Redsys: How it turned into a Boon for the eCommerce Businesses

Redsys: Jak zmienił się w dobrodziejstwo dla firm eCommerce?

Każda transakcja online obejmuje integrację bezproblemowej i bezpiecznej bramki płatniczej. Bramka płatności bezpośrednio wpływa na wskaźnik sukcesu handlu online. Tradycyjne sposoby płatności czekiem i innymi kanałami offline są długotrwałe i męczące dla nowoczesnych klientów, którzy mają dużą wiedzę techniczną. To jest powód, dla którego bramki płatnicze zyskały popularność w niedawnej przeszłości. Na przykład Paypal i Alipay są jednymi z najczęściej używanych bramek w centrach technologicznych, takich jak odpowiednio Stany Zjednoczone i Chiny. Nawet gospodarki wschodzące, takie jak Indie, przygotowują się do tych zmian za pomocą portfeli płatniczych, takich jak PayTm. Przy ponad danych liczbowych dotyczących handlu elektronicznego w Hiszpanii, które w ciągu ostatnich kilku lat sięgnęły 24,185 XNUMX milionów euro, posiadanie funkcjonalnej bramki płatniczej jest koniecznością. Redsys to jedna z takich platform w Hiszpanii, która może uniemożliwić kierowanie przepływu klientów do witryny konkurencji. Tak więc pierwsze pytanie, które się pojawia, brzmi: czym dokładnie jest Redsys.

Co to jest Redsys?

redsys

Redsys oferuje wysokiej jakości, bezpieczny i elastyczny system płatności dla platformy eCommerce. Będąc wiodącym krajowym i międzynarodowym punktem odniesienia, Redsys stworzył różnorodne standardy i rozwiązania technologiczno-operacyjne dla instytucji finansowych i innych głównych graczy branżowych, zarówno w Hiszpanii, Europie, jak i Ameryce Łacińskiej.

Kluczowe cechy Redsys

Oto niektóre z funkcji oferowanych przez Redsys.

  • Redsys opracował sposób płatności, który okazał się dobrodziejstwem dla milionów firm internetowych. Oto niektóre z głównych funkcji oferowanych przez bramę.
  • Platforma tożsamości jest prosta w użyciu i łatwa do wykonania. Prostota polega na tym, że nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania.
  • Co więcej, jest kompatybilny w wielu sklepach. Dostępne są wtyczki, dzięki którym jest to wygodna platforma dla Magento, Prestashop, OpenCart i innych sklepów eCommerce. Uniwersalna bramka dostosowuje się do potrzeb każdego sklepu. Nie tylko to, umożliwia nawet różne rodzaje operacji płatniczych, takie jak preautoryzacja, sprzedaż, zwroty i inne.

CMS e-commerce

  • Obawa o bezpieczeństwo jest jednym z powodów, dla których płatności online nie są tak popularne wśród posiadaczy kart nawet dzisiaj. Bezpieczna metodologia 3D zapewnia zgodność, obejmując dodatkowy etap walidacji dla płatności online. Nawet Redsys oferuje uwierzytelnianie 3D Secure. Potężne narzędzie do zapobiegania oszustwom może bez trudu zminimalizować liczbę rezygnacji.
  • Pomimo przyjaznego interfejsu, moduł zarządzania zapewnia administratorowi pełną kontrolę. Obrazy na stronie płatności mogą być spersonalizowane, a transakcja może być monitorowana przez sprzedawcę.� System zarządza przepływem transakcji dla każdej wybranej opcji płatności. Gdy właściciel wybierze metodę płatności, handel musi jedynie wysłać formularz internetowy na serwer Redsys z danymi transakcji i transakcji.

Po omówieniu wszystkich głównych funkcji oferowanych przez Redsys, poniżej wymieniono niektóre z powodów, które sprawiają, że jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich sprzedawców internetowych.

Dlaczego warto wybrać Redsys?

Rozszerzenia płatności oferują klientom i handlowcom szereg korzyści i korzyści. Sprawdź je.

Korzyści z Redsys dla klientów

1. Obsługuje płatności za pośrednictwem wszystkich głównych kart

Dzięki aplikacjom takim jak MPOS i wirtualny POS, Redsys może zapewnić wsparcie i integrację usług. Certyfikacja usługi i atestowane dopuszczenie stron trzecich zapewniają prawidłowe korzystanie z aplikacji. Nie tylko to, wcześniejsze karty debetowe nie były dozwolone w transakcjach finansowych online. Jednak wraz z wprowadzeniem 3-D Secure banki umożliwiają klientom korzystanie z wszelkiego rodzaju kart do płatności online. Rozszerzenie Redsys Payments jest kompatybilne z ponad 60 bankami, m.in.: La Caixa, Sabadell, Bankia, ING Direct, i wiele innych. A wirtualny terminal POS gwarantuje integrację płatności kartą bankową z Twoim sklepem.

2. Wielojęzyczny

Bramka płatności używa tego samego języka, którego używa sklep. Jak wspomniano powyżej, ta bramka jest obsługiwana w różnych sklepach eCommerce. Ta wszechstronność jest dodatkiem zarówno dla klientów, jak i dla handlowców internetowych. Zawężając barierę językową, rozszerzenie płatności przenosi sprzedawców i kupujących na tę samą platformę.

3. Sprawdzona technologia zapewniająca bezpieczną transakcję

3-D Secure to sprawdzone narzędzie do ograniczania oszustw w transakcjach online. Zapewnienie posiadaczom kart łatwości i bezpieczeństwa płatności online, zakupów Redsys i innych transakcji wygodnych dla kupujących online. Transakcja obejmuje 3 różne strony podczas procesu płatności. Bank, który wydał samochody, sprzedawca, któremu wpłacane są pieniądze, oraz używana sieć, taka jak Visa/MasterCard. Płatność jest najpierw przekierowywana na stronę banku, który wydał kartę, w celu uwierzytelnienia transakcji. Kupujący proszeni są o wprowadzenie statycznego lub dynamicznego hasła, aby potwierdzić tożsamość posiadacza karty.

4. Powiadomienie w czasie rzeczywistym

Niepewność w transakcjach online to coś, co najbardziej irytuje konsumentów. Porzucenie koszyka i współczynniki odrzuceń są konsekwencją niepewnych bramek płatności. Przedłużenie płatności zdejmuje niepewność z barków klientów, zapewniając powiadomienie w czasie rzeczywistym o powodzeniu lub niepowodzeniu płatności. Użytkownicy są natychmiast powiadamiani o otrzymaniu lub odrzuceniu płatności. Utrzymując przejrzystość całej transakcji, bramka sprawia, że ​​cały proces jest płynny dla użytkowników końcowych.

5. Elastyczne metody płatności

Klienci nie tylko są powiadamiani o niepowodzeniu transakcji, mają nawet możliwość zmiany metody płatności. W przypadku niepowodzenia płatności, użytkownicy mogą zmienić metodę płatności lub spróbować z inną kartą kredytową lub debetową.

Każda korzyść oferowana użytkownikowi końcowemu stanowi plus dla handlowców. Jednocześnie rozszerzenie oferuje pewne bezpośrednie korzyści również sprzedawcom internetowym. Te korzyści są wymienione poniżej.

Korzyści dla handlowców internetowych

1. Szybka integracja

Inteligentne uwierzytelnianie 3DSecure jest w pełni konfigurowalne i oferuje wiele opcji. Elastyczne narzędzie można dostosować i dostosować do urządzeń mobilnych i tabletów, z responsywnym projektowaniem stron internetowych. Nie wymaga instalacji oprogramowania, dzięki czemu można go łatwo i szybko zintegrować. Oprócz łatwej instalacji, Redsys oferuje sprzedawcom wysoką dostępność z monitorowaną usługą 24×7. Pełna kontrola do modułu administracyjnego ułatwia zarządzanie sprzedażą biznesową i internetową.

2. Zmiana odpowiedzialności

Główną zaletą bramki płatniczej jest przesunięcie odpowiedzialności. Kupcy mogą teraz robić swoje interesy bez kłopotów z transakcjami finansowymi. Oferuje ochronę przed wszelkiego rodzaju obciążeniami zwrotnymi i inną tego rodzaju odpowiedzialnością. Zajmuje się wszelkiego rodzaju nieporozumieniami i oszustwami. Najlepsze jest to, że sprzedawcy mogą nawet korzystać z tej korzyści, gdy wydawca lub posiadacz karty nie bierze udziału.

3. Zwiększone zaufanie klientów

Zdobycie i utrzymanie zaufania klientów jest kluczem do prowadzenia biznesu online. Rozszerzenie płatności wyszczególnia wszystkie opłaty z góry i zapewnia przejrzystość całego trybu działania. Zmniejszenie ryzyka oszustwa, największego strachu kupujących w Internecie, pomaga zwiększyć zaufanie kupującego. W ten sposób może okazać się ważnym powodem, dla którego płatności online i Twój biznes eCommerce wystartują.

Do Ciebie�

W poprzednim artykule omówiliśmy, jak strona płatności i wysyłki może zapewnić Ci przewagę nad konkurencją. Ten blog zebrał kilka punktów, które sprawiają, że bezpieczna metoda płatności, taka jak Redsys, jest nieunikniona dla Twoich firm internetowych. Wśród niezliczonych czynników, optymalizacja sklepu eCommerce za pomocą jednostronicowe moduły płatności dla Magento, OpenCart, PrestaShop jest uważany za jeden ze sposobów na zwiększenie sprzedaży. Zaimprowizuj sytuację i znajdź najlepsze rozwiązanie dla swojej witryny.

Lubiłem to? Te też Ci się spodobają

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *