Redsys: How it turned into a Boon for the eCommerce Businesses

Redsys: Jak to się zmieniło w Boon dla firm handlu elektronicznego?

Każda transakcja online obejmuje integrację bezproblemowej i bezpiecznej bramki płatności. Brama płatności bezpośrednio wpływa na wskaźnik sukcesu w handlu online. Tradycyjne sposoby płatności za pośrednictwem czeków i innych kanałów offline są długotrwałe i męczące dla nowoczesnych klientów, którzy znają się na technologii. To jest powód, dla którego bramy płatności zyskały popularność w przeszłości. Na przykład, Paypal i Alipay są jedną z najczęściej używanych bramek w centrach technologicznych, takich jak odpowiednio USA i Chiny. Nawet wschodzące gospodarki, takie jak Indie, szykują się do tych zmian za pomocą portfeli płatniczych, takich jak PayTm. Ponieważ liczba e-commerce w Hiszpanii osiągnęła w ciągu ostatnich kilku lat 24,185 mln euro, posiadanie polecanej bramki płatności jest koniecznością. Redsys jest jedną z takich platform w Hiszpanii, która może uniemożliwić przepływ klientów do witryny konkurencyjnej firmy. Tak więc pierwsze pytanie, które się pojawia, brzmi: czym właściwie jest Redsys.

Co to jest Redsys?

Redsys oferuje wysokiej jakości, bezpieczny i elastyczny system płatności dla platformy eCommerce. Będąc wiodącym krajowym i międzynarodowym punktem odniesienia, Redsys stworzył różnorodne standardy i rozwiązania technologiczno-operacyjne dla instytucji finansowych i innych głównych graczy branżowych, zarówno w Hiszpanii, Europie jak i Ameryce Łacińskiej.

Oto niektóre z funkcji oferowanych przez Redsys.

  • Redsys opracował sposób płatności, który okazał się dobrodziejstwem dla milionów firm internetowych. Oto niektóre z głównych funkcji oferowanych przez bramę.
  • Platforma tożsamości jest prosta w użyciu i łatwa do wykonania. Prostota polega na tym, że nie wymaga instalacji oprogramowania.
  • Co więcej, jest kompatybilny w wielu sklepach. Dostępne są wtyczki, dzięki którym jest to poręczna platforma dla Magento, Prestashop, OpenCart i innych sklepów eCommerce. Wszechstronna brama dostosowuje się do potrzeb każdego sklepu. Nie tylko to, pozwala nawet na różne rodzaje operacji płatniczych, takich jak preautoryzacje, sprzedaż, zwroty i inne.

CMS e-commerce

  • Obawy związane z bezpieczeństwem są jednym z powodów, które powodują, że płatności online nie są tak popularne wśród posiadaczy kart nawet dzisiaj. Bezpieczna metodologia 3D zapewnia zgodność, włączając dodatkowy etap weryfikacji płatności online. Nawet Redsys oferuje uwierzytelnianie 3D Secure. Potężne narzędzie do zapobiegania oszustwom może bez wysiłku zminimalizować liczbę osób porzucających.
  • Pomimo przyjaznego dla użytkownika interfejsu, moduł zarządzania oferuje pełną kontrolę administratorowi. Obrazy na stronie płatności można spersonalizować, a transakcję może monitorować sprzedawca.

Omówienie wszystkich głównych funkcji oferowanych przez Redsys, wymienionych poniżej, to niektóre z powodów, które czynią go koniecznym dla wszystkich sklepów internetowych.

Korzyści oferowane przez Redsys

Rozszerzenia płatności oferują szereg korzyści i korzyści dla klientów i handlowców. Sprawdź je.

Dla klientów

1. Obsługuje płatności za pośrednictwem wszystkich głównych kart

Dzięki aplikacjom takim jak MPOS i wirtualny POS, Redsys może zapewnić wsparcie i integrację usług. Certyfikacja usług i potwierdzenie zatwierdzenia stronom trzecim zapewnia prawidłowe korzystanie z aplikacji. Nie tylko to, wcześniejsze karty debetowe nie były dozwolone w transakcjach finansowych online. Jednak dzięki wprowadzeniu 3-D Secure banki umożliwiają klientom korzystanie z różnego rodzaju kart do dokonywania płatności online. Rozszerzenie Redsys Payments jest kompatybilne z więcej niż bankami 60, między innymi: La Caixa, Sabadell, Bankia, ING Direct, i wiele innych. A wirtualny terminal POS gwarantuje integrację płatności kartą bankową z Twoim sklepem.

2. Wielojęzyczny

Brama płatności używa tego samego języka, którego używa sklep. Jak wspomniano powyżej, ta brama jest obsługiwana w różnych sklepach eCommerce. Ta wszechstronność jest dodatkiem zarówno dla klientów, jak i dla handlowców internetowych. Zawężając barierę językową, rozszerzenie płatności przenosi sprzedawców i kupujących na tę samą platformę.

3. Sprawdzona technologia dla bezpiecznych transakcji

3-D Secure to sprawdzone narzędzie do ograniczania nieuczciwych transakcji internetowych. Zapewnienie łatwości i bezpieczeństwa płatności internetowych dla posiadaczy kart, zakupów w Redsys i innych transakcji wygodnych dla kupujących online. Transakcja obejmuje 3 różnych stron w trakcie procesu płatności. Bank, który wydał samochody, sprzedawca, za który wypłacane są pieniądze, a sieć jest używana jak Visa / MasterCard. Płatność jest najpierw przekierowywana na stronę internetową banku, który wystawił kartę, aby uwierzytelnić transakcję. Klienci proszeni są o wprowadzenie statycznego lub dynamicznego hasła, aby potwierdzić tożsamość posiadacza karty.

4. Powiadomienie w czasie rzeczywistym

Niepewność w transakcjach online to coś, co najbardziej irytuje konsumentów. Opuszczenie koszyka i współczynniki odrzuceń są konsekwencją nieuregulowanych bramek płatności. Rozszerzenie płatności eliminuje niepewność klientów poprzez dostarczanie w czasie rzeczywistym informacji o sukcesie lub niepowodzeniu płatności. Użytkownicy są powiadamiani o natychmiastowej otrzymaniu lub odrzuceniu płatności. Utrzymując przejrzystość całej transakcji, brama sprawia, że cały proces jest bezproblemowy dla użytkowników końcowych.

5. Elastyczne metody płatności

Klienci nie są tylko powiadamiani o niepowodzeniu transakcji, mają nawet możliwość zmiany metody płatności. W przypadku, gdy płatność nie powiedzie się, użytkownicy mogą zmienić metodę płatności lub spróbować użyć innej karty kredytowej lub debetowej.

Każda korzyść oferowana użytkownikowi końcowemu stanowi dodatkowy plus dla przedsiębiorców. W tym samym czasie rozszerzenie oferuje również bezpośrednie korzyści handlowcom internetowym. Korzyści te są wymienione poniżej.

Dla handlowców internetowych

1. Szybka integracja

Inteligentne uwierzytelnianie 3DSecure jest w pełni konfigurowalne i oferuje wiele opcji. Elastyczne narzędzie można dostosowywać i dostosowywać do urządzeń mobilnych i tabletów z responsywnym wyglądem stron internetowych. Nie wymaga instalacji oprogramowania, dzięki czemu można go łatwo i szybko zintegrować. Oprócz łatwych instalacji, Redsys oferuje wysoką dostępność dzięki usłudze monitorowanej 24×7 dla sprzedawców. Pełna kontrola modułu administracyjnego ułatwia zarządzanie sprzedażą biznesową i internetową.

2. Zmiana odpowiedzialności

Główną zaletą bramki płatności jest przesunięcie odpowiedzialności. Kupcy mogą teraz robić interesy, nie przejmując się bólem transakcji finansowych. Oferuje osłonę przed wszelkimi rodzajami obciążeń zwrotnych i inną taką odpowiedzialnością. Zajmuje się różnego rodzaju nieporozumieniami i oszustwami. Najlepsze jest to, że kupcy mogą nawet korzystać z tej korzyści, gdy wystawca lub posiadacz karty nie bierze udziału.

3. Większe zaufanie klientów

Zdobycie i utrzymanie zaufania klientów jest kluczem do prowadzenia biznesu online. Rozszerzenie płatności szczegółowo określa opłatę i zachowuje cały tryb operacyjny jako przejrzysty. Zmniejszenie ryzyka oszustwa, największego strachu przed kupującymi w Internecie, pomaga zwiększyć zaufanie kupującego. Dzięki temu może okazać się ważnym powodem, dla którego płatności online i Twoja firma eCommerce będą gotowe do startu.

Do Ciebie

W poprzednim artykule omówiliśmy, w jaki sposób strona płatności i wysyłki może zapewnić Ci przewagę nad twoją konkurencją. Ten blog spełnił niektóre z punktów, które powodują, że bezpieczna metoda płatności, taka jak Redsys, jest nieunikniona dla firm internetowych. Wśród niezliczonych czynników, optymalizacja sklepu eCommerce z jednostronicowe moduły płatności dla Magento, OpenCart, i PrestaShop jest uważany za jeden ze sposobów na zwiększenie sprzedaży. Improwizuj sytuację i znajdź najlepsze rozwiązanie dla swojej witryny.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *