9 wskazówek, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż na Walmart Marketplace

9-tips-to-help-you-sell-more-on-walmart

Jeden z najpopularniejszych targowisk na świecie, czyli Walmart Marketplace zyskał zrównoważony rozwój w swojej działalności eCommerce na całym świecie. Walmart Marketplace zapewnia platformę dla wielu sprzedawców zewnętrznych do sprzedaży swoich produktów i zarabiania ogromnych zysków. Wielu sprzedawców zewnętrznych już skorzystało z zalet Marketplace, rozszerzając swój zasięg na miliony klientów na całym świecie. Doprowadziło to jednak do wzrostu liczby sprzedawców zewnętrznych, a konkurencja nadal się zaostrza. Nadszedł więc czas, aby sprzedawcy wymyślili nowe strategie, aby uzyskać dodatkową przewagę nad innymi.

statistic_id183399_walmarts-net-sales-worldwide-from-2006-to-2019

Źródło: Statista

Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc w zwiększeniu sprzedaży i osiągnięciu dobrych zysków:

1. Stwórz własną markę:

stwórz-własną-markę

Zdobywanie półki na Walmart Marketplace nie jest łatwym celem do osiągnięcia. Aby zostać sprzedawcą zewnętrznym na Walmart Marketplace, sprzedawcy muszą przestrzegać surowych zasad ustanowionych przez Walmart dla sprzedawców zewnętrznych. Walmart Marketplace dostarcza rozrywki głównie właścicielom marek, a nie odsprzedawcom. Oznacza to, że jeśli jesteś właścicielem marki, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaakceptujesz Cię jako zewnętrznego sprzedawcę na Walmart Marketplace.

2. Rekord wydajności:

rekord wydajności

Bardzo ważne jest, aby zachować dobre wyniki jako sprzedawca przed złożeniem wniosku do Walmart. Walmart uważa tych e-sprzedawców za pierwszych, którzy wykazują dobre wyniki na innych rynkach. Weryfikują Twoją recenzję i oceny w Twoich obecnych kanałach sprzedaży. W rzeczywistości sam Walmart przechowuje kartę wyników sprzedawcy, aby oceniać sprzedawców na Rynku. Miej więc oko na swój występ i staraj się regularnie improwizować.

3. Zbuduj wizerunek marki:

budować-budynek

Po zatwierdzeniu jako sprzedawca konieczne jest utrzymanie dobrego wizerunku przed Walmart Marketplace. Usprawnij swoje operacje, aby uniknąć braku zapasów lub innych problemów związanych z zapasami. Te problemy obniżają Twoją wydajność przed Walmartem, co może prowadzić do wielu poważnych konsekwencji. Jednak ręczne sprawdzanie tych problemów jest kłopotliwe. Sprzedawcy potrzebują godnego zaufania oprogramowania integracyjnego, które zapewni bezproblemową integrację Twojej witryny z Walmart Marketplace. Ta integracja ułatwi Ci pracę dzięki utrzymywaniu zapasów z samego zaplecza. Pomoże to również sprzedającemu zoptymalizować swoją obecność na Walmart Marketplace.

4. Szczegółowy i dokładny opis produktu:

szczegółowy-opis-produktu

Chociaż każdy klient wie, co kupuje, ale Walmart potrzebuje sprzedawców, aby pisali opisy produktów bardziej dokładne i szczegółowe w porównaniu z innymi rynkami. Dane podawane przez sprzedawców powinny być dokładne i nie powinny odwracać klientów od cech produktu. To zmusi klientów do natychmiastowego zakupu, aw zamian zyskasz lojalnych i zadowolonych klientów dla swojego biznesu eCommerce. Unikaj używania nieistotnych danych i słów kluczowych, ponieważ może to sfrustrować klientów i spowodować utratę sprzedaży. Upewnij się, że podane przez Ciebie informacje są aktualne i aktualne.�Opis produktu nie powinien być długi, więc sprawdzaj jego znormalizowaną długość.

5. Odpowiednie kategorie produktów:

Kategorie produktów

Wyobraź sobie, że klienci nie są w stanie znaleźć Twoich produktów i ostatecznie rozliczają się z tym samym produktem, który sprzedaje Twoja konkurencja. Aby zapewnić wyższą sprzedaż Twoich produktów, upewnij się, że wymienione przez Ciebie produkty są umieszczone w odpowiedniej kategorii produktów z odpowiednimi atrybutami. Wybór odpowiedniej kategorii produktów na cyfrowej półce bezpośrednio wpływa na widoczność Twojego produktu pomiędzy klientami i pomaga w osiągnięciu dobrych zysków. Upewnić się, że ranking Twoich produktów w Walmart jest wysoki tak, aby były widoczne na górze wyników wyszukiwania.

6. Czapki SKU firmy Walmart:

jednostki-magazynowe

SKU (jednostka przechowywania zapasów) Walmart dla listy produktów została ustawiona na korzystny limit dla sprzedawców zewnętrznych. Gdy zaczniesz sprzedawać swoje produkty na Walmart Marketplace, będziesz mógł zwiększyć limity SKU zgodnie z wynikami sprzedaży i opiniami klientów na ich temat. Gdy tylko Twoja sprzedaż wzrośnie, Walmart zapewni Ci możliwość zwiększenia SKU i większej liczby produktów z Twojej witryny eCommerce. Dlatego upewnij się, że wymieniłeś najlepiej sprzedające się przedmioty i stopniowo pracuj nad budowaniem dobrej reputacji sprzedawcy na Walmart Marketplace.

7. Wymień produkty w najniższej cenie:

najniższa cena

Dzisiaj konsumenci mogą łatwo uzyskać dostęp do Internetu, co pozwala na ciągły wzrost liczby klientów i sklepów eCommerce, wielu dostawców oferuje produkty tej samej jakości w różnych cenach na tym samym rynku. Sprzedawca, który oferuje produkty w najlepszej lub najniższej cenie, przyciąga klientów i zmusza ich do natychmiastowego zakupu. Walmart Marketplace koncentruje się głównie na zapewnieniu swoim klientom najniższej ceny, a także zapewnia natychmiastową widoczność sprzedawcom co może im również pomóc w zdobyciu BuyBox. Jeśli więc chcesz odnieść sukces jako sprzedawca na platformie Walmart, priorytetem powinny być niskie ceny produktów.

8. Nie zapomnij ubiegać się o promocje:

aplikuj-o-promocje

Walmart zawsze oferuje promocje, które zapewniają gwarancję „codziennych niskich cen”. Sprzedawcy mogą skorzystać z ubiegania się o te promocje i zwiększyć ich widoczność przed klientami. Walmart potrzebuje czasu na rozważenie Twojej prośby, więc bądź zmotywowany i czekaj na odpowiedź. Im niższa cena, tym większe szanse na zaakceptowanie promocji. Postaraj się więc zapewnić najniższą, ale najlepszą cenę swojego produktu.

9. Znaczenie marketingu:

marketing

Jako sprzedawca e-commerce ważne jest, aby promować swoje produkty na Walmart Marketplace. Możesz wypróbować różne strategie marketingowe, takie jak strategia mediów społecznościowych, program reklamowy Facebooka i wiele innych. Strategie te są świetnym sposobem na spopularyzowanie Twoich produktów pomiędzy odbiorcami i mogą sprawić, że staną się potencjalnymi klientami. Możesz także wypróbować e-mail i marketing treści, aby zwiększyć widoczność swojego produktu. Sprzedawcy mogą spersonalizować swoją markę za pomocą tych strategii marketingowych, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż w Walmart Marketplace.

Do Ciebie:

Zdobycie półki na Walmart Marketplace to nie bułka z masłem. Chociaż Walmart zaprasza na swój rynek sprzedawców zewnętrznych, jest wielu sprzedawców, którzy wciąż o tym marzą być jednym ze sprzedawców w Walmart. Jeśli jednak Twoja aplikacja zostanie zaakceptowana, powinieneś skorzystać z tej możliwości. To platforma z milionami lojalnych klientów. Budowanie swojej reputacji biznesowej eCommerce i obecności na tak renomowanym Marketplace z pewnością pomoże Ci zwiększyć bazę odbiorców, która w przyszłości może stać się lojalnymi klientami. Więc na co czekasz, jeśli do tej pory nie złożyłeś wniosku o sprzedaż w Walmart, powinieneś to zrobić jak najszybciej. Sprzedawaj swoje produkty na Walmart Marketplace bez żadnych niedogodności. Teraz możesz łatwo wymienić swoje produkty, integrując się z rynkiem Walmart w zaledwie kilku prostych krokach. Oferty KnowBand Integratorzy Walmart aby pomóc sprzedawcom sprzedawać swoje towary na Walmart Marketplace w bezproblemowy sposób. Sprzedawcy mogą łatwo pobrać i zainstalować go na swojej stronie internetowej bez wiedzy technicznej. Knowband zapewnia integratorów dla wszystkich głównych platform CMS, takich jak Dodatek do integracji Prestashop Walmart, Integrator Magento Walmart, Złącze Walmart Magento 2, a także�Wtyczka OpenCart Walmart Integration.

Więcej powiązanych artykułów znajdziesz tutaj:

  1. 5 wskazówek i trików eCommerce, które zapewnią szybki wzrost
  2. Klucze do skutecznego zakupu online i odbioru w sklepie
  3. 6 błędów w wysyłce eCommerce w okresie wakacyjnym, których należy unikać
  4. 8 wskazówek, jak przyciągnąć więcej klientów na Marketplace

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *