9-tips-to-help-you-sell-more-on-walmart

Wskazówki 9, które pomogą Ci sprzedać więcej na Walmart Marketplace

Jeden z najpopularniejszych rynków na świecie, tj Walmart Marketplace zyskał zrównoważony rozwój w branży eCommerce na całym świecie. Walmart Marketplace zapewnia platformę dla wielu zewnętrznych sprzedawców, którzy sprzedają swoje produkty i zarabiają ogromną część zysków. Wielu sprzedawców zewnętrznych już skorzystało z zalet Marketplace, rozszerzając swój zasięg na miliony klientów na całym świecie. Doprowadziło to jednak do wzrostu liczby sprzedawców zewnętrznych, a konkurencja nadal się nasila. Najwyższy czas więc, aby sprzedawcy wymyślili nowe strategie mające na celu uzyskanie dodatkowej przewagi nad innymi.

statistic_id183399_walmarts-net-sales-worldwide-from-2006-to-2019

Źródło: Statista

Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc w zwiększeniu sprzedaży i uzyskaniu dobrych zysków:

1. Utwórz własną markę:

stwórz własną markę

Zdobycie półki na Walmart Marketplace nie jest łatwym celem do osiągnięcia. Aby zostać sprzedawcą zewnętrznym w Walmart Marketplace, sprzedawcy muszą przejść rygorystyczne zasady określone przez Walmart dla sprzedawców zewnętrznych. Walmart Marketplace zajmuje się głównie właścicielami marek, a nie odsprzedawcami. Oznacza to, że jeśli jesteś właścicielem marki, to masz duże szanse na akceptację jako sprzedawca zewnętrzny na Walmart Marketplace.

2. Rekord wydajności:

rekord wydajności

Bardzo ważne jest, aby zachować dobre wyniki jako sprzedający przed złożeniem wniosku do Walmart. Walmart uważa tych e-sprzedawców za pierwszych, którzy wykazują dobre wyniki na innych rynkach. Sprawdzają Twoją opinię i oceny w bieżących kanałach sprzedaży. W rzeczywistości sama Walmart przechowuje kartę wyników sprzedającego, aby ocenić sprzedawców na Marketplace. Miej więc oko na swoją wydajność i staraj się ją improwizować regularnie.

3. Zbuduj wizerunek marki:

budowa budynku

Po zatwierdzeniu jako sprzedawca konieczne jest zachowanie dobrego wizerunku przed Walmart Marketplace. Usprawnij swoje operacje, aby uniknąć zapasów lub innych problemów związanych z zapasami. Problemy te pogarszają wydajność przed Walmartem, co może prowadzić do wielu poważnych konsekwencji. Jednak ręczne sprawdzanie tych problemów jest kłopotliwe. Sprzedawcy potrzebują godnego zaufania oprogramowania integracyjnego, które zapewnia bezproblemową integrację witryny z Walmart Marketplace. Ta integracja ułatwi pracę dzięki utrzymaniu zapasów z samego zaplecza. Pomoże także sprzedawcy zoptymalizuj swoją obecność na Walmart Marketplace.

4. Szczegółowy i dokładny opis produktu:

szczegółowy opis produktu

Chociaż każdy klient wie, co kupuje, ale Walmart potrzebuje sprzedawców, aby opisy produktów były bardziej dokładne i szczegółowe w porównaniu z innymi rynkami. Dane dostarczane przez sprzedawców powinny być dokładne i nie powinny odwracać klientów od funkcji produktu. To zmusi klientów do natychmiastowego zakupu, aw zamian otrzymasz lojalnych i zadowolonych klientów dla swojej branży eCommerce. Unikaj stosowania nieistotnych danych i słów kluczowych, ponieważ spowoduje to frustrację klientów powodując utratę sprzedaży. Upewnij się, że informacje dostarczone przez ciebie powinny być aktualne i aktualne.

5. Odpowiednie kategorie produktów:

Kategorie produktów

Wyobraź sobie, że klienci nie mogą znaleźć twoich produktów i ostatecznie rozliczyć się z tym samym produktem sprzedawanym przez twojego konkurenta. Aby zapewnić wyższą sprzedaż swoich produktów, upewnij się, że pozycje wymienione przez Ciebie są umieszczone w odpowiedniej kategorii produktów z odpowiednimi atrybutami. Wybór odpowiedniej kategorii produktów na półce cyfrowej bezpośrednio wpływa na widoczność produktu między klientami i pomaga uzyskać dobre zyski. Upewnić się, że ranking twoich produktów w Walmart jest wysoki tak, aby były widoczne na górze wyników wyszukiwania.

6. Czapki SKU marki Walmart:

jednostki magazynowe

SKU (Stock Keeping Unit) Walmart na listę produktów została ustawiona na korzystny limit dla sprzedawców zewnętrznych. Gdy zaczniesz sprzedawać swoje produkty na Walmart Marketplace, będziesz mógł zwiększyć limity SKU zgodnie z wynikami sprzedaży i opiniami klientów na ich temat. Gdy tylko sprzedaż się zwiększy, Walmart zapewni Ci możliwość zwiększenia ilości produktów SKU i innych produktów ze strony internetowej e-commerce. Pamiętaj, aby wymienić swoje najlepiej sprzedające się przedmioty i stopniowo pracować nad budowaniem dobrej reputacji sprzedawcy na Walmart Marketplace.

7. Lista produktów po najniższej cenie:

najniższa cena

Dzisiaj konsumenci mają łatwy dostęp do Internetu, co pozwala na ciągły wzrost liczby klientów i sklepów eCommerce, wielu sprzedawców oferuje produkty tej samej jakości w różnych cenach na tym samym rynku. Sprzedawca, który oferuje produkty w najlepszej lub najniższej cenie, przyciąga klientów i zmusza ich do natychmiastowego zakupu. Rynek Walmart koncentruje się głównie na zapewnieniu najniższej ceny swoim klientom, a także zapewnia natychmiastową widoczność dla sprzedawców które mogą im pomóc wygrać BuyBox. Tak więc, jeśli chcesz być odnoszącym sukcesy sprzedawcą na platformie Walmart, niskie ceny produktów powinny być priorytetem.

8. Nie zapomnij ubiegać się o promocje:

ubiegaj się o promocje

Walmart zawsze oferuje promocje, które zapewniają „codzienne niskie ceny”. Sprzedawcy mogą skorzystać z ubiegania się o te promocje i zwiększyć ich widoczność przed klientami. Walmart potrzebuje czasu, aby rozważyć twoją prośbę, więc zmotywuj się i czekaj na ich odpowiedź. Im niższa cena, tym większe szanse na zaakceptowanie promocji. Postaraj się więc zapewnić najniższą, ale najlepszą cenę swojego produktu.

9. Znaczenie marketingu:

marketing

Jako sprzedawca eCommerce, ważne jest, aby promować swoje produkty na Walmart Marketplace. Możesz wypróbować różne strategie marketingowe, takie jak strategia mediów społecznościowych, program reklamowy Facebooka i wiele innych. Strategie te są świetnym sposobem na popularyzację produktów pomiędzy odbiorcami i mogą zamienić ich w potencjalnych klientów. Możesz także wypróbować e-mail i marketing treści, aby zwiększyć widoczność swojego produktu. Sprzedawcy mogą spersonalizować swoją markę za pomocą tych strategii marketingowych, które mogą pomóc Ci sprzedać więcej na rynku Walmart.

Do Ciebie:

Zdobycie półki na Walmart Marketplace to nie spacer po torcie. Chociaż Walmart zaprasza sprzedawców zewnętrznych na swój rynek, wielu dostawców nadal marzy o tym bądź jednym ze sprzedawców na Walmart. Jeśli jednak Twoje zgłoszenie zostanie zaakceptowane, powinieneś skorzystać z tej możliwości. To platforma z milionami lojalnych klientów. Budowanie reputacji i obecności firmy w handlu elektronicznym na tak znanym rynku z pewnością pomoże Ci zwiększyć Twoją Integratorzy Walmart aby pomóc sprzedawcom detalicznym sprzedawać swoje towary w Walmart Marketplace w bezproblemowy sposób. Sprzedawcy mogą łatwo pobrać i zainstalować go na swojej stronie internetowej, nie znając żadnej wiedzy technicznej. Knowband zapewnia integratorom wszystkie główne platformy CMS, takie jak Dodatek integracji Prestashop Walmart, Magento Walmart Integrator, Złącze Walmart Magento 2, jak równieżWtyczka OpenCart Walmart Integration.

Dowiedz się więcej o powiązanych artykułach:

  1. 5 eCommerce porady i wskazówki, aby zapewnić szybki wzrost
  2. Klucze do pomyślnego zakupu online i odbioru w sklepie
  3. 6 Summer Holiday eCommerce błędy wysyłki, których należy unikać
  4. Wskazówki 8, aby zwiększyć liczbę klientów na Marketplace


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *