how-to-rank-higher-and-get-your-listings-seen-in-ebay-search

Jak oceniać wyższe i uzyskiwać swoje aukcje w wyszukiwarce eBay?

Zdobycie przedmiotu wymienionego na szczycie rynku to zdecydowanie nie spacer po torcie. Istnieje wiele czynników, które są odpowiedzialne za ranking produktów w serwisie eBay. Bardzo ważne jest, aby zachować strategie aukcji eBay w celu uszeregowania pozycji na górze wyników wyszukiwania, w przeciwnym razie wymienione produkty pozostaną niewidoczne dla klientów, co doprowadzi do utraty sprzedaży Twojego produktu. Wcześniej łatwo było zoptymalizować aukcje w serwisie eBay, aby uzyskać wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, ale w obecnej erze, w której technologia wprowadza codzienne innowacje, sprzedawcy muszą być na bieżąco z najnowszymi trendami i technikami, aby odpowiednio ulepszyć ich aukcje. Wiele platform eCommerce zaczęło już stosować techniki sztucznej inteligencji jako swój algorytm. Dzięki zaangażowaniu inteligentnego silnika w biznes eCommerce, teraz sprzedawcy muszą zsynchronizować się z tymi nowymi technologiami

1) Słowa kluczowe i

słowa kluczowe-i-tytuł-powinny-być-priorytetowe

Możliwość zidentyfikowania prawidłowych słów kluczowych jest najważniejszym zadaniem do wykonania. Słowo kluczowe produktu powinno być przyjazne dla użytkownika, więc postaw się w butach klienta i spróbuj myśleć jak oni, a następnie wyszukaj dowolny produkt, używając słów kluczowych, które przychodzą Ci na myśl. Tytuły powinny być miłe i przyjazne dla użytkownika, a ważne jest użycie odpowiednich słów kluczowych. Tytuł pomoże przyciągnąć olbrzymi ruch do aukcji w serwisie eBay. Chociaż eBay ustawił własny algorytm, ale ta strategia jest całkowicie nieunikniona i może naprawdę działać, aby uszeregować listę produktów.

2) Dołącz wiele, wysokiej jakości i szczegółowych obrazów:

wiele obrazów

Wyszukiwarka eBay analizuje obrazy produktów, analizując liczbę zdjęć i przekazanych przez nie informacji o produkcie. Więc jeśli chcesz uszeregować swój produkt na szczycie listy, ważne jest, aby używać wysokiej jakości zdjęć ze szczegółowymi informacjami o produkcie. Unikaj nadmiernie jasnych kolorów i kliknij obraz w jasnym tle o wysokiej rozdzielczości, aby uzyskać wyraźny obraz produktu. Zawsze staraj się klikać wiele zdjęć produktu pod różnymi kątami, ponieważ pomaga to klientom dowiedzieć się więcej o produkcie. Obraz powinien być czytelny i nie powinien być nakładany na inny tekst lub grafikę liniową.

3) Wymień odpowiednio kategorię produktu:

Kategorie produktów

Wybór odpowiedniej kategorii jest niezwykle ważny, ponieważ wpływa bezpośrednio na wyniki wyszukiwania i pomaga kupującemu znaleźć produkty. Wybór niewłaściwej kategorii na pewno ograniczy Cię do znalezienia przez klientów. Wymień więc swoje produkty odpowiednio w kategorii, a Twoje aukcje powinny być zgodne z algorytmami eBay.

4) Szczegółowe opisy produktów:

szczegółowy opis produktu

Unikaj wykorzystywania nieistotnych informacji, ponieważ wyszukiwarka eBay będzie czytać tylko pewną ilość informacji na stronie. Serwis eBay sugeruje napisanie opisu słów 200 dla konkretnego produktu. Więc ważne jest, aby napisać o swoim produkt w szczegółach aby kupujący dowiedział się więcej o swoim produkcie i natychmiast zaczął kupować. Możesz używać tekstów, takich jak odwiedzanie mojego sklepu lub więcej, aby przyciągnąć uwagę klienta.

5) Bezproblemowa polityka wysyłki i zwrotu:

bezproblemowe przesyłki i zwroty

Zasady dotyczące bezpłatnej wysyłki i zwrotu są uważane za ważny czynnik dla systemu rankingowego wyszukiwania w serwisie eBay. Niektóre z najlepszych praktyk sugerowanych przez eBay w celu zapewnienia bezproblemowej polityki bezpłatnej wysyłki i zwrotu są następujące:

  1. eBay zaleca, aby zapewnić bezpłatną wysyłkę do kupujących.
  2. Czas obsługi nie powinien być dłuższy niż jeden dzień.
  3. Zgodnie z zaleceniami eBay powinna obowiązywać zasada zwrotu dni 30.
  4. eBay sugeruje

6) Prezentacja formatu aukcji:

format prezentacji-aukcji

Niezależnie od tego, czy zastosujesz wszystkie wyżej wymienione strategie, ale jeśli nie będziesz w stanie przedstawić swojej listy w atrakcyjny sposób, nie ma sensu. Źle zaprojektowana lista może ograniczyć Twój sukces jako sprzedający w serwisie eBay. Dlatego bardzo ważne jest, aby Twoja lista wyglądała profesjonalnie i była godna zaufania, a także upewnij się, że lista

Wnioski:

Chociaż sprzedający nie są w stanie wdrożyć wszystkich tych strategii jednocześnie, ale jeśli spróbujesz wdrożyć dowolne z tych dwóch, to naprawdę wpłynie to na ranking produktów. Im więcej strategii się dostosujesz, tym wyższe będą Twoje pozycje w wyszukiwarce eBay. Teraz możesz wyświetlić listę produktów i opisów za pomocą kilku kliknięć przycisku integratorzy eBay przez Knowband. Prestashop Dodatek integracji eBay, Magento eBay Integrator, Złącze eBay Magento 2, jak również Wtyczka OpenCart do integracji eBay. Postaraj się więc dostosować wszystkie te strategie i bądź na bieżąco

Jak uszeregować produkty w wynikach wyszukiwania Etsy?


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *