create-an-ecommerce-website-we-develop-what-you-dream

Utwórz witrynę eCommerce – rozwijamy to, o czym marzysz!(function (d, w, c) { (w[c] = w[c] || []).push(function() { try { w.yaCounter36618640 = new Ya.Metrika({ id:36618640, clickmap:false, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true, ut:”noindex” }); } catch(e) { } }); var n = d.getElementsByTagName(“script”)[0], s = d.createElement(“script”), f = function () { n.parentNode.insertBefore(s, n); }; s.type = “text/javascript”; s.async = true; s.src = “https://mc.yandex.ru/metrika/watch.js”; if (w.opera == “[object Opera]”) { d.addEventListener(“DOMContentLoaded”, f, false); } else { f(); } })(document, window, “yandex_metrika_callbacks”);

Rozwój witryny eCommerce wymaga specjalistycznej wiedzy, badań rynku i wielu innych niezbędnych czynników, o które należy zadbać. Witrynę eCommerce można utworzyć na dwa sposoby: Stwórz witrynę od podstaw za pomocą kodu lub stworzyć witrynę eCommerce na istniejących platformach, takich jak OpenCart, PrestaShop czy Magento. Jednak twoje wysiłki pójdą na marne, jeśli plan, strategie, schemat marketingowy i adres URL witryny nie zostaną zoptymalizowane. Poszukaj więc firmy zajmującej się rozwojem witryn internetowych, która zapewnia najlepsze w branży dla Twojego biznesu eCommerce.

Wprowadzenie do eCommerce

Biznes eCommerce kwitnie i ugruntował swoje korzenie w ciągu ostatnich dwóch dekad. Handel rozpoczął się od komunikacji międzyludzkiej w czasach prehistorycznych i został wyrzeźbiony i ukształtowany w miarę upływu czasu. Sprzedawanie i kupowanie online to najnowszy trend biznesowy, w którym podążają milenialsi. Handel elektroniczny był przełomową siłą w handlu detalicznym modą, od zwiększenia sprzedaży globalnej po nadanie branży futurystycznego charakteru. W biznesie internetowym jest mnóstwo możliwości, co tworzy zyskowny rynek dla start-upów. Tradycyjne sklepy stacjonarne i stacjonarne decydują się na eksplorację i czerpanie korzyści z tej dynamicznie rozwijającej się branży. Handel elektroniczny to prosty i najłatwiejszy sposób na rozszerzenie działalności o media cyfrowe bez posiadania fizycznego sklepu. Tak, aby rozpocząć biznes online, nie potrzebujesz magazynu ani dużej przestrzeni, której zwykle potrzebujesz do prowadzenia działalności offline. Witryna eCommerce to nie tylko sposób na robienie zakupów, ale to nowoczesny trend, a określenie Twojej tożsamości wymaga wielu funkcji i funkcjonalności, aby utrzymać się i wyróżnić na rynku. Płatności, metody wysyłki, dostosowywanie strony produktu i zarządzanie zwrotami to podstawowe wymagania handlu elektronicznego.

Ten przewodnik będzie kompletnym podręcznikiem dla tych, którzy chcą rozpocząć działalność eCommerce. Ale wcześniej przyjrzyjmy się rodzajom działalności eCommerce.

 • Pojedynczy sprzedawca: Witryna eCommerce przeznaczona dla jednego sprzedawcy, a lista produktów, zarządzanie zapasami, metody płatności, wysyłka i inne funkcje będą obsługiwane przez samego właściciela.
 • Wielu dostawców: Witryna internetowa lub platforma handlowa wielu sprzedawców to platforma dla kilku sprzedawców, na której mogą oni sprzedawać swoje produkty i usługi. Pierwszym przykładem, który przychodzi mi do głowy, jest Amazon. Rynek wielu dostawców obejmuje trzy podmioty: administratora, sprzedawców i klientów. Wszystkie trzy są ze sobą powiązane i współzależne.

Modele biznesowe handlu elektronicznego:

Przed wykonaniem swojego planu głównego musisz znać modele biznesowe, które są najbardziej akceptowane w branży eCommerce. Rozwój strony internetowej będzie łatwiejszy, jeśli zrozumiesz grupę docelową i własną pozycję w biznesie. Odbyło się wiele debat na temat czterech modeli biznesowych B2C (Business to Consumer), B2B (Business To Business), C2C (Consumer to Consumer) i C2B (Consumer To Business) jako rozwoju globalizacji, konsumpcjonizmu i handlu trwa. Wszystkie te modele odniosły niezwykły sukces i zostały tutaj krótko omówione:

 • B2B– B2B odnosi się do modelu, w którym jedna firma dokonuje transakcji z drugą firmą. Na przykład firma produkcyjna będzie sprzedawać produkt całemu sprzedawcy, a nie konsumentowi. Te transakcje zwykle mają miejsce w łańcuchu dostaw.
 • B2C– gdy firma generuje dochody, sprzedając swoje produkty konsumentowi. Platformy eCommerce między przedsiębiorstwami a konsumentami są najpopularniejszymi. Jeden i wielu dostawców, oba mogą być platformami B2C. Największym rynkiem internetowym Amazon jest B2C.
 • C2B– Od konsumenta do biznesu jest dokładnie przeciwieństwem B2C. Jeśli jesteś konsumentem i masz pomysł na rozwój funkcjonalności, możesz zasugerować to firmie. Recenzje klientów i opinie również liczą się w C2B.
 • C2C– Konsument do konsumenta to model biznesowy, który umożliwia klientom dokonywanie transakcji z innym klientem. Craiglist, Etsy i eBay to znane witryny C2C.

Teraz masz jasne wyobrażenie o modelach biznesowych i sposobie ich działania w handlu elektronicznym. Jeśli chcesz rozpocząć działalność usługową, taką jak pielęgnacja ciała, włosy i masaż, strona internetowa rezerwacji hoteli lub rynek, mamy rozwiązania dla wszystkich Twoich wymagań. Tworzymy stronę internetową, o której marzyłeś, i oferujemy niestandardowe usługi tworzenia stron internetowych dla tych, którzy mają już stronę internetową i szukają spersonalizowanych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy jest to firma odzieżowa, czy rezerwacja hotelu dla zwierząt domowych, stworzymy to, co chcesz i zapewnimy fachową pomoc podczas całego przedsięwzięcia. Tutaj jest lista korzyści eCommerce ma ponad detaliczny sklep stacjonarny. Jestem pewien, że to ci pomoże, jeśli nadal nie jesteś tego pewien.

Część 1: KnowBand od dziesięciu lat wspiera biznesy eCommerce

Usługi tworzenia stron internetowych - tworzenie witryn eCommerce

Istnieje firma produkująca eCommerce, pełna konkurencyjności, która znacznie rośnie. Jeśli chcesz wygrać ten wyścig, upewnij się, że jesteś na bieżąco ze wszystkimi aspektami handlu elektronicznego. Po to tu jesteśmy.

KnowBand obsługuje firmy eCommerce od dekady i jesteśmy najbardziej znani jako firma tworząca wtyczki dla platform eCommerce, takich jak PrestaShop, Magento, OpenCart i Shopify. Posiadamy wyspecjalizowany zespół zajmujący się niestandardowymi modułami i usługami tworzenia stron internetowych dla sklepów internetowych.

Zatrudnij nas, aby przekształcić Twoje aspiracje w rzeczywistość. Udostępnij swój projekt i pomyślmy!

# 1. Planuj z ekspertami

Usługi tworzenia stron internetowych - tworzenie witryn eCommerce

Dajemy Ci szansę przedyskutowania Twojego projektu od podstaw i zaplanowania go z ekspertami z branży. Możesz nam całkowicie zaufać, jeśli chodzi o najlepszą wydajność, ponieważ mamy wielu zadowolonych klientów na całym świecie. Zapewnimy, ile dni zajmie, aby pokryć wszystkie wydatki i inne niezbędne warunki z dużym wyprzedzeniem. Planowanie to pierwszy krok dla projektu, a kiedy jest to strona internetowa, musisz być precyzyjny i specyficzny dla swoich potrzeb. Jak powiedziałem, omów swój projekt, a resztę zostaw nam.

# 2. Zaprojektuj i opracuj sklep

Usługi tworzenia stron internetowych - tworzenie witryn eCommerce

Projekty mają różny stopień złożoności w ramach wszystkich typów, ale projekt jest cechą wspólną dla wszystkich udanych projektów. Przygotowanie projektu polega zatem na zrozumieniu, ustaleniu priorytetów i przydzieleniu zadań oraz wymaga zasobów, aby stworzyć podstawy dla udanego projektu. Projektujemy Twoją stronę internetową tak, jak chcesz. Projekt strony internetowej jest najważniejszy, ponieważ odpowiada za konwersje. Z pewnością nie bierzemy rzeczy za pewnik, jeśli chodzi o zadowolenie naszych klientów. Opracujemy w pełni funkcjonalną witrynę eCommerce dla Twojej firmy z najlepszym interfejsem użytkownika i UX, zintegrowaną ze wszystkimi możliwymi funkcjami zgodnie z Twoimi wymaganiami. Przeczytaj ten artykuł, aby poznać 5 kluczowych elementów doskonałego projektu interfejsu eCommerce.

# 3. Wdrażaj to dobrze!

Naszym celem jest zawsze postępować dobrze za pierwszym razem. Teraz omówiłeś plan i mamy dla Ciebie przygotowane rozwiązanie. Następnie następuje wykonanie; proces wprowadzania w życie decyzji lub planu. Zarządzanie strategiczne jest uważane za jedno z najważniejszych zadań każdej organizacji, ponieważ obejmuje całe spektrum podejmowania strategicznych decyzji w organizacji. Będziemy tam, aby wdrożyć Twój biznes eCommerce i pomóc Ci przyciągnąć grupę docelową, potencjalnych nabywców oraz zapewnić Ci matryce do śledzenia Twoich codziennych transakcji. Możesz przetestuj swój sklep eCommerce w aplikacji PrestaShop Demo w 3 prostych krokach.

# 4. Pomoc po wdrożeniu

Oferujemy kompleksowe usługi utrzymania systemu, w tym pomoc powdrożeniową, gwarantowany czas naprawy, nadzór techniczny, a także spersonalizowane rozwiązania w zakresie hostingu i zarządzania serwerami, wirtualizację serwerów oraz przechowywanie w chmurze.

Usługi tworzenia stron internetowych - tworzenie witryn eCommerce

Po uruchomieniu witryny wsparcie powdrożeniowe ma na celu zapewnienie ciągłego wsparcia technicznego. Obejmuje to stałą pracę w oparciu o istniejące potrzeby, takie jak drobne zmiany, modyfikacje zmieniających się sytuacji, całodobową pomoc ekspertów i inne. Jeśli kupisz wtyczkę do platformy PrestaShop, OpenCart, Magento lub Shopify opracowanej przez Knowband, skorzystasz z 24-miesięcznego bezpłatnego wsparcia i pomocy w zakresie konserwacji. Wierzymy, że klient jest królem! a nasz zespół zawsze czeka na niezwłoczne rozwiązanie twoich problemów.

Chcesz razem stworzyć coś wspaniałego? Kliknij tutaj aby przesłać swoje wymagania.

Zasoby do odniesienia: KnowBand trafia na listę najlepszych graczy na rynku narzędzi eCommerce

Część 2: Zalety usług tworzenia sieci Web Knowband dla eCommerce

zalety-naszych-uslug-programistycznych-internetowych-dla-handlu elektronicznego

Jest całkiem możliwe, że przegapisz cenne możliwości dostępne wraz z pojawieniem się nowych technologii. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia, aby wykorzystać te zmiany, sytuacja jest jeszcze gorsza. Cóż, to jest scenariusz dla firm, które mają ograniczoną wiedzę na temat tworzenia i projektowania witryn internetowych. Spójrzmy prawdzie w oczy, dostawcy usług internetowych ogromnie zmienili sposób działania firm internetowych. Dostawca usług tworzenia stron internetowych ułatwia nawigację. Pomóż swojej stronie dobrze pozycjonować się w wyszukiwarce Google, tj. Zoptymalizuj ją pod kątem SEO. Pomóż zwiększyć sprzedaż dzięki dobrym strategiom marketingowym i sprawić, by projekt strony internetowej był interesujący, co może przynieść więcej konwersji. W tej części artykułu omówiono niektóre z głównych zalet dostawcy usług tworzenia witryn eCommerce.

Doskonały interfejs użytkownika / UX

zalety-naszych-uslug-programistycznych-internetowych

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym Twoja witryna eCommerce potrzebuje najlepszych projektów UI i UX. Nie ma chyba nic ważniejszego, jeśli chodzi o mierzenie skuteczności produktu cyfrowego, niż upewnienie się, że użytkownicy mają rozszerzenie wyjątkowe wrażenia użytkownika. To UX i UI to komponenty twojego produktu cyfrowego, które zapewniają, że tak się stanie. Doskonały UI / UX dla witryny PrestaShop zapewni spójność stron sklepu eCommerce i aplikacji internetowej. Ważne jest, aby zadbać o czcionki, motywy kolorów, style i ikony w całej witrynie. Projektowanie UI i UX pomaga w budowaniu wiarygodności marki. Mówi się, że satysfakcja klienta może przynieść większy ruch i poprawić sprzedaż, a inwestowanie w wydajne projektowanie UI i UX zapewnia satysfakcję klienta.

Przyjazna dla urządzeń mobilnych

Usługi tworzenia stron internetowych - tworzenie witryn eCommerce

Elastyczne usługi tworzenia witryn internetowych poprawiają działanie krzyżowe i wrażenia użytkownika mobilnej strony internetowej na wielu gadżetach i ekranach. Jak zauważono i przewidywano, otwarcie mobilnej sieci również rośnie, więc skonfiguruj witrynę przyjazną dla urządzeń mobilnych i zdobądź przewagę nad konkurencją.

 • Lepsze doświadczenia z użytkownikami.
 • Układ przyjazny dla urządzeń mobilnych sprawia, że ​​witryna jest bardziej dostępna.
 • Responsywna architektura stron internetowych jest opłacalna.
 • Responsywna witryna mobilna zwiększa sprzedaż.

Oferujemy również tworzenie aplikacji internetowych, tworzenie aplikacji mobilnych, PWA (progresywna aplikacja internetowa) usługi programistyczne, aby zwiększyć Twój zasięg, ponieważ klienci mobilni to nie tylko kupujący na komputerach stacjonarnych.

Skalowalne rozwiązania

Skalowalność to aspekt schematu, oprogramowania lub rozwiązania, a raczej jakość funkcjonalna. Skalowalne rozwiązanie dla systemu to takie, które pozwala na rozbudowę bez utrudniania istniejącego przepływu pracy i gwarantując wzrost wydajności lub efektywności procesu. Z pewnością tworzymy strony internetowe, które w dowolnym momencie można rozbudowywać i dostosowywać. Zapewniamy nawet skalowalność, aby rozszerzyć Twój pojedynczy sklep sprzedawcy do internetowy rynek wielu dostawców.

Zgodny z GDPR

Czy Twoja witryna jest zgodna z RODO? RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zasadniczo chroni obywateli UE przed naruszeniami danych i niewłaściwym postępowaniem w zakresie prywatności. Nowe rozporządzenie nakłada na organizacje obowiązek zapewniania obywatelom UE informacji i przejrzystości w zakresie przechowywania i gromadzenia ich danych.

Napędzany technologią

Procesy sterowane technologią odnoszą się do procesów napędzanych przez potencjał dostępnych technologii. W obliczu rozwijającej się technologii firmy są bardziej elastyczne, chcąc zapewnić im większą szybkość i elastyczność. Tożsamość kulturowa, która rozpoznaje zmiany i innowacje, jest często bardziej pomysłowa, pomagając tworzyć nowe rozwiązania, które dobrze sprawdzają się na rynku. Nasze niestandardowe rozwiązania są oparte na technologii, co często przynosi firmom większe korzyści dzięki wdrożonej technologii, a także zapewnia im korzyści rynkowe.

Część 3: Niestandardowy handel elektroniczny – tworzenie witryn internetowych

usługi tworzenia stron internetowych - stwórz swoją witrynę eCommerce

 • Chatbots

Raporty podają, że konwersje w witrynie wzrosły o 23% po włączeniu chatbotów. Chatboty to skuteczne narzędzia do konwersji w czasie rzeczywistym, a dodanie tego do witryny eCommerce będzie miało ogromne znaczenie. Inną korzyścią płynącą z natychmiastowej obsługi klienta jest to, że zwiększa zaangażowanie klienta. Zapewniamy najlepszy system wsparcia chatbota dla platformy PrestaShop. Mamy gotowe rozwiązanie, które łączy platformę eCommerce z czatem WhatsApp lub innymi komunikatorami społecznościowymi. Kliknij tutaj aby zapoznać się z zaletami czatu na żywo w handlu elektronicznym.

 • Potężne narzędzie wyszukiwania

Klient nie będzie zadowolony, jeśli nie uda Ci się dostarczyć rezultatu, którego szukał. Potężna wyszukiwarka pomaga klientom znaleźć właściwy produkt lub usługę, gdy utkną w Twojej nawigacji. Możemy zapewnić solidne narzędzie wyszukiwania dla Twojego sklepu PrestaShop, aby poprawić widoczność i wydajność wyników wyszukiwania. Wyszukiwanie tekstu, wyszukiwanie głosowe i wyszukiwanie obrazów są wymagane w Twoim sklepie eCommerce, aby zapewnić klientom lepszą podróż do klienta. Przeczytaj te dwa artykuły, aby dowiedzieć się, jak ważne jest niezawodne narzędzie wyszukiwania.

Paginacja to najbardziej nudny element strony internetowej podczas zakupów online. Klienci uważają, że irytujące jest kliknięcie przycisku „następna strona”, aby zobaczyć więcej produktów, co może stać się przyczyną zwiększonego współczynnika odrzuceń. Jakie może być rozwiązanie tego problemu? Możesz dodać wtyczkę do swojego sklepu PrestaShop, która usunie problem z następną stroną i pozwoli użytkownikowi na nieskończone przewijanie. Nie będą musieli zmieniać stron podczas zakupów online.

Po co zastępować paginację nieskończonym zwojem? – Paginacja a nieskończone przewijanie

 • Dostosowywanie metod wysyłki

Czy Twoja witryna umożliwia dodawanie niestandardowych metod wysyłki do sklepu eCommerce? Jeśli nie, możesz stracić niektórych potencjalnych nabywców z powodu ograniczonych opcji wysyłki. Niestandardowe metody wysyłki pozwalają na dodanie wielu (niestandardowych) metod wysyłki do Twojego sklepu PrestaShop.

Zasoby do odesłania do wysyłki:

Aby sprawdzić swój lejek sprzedażowy, otwierasz witrynę sklepu i dowiadujesz się, że masz nad czym popracować. Wiesz, że strony produktów powinny skłonić więcej klientów do dodania (niesamowitych) produktów do swoich koszyków, ale nie wydaje się, że tak jest i nie jesteś pewien, dlaczego i jak to naprawić. Strona produktu to podstawowy element strony internetowej. Aby zaprojektować stronę produktu, potrzebujesz ręki eksperta, a my jesteśmy po to, aby być osobą, która również wybierze szybkie wybieranie. Specjalna strona produktu w sklepie PrestaShop może podnieść współczynnik konwersji i zmniejszyć współczynnik odrzuceń. Nasz zespół dba o Twój produkt, markę, problemy z Copywrite oraz projekt i wrażenia użytkownika.

Zapoznaj się z tymi zasobami, aby zaprojektować stronę produktu i dlaczego ważne jest, aby mieć własną.

 • Płynne i szybkie rozwiązania kasowe

Sklep PrestaShop tradycyjnie ma opcję wielostronicowej kasy, która wydaje się nudna i czasochłonna. Tworząc stronę internetową, konieczne jest zaprojektowanie płynnej i przyjaznej dla użytkownika strony kasy. Mamy niestandardową wtyczkę, która usuwa twoją wielostronicową stronę kasy za pomocą bardzo wygodnej, jednostronicowej kasy. One Page Checkout umożliwia logowanie gości, rejestrację w mediach społecznościowych, niestandardowe metody dostawy i dodaje wiele opcji wysyłki. Ma wiele kuszących funkcji, które poprawiają jakość obsługi klienta.

Odnosić się do ten artykuł dla płynnych wskazówek dotyczących płatności w handlu elektronicznym.

 • Wiele bramek płatności

Kupujący zawsze szukają nowych sposobów robienia zakupów, a sklepy eCommerce powinny mieć odpowiedni wybór, aby z nich korzystać. Dla nowych konsumentów atrakcyjna jest również elastyczność, więc zapewnienie różnych metod płatności przekłada się również na więcej zakupów i większe obroty. Zezwalaj na płatności za pobraniem, płatności kartą kredytową i debetową lub jakąkolwiek inną cyfrową bramką płatniczą, taką jak PayPal, zwiększa pewność podczas zakupów. Aby utrzymać zaufanie, możesz dodać do swojej witryny kilka plakietek zaufania. Tworzymy stronę internetową, która pozwala na dodanie kilku metod płatności, które zwiększają współczynnik konwersji.

Wymieniłem dwa najważniejsze artykuły, które należy przeczytać na temat metod płatności:

Dlaczego warto nas wybrać?

Jest tak wiele innych opcji do wyboru, dlaczego więc KnowBand? KnowBand dostarcza gotowe rozwiązania dla platformy eCommerce i usług tworzenia stron internetowych. Mamy 10-letnie doświadczenie w firmach eCommerce, a nasi zadowoleni klienci są na całym świecie. Jest dobry powód, dla którego jesteśmy najlepsi, ponieważ dajemy Ci ręcznie wybrane funkcje i integrujemy je z Twoim sklepem eCommerce. Głęboka integracja z oprogramowaniem do tworzenia sklepów przyspieszy przepływ pracy, a także zapewni odpowiedni typ funkcjonalności, bezpieczeństwa i wydajności. Możesz udostępnij szczegóły swojego projektu z nami, a nasz biegły członek zespołu skontaktuje się z Tobą, aby omówić resztę. nasze szczegóły dotyczące komunikacji e-mail to support@knowband.com lub możesz zostawić komentarz tutaj, jeśli uznasz ten artykuł za pomocny.

Zalecane zasoby:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *