenie aplikacji mobilnych, PWA (progresywna aplikacja internetowa) usługi rozwojowe zwiększające zasięg, ponieważ klientów korzystających z urządzeń mobilnych jest więcej niż klientów korzystających z komputerów stacjonarnych.

Skalowalne rozwiązania

Skalowalność to aspekt schematu, oprogramowania lub rozwiązania, a raczej jakość funkcjonalna. Skalowalne rozwiązanie systemu to takie, które pozwala na rozbudowę bez zakłócania istniejącego przepływu pracy i gwarantuje wzrost wydajności lub efektywności procesu. Z pewnością tworzymy strony internetowe, które można rozbudowywać i dostosowywać w dowolnym momencie. Zapewniamy nawet skalowalność, aby rozszerzyć Twój sklep jednego sprzedawcy do internetowy rynek wielu dostawców.

Zgodny z GDPR

Czy Twoja witryna jest zgodna z RODO? RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zasadniczo chroni obywateli UE przed naruszeniami danych i niewłaściwym postępowaniem w zakresie prywatności. Nowe rozporządzenie nakłada na organizacje obowiązek zapewnienia obywatelom UE informacji i przejrzystości w zakresie sposobu przechowywania i gromadzenia ich danych.

Napędzany technologią

Procesy sterowane technologią to procesy, których motorem jest potencjał dostępnych technologii. W obliczu rozwijającej się technologii firmy są bardziej elastyczne, chcąc zapewnić im większą szybkość i możliwości adaptacyjne. Tożsamość kulturowa, która uznaje zmiany i innowacje, jest często bardziej pomysłowa i pomaga tworzyć nowe rozwiązania, które dobrze sprawdzają się na rynku. Nasze niestandardowe rozwiązania opierają się na technologii, co często przynosi firmom większe korzyści z wdrożonej technologii, a także zapewnia im korzyści rynkowe.

Część 3: Tworzenie niestandardowych witryn eCommerce

usługi tworzenia stron internetowych – stwórz swoją witrynę eCommerce

 • Chatbots

Raporty mówią, że konwersja w witrynie poprawia się o 23% dzięki włączeniu chatbotów. Chatboty to skuteczne narzędzia do konwersji w czasie rzeczywistym, a dodanie ich do Twojej witryny eCommerce będzie miało ogromne znaczenie. Inną korzyścią wynikającą z zapewniania usług natychmiastowej obsługi klienta jest zwiększenie zaangażowania klientów. Zapewniamy najlepszy system obsługi chatbota dla platformy PrestaShop. Mamy gotowe rozwiązanie, które łączy platformę eCommerce z czatem WhatsApp lub innymi komunikatorami społecznościowymi. Kliknij tutaj aby przeczytać zalety czatu na żywo dla handlu elektronicznego.

 • Potężne narzędzie wyszukiwania

Klient będzie niezadowolony, jeśli nie uda mu się zapewnić rezultatu, którego oczekiwał. Wydajna wyszukiwarka pomaga Twojemu klientowi znaleźć właściwy produkt lub usługę, gdy utknie w Twojej nawigacji. Możemy zapewnić solidne narzędzie wyszukiwania dla Twojego sklepu PrestaShop, które poprawi widoczność i wydajność wyników wyszukiwania. Wyszukiwanie tekstowe, wyszukiwanie głosowe i wyszukiwanie obrazów są wymagane w Twoim sklepie eCommerce, aby zapewnić klientom lepszą podróż. Przeczytaj te dwa wymienione artykuły, aby poznać znaczenie niezawodnego narzędzia wyszukiwania.

Paginacja to najnudniejszy element strony internetowej podczas zakupów online. Kliknięcie przycisku „następna strona” w celu wyświetlenia większej liczby produktów jest dla klientów denerwujące, co może być przyczyną zwiększonego współczynnika odrzuceń. Jakie może być rozwiązanie tego problemu? Możesz dodać wtyczkę do swojego sklepu PrestaShop, która wyeliminuje problemy z następną stroną i umożliwi użytkownikowi nieskończone przewijanie. Nie będą musieli przełączać stron podczas zakupu online.

Po co zastępować paginację nieskończonym przewijaniem? -�Paginacja a nieskończone przewijanie

 • Dostosowanie metod wysyłki

Czy Twoja witryna umożliwia dodawanie niestandardowych metod wysyłki do sklepu eCommerce? Jeśli nie, możesz stracić część potencjalnych nabywców ze względu na ograniczone opcje wysyłki. Niestandardowe metody wysyłki umożliwiają dodanie wielu (niestandardowych) metod wysyłki do Twojego sklepu PrestaShop.

Zasoby, do których można się odwołać w przypadku wysyłki:

Aby sprawdzić swój lejek sprzedażowy, otwierasz stronę swojego sklepu i dowiadujesz się, że masz nad czym pracować. Wiesz, że strony Twoich produktów powinny przekonać więcej klientów do dodania Twoich (niesamowitych) produktów do swoich koszyków, ale wydaje się, że tak się nie dzieje i nie wiesz, dlaczego i jak to naprawić. Strona produktowa to kardynalny element strony internetowej. Aby zaprojektować stronę produktu, potrzebujesz ręki eksperta, a my jesteśmy tutaj, aby być jednym z nich, który również jest na dobrej drodze. Wyselekcjonowana strona produktu w sklepie PrestaShop może podnieść współczynnik konwersji i zmniejszyć współczynnik odrzuceń. Nasz zespół zajmie się Twoim produktem, marką, kwestiami copywrite oraz projektowaniem i doświadczeniem użytkownika.

Zapoznaj się z tymi zasobami, aby dowiedzieć się, jak zaprojektować stronę produktu i dlaczego ważne jest, aby była ona odpowiednio przygotowana.

 • Płynne i szybkie rozwiązania kasowe

Sklep PrestaShop tradycyjnie oferuje wielostronicową opcję realizacji transakcji, która wydaje się nudna i czasochłonna. Tworząc stronę internetową, konieczne jest zaprojektowanie sprawnej i przyjaznej dla użytkownika strony kasy. Mamy niestandardową wtyczkę, która usuwa wielostronicową stronę realizacji transakcji za pomocą bardzo przydatnej, jednostronicowej strony realizacji transakcji. Kasa jednostronicowa umożliwia logowanie gości, rejestrację w mediach społecznościowych, niestandardowe metody dostawy i dodaje wiele opcji wysyłki. Posiada wiele kuszących funkcji, które poprawiają doświadczenie klienta przy kasie.

Odnosić się do ten artykuł aby uzyskać wskazówki dotyczące płynnych płatności w handlu elektronicznym.

 • Wiele bramek płatności

Kupujący zawsze szukają nowych sposobów robienia zakupów, a sklepy eCommerce powinny mieć możliwość wyboru, jak z nich korzystać. Dla nowych konsumentów atrakcyjna jest także elastyczność, dlatego udostępnienie różnych metod płatności przekłada się także na większą liczbę zakupów i większe obroty. Zezwalaj na płatności za pobraniem, kartami kredytowymi i debetowymi lub dowolną inną cyfrową bramką płatniczą, taką jak PayPal, dzięki czemu będą bardziej pewni siebie podczas zakupów. Aby utrzymać zaufanie, możesz dodać odznaki zaufania na swojej stronie internetowej. Tworzymy stronę internetową, która umożliwia dodanie kilku metod płatności, co zwiększa współczynnik konwersji.

Podałem dwa najważniejsze artykuły, które warto przeczytać na temat metod płatności:

Dlaczego warto wybrać nas?

Jest tak wiele innych opcji do wyboru, więc dlaczego KnowBand? KnowBand dostarcza gotowe rozwiązania dla platform eCommerce i usług tworzenia stron internetowych. Mamy 10-letnie doświadczenie w firmach zajmujących się handlem elektronicznym, a nasi zadowoleni klienci są na całym świecie. Jest dobry powód, dla którego jesteśmy najlepsi, ponieważ dajemy Ci starannie wybrane funkcjonalności i integrujemy je z Twoim sklepem eCommerce. Głęboka integracja z oprogramowaniem do budowy sklepów przyspieszy przepływ pracy, a także zapewni odpowiedni rodzaj funkcjonalności, bezpieczeństwa i wydajności. Możesz udostępnij szczegóły swojego projektu z nami, a nasz kompetentny członek zespołu skontaktuje się z Tobą, aby omówić resztę. nasze dane do komunikacji e-mailowej to support@knowband.com. Możesz też zostawić komentarz tutaj, jeśli uznasz ten artykuł za pomocny.

Zalecane zasoby:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *