Tips to Win the BuyBox on Walmart

knowband-blog-banner-1-oct_2

Walmart to jedna platforma internetowa, która daje dość ostrą konkurencję dla giganta eCommerce Amazon. Dzięki niedawnemu przejęciu Flipkart w Indiach i Jet.com wcześniej w 2016, firma dała jasno do zrozumienia, że ​​nic ich nie powstrzymuje. Rynek eCommerce nie tylko kupuje większe produkty z największymi firmami w branży, ale także otworzył drzwi dla małych dostawców, aby mogli wejść na rynek zorientowany na technologię. Walmart jest drugim co do wielkości miejscem zakupów internetowych (po Amazon) w Stanach Zjednoczonych. Z

statistic_id183399_walmarts-net-sales-worldwide-from-2006-to-2019-1

Ponadto strona eCommerce zaznaczyła swoją obecność w w ponad krajach 27 na całym świecie. Jest to zatem świetna platforma dla sprzedawców internetowych, aby dotrzeć do kolejnej części gotowych nabywców. Jednak z wielką szansą wiąże się wielka odpowiedzialność. Rynek zorientowany na konsumenta szukał tylko najlepszych. Tak więc platformy wypełnione dżemem wymagają od sprzedawców utrzymania się na nogach, jeśli chodzi o catering dla klientów z wydajnością.

Sprzedaż produktów na całym świecie stała się bezproblemowa dzięki obecności Walmart. Zdobycie półki na rynku Walmart nie jest tak łatwe, jak się wydaje. Walmart Marketplace oferuje wiele zalet i wad sprzedaży. Jeśli jednak zostaniesz zaakceptowany jako zewnętrzny sprzedawca Walmart, musisz zoptymalizować swoją obecność na tym samym. Aby pomóc Ci wyprzedzić konkurencję, Walmart oferuje opcję BuyBox.

Czym dokładnie jest BuyBox?

walmart-buy-box

Jeśli więcej niż jeden sprzedawca sprzedaje ten sam produkt, wówczas walmart.com wyświetla je na jednej stronie. Na tej stronie wyświetlane są produkty i ich ceny dla klienta. Z tych produktów jeden przedmiot wygrywa pudełko z zakupami. Klienci są zainteresowani pierwszą widoczną opcją. Zgodnie z raportami, około 85-90 procent sprzedaży jest nabywany przez sprzedającego, który wygrywa pudełko zakupowe Walmart.

Jak wygrać BuyBox na Walmart?

Lista produktów w najniższej cenie

niska cena

Rynek online to miejsce, w którym wielu sprzedawców oferuje ten sam produkt w różnych cenach. W tym momencie sprzedawca, który oferuje produkty Integrator Prestashop Walmart, Magento 2,?Rozszerzenie integracji Magento Walmart,?OpenCart Walmart?Integrator Extension, i Shopify Rozszerzenie Integrator Walmart?offers the same functionality for the respective platforms.

In case you manage your Walmart shop without any extension, you can make use of the Walmart Repricer. This tool checks out the lowest price of products on the Walmart store. Not just this, it even changes the price of the product accordingly. On the other hand, if the competitors’ price is higher than that of yours, you can lower the prices, but keep it less than theirs.

Utrzymuj produkty w magazynie

produkty w magazynie

Algorytm pola zakupu Walmart.com skonstruowany w taki sposób, aby sprawdzać zapasy przedmiotu konkurującego o wygraną również w BuyBox. Po sprawdzeniu ceny zobaczysz, czy produkty są dostępne w magazynie, czy nie. Jeśli nie, sprzedawca straci, nawet jeśli zaoferuje się go po najniższej cenie. Staraj się utrzymywać zapasy produktów znajdujących się na liście życzeń lub popularnych wśród klientów, ponieważ ich niedostępność może spowodować utratę potencjalnych klientów.Konieczny jest także ranking produktów ponieważ powinny być widoczne w wynikach wyszukiwania klientów, co przekłada się na dobrą sprzedaż i zyski.

Oferta taniej opcji wysyłki

tania wysyłka

Wygrana w BuyBox zależy od kosztu zamówienia. Tak więc opłaty za wysyłkę mogą być jednym z decydujących czynników. Dlatego zaleca się korzystanie z bezpłatnej usługi „Value Delivery”. W Walmart, jeśli całkowita wartość koszyka jest większa niż 50 $. Oferta bezpłatna dostawa do klientów wraz z niższymi cenami.

W jaki sposób rozszerzenie integracji Walmart Knowband może pomóc Ci wygrać BuyBox?

Knowband oferuje integratory rynku Walmart dla różnych platform CMS, takich jak prestashop, Magento 2,?Magento,?OpenCart, i Shopify.?This is how the plugins can help the e-sellers to win the BuyBox:

  • Możesz zaimportować raport BuyBox z rynku Walmart, wykonując cron w back-endie integratora Walmart.
  • Możesz śledzić cenę swojego konkurenta i odpowiednio wycenić swój produkt.
  • Zmiana ceny jest zsynchronizowana z rynkiem za pomocą pracy crona oferowanej przez Knowband's Integrator Walmart.

Dowiedz się więcej powiązanych artykułów:

  1. Wskazówki 9, które pomogą Ci sprzedać więcej na Walmart Marketplace
  2. Jak sprzedawać w Walmart Canada?
  3. 5 eCommerce porady i wskazówki, aby zapewnić szybki wzrost
  4. Wskazówki 8, aby zwiększyć liczbę klientów na Marketplace


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *