eBay Marketplace Connector Module

Jak oceniać wyższe i uzyskiwać swoje aukcje w wyszukiwarce eBay?

Zdobycie przedmiotu umieszczonego na szczycie rynku nie jest bułką z masłem. Na ranking produktów w serwisie eBay wpływa wiele czynników. Bardzo ważne jest, aby pamiętać o strategiach aukcji na eBayu, aby uszeregować swoje produkty na górze w wynikach wyszukiwania, w przeciwnym razie wymienione produkty pozostaną niewidoczne dla klientów, co doprowadzi do utraty sprzedaży twojego produktu. Wcześniej łatwo było zoptymalizować aukcje w serwisie eBay, aby uzyskać wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, ale w obecnej erze, w której technologia wprowadza innowacje każdego dnia, sprzedawcy muszą być na bieżąco z najnowszymi trendami i technikami, aby odpowiednio poprawić swoją ofertę. Wiele platform eCommerce zaczęło już wykorzystywać algorytmy sztucznej inteligencji, takie jak techniki. Dzięki zaangażowaniu inteligentnych silników w biznes eCommerce sprzedawcy muszą teraz zsynchronizować się z nowymi technologiami, aby zapobiec przyszłym cierpieniom. Jeśli chcesz rozwijać swoją działalność i sprzedawać więcej na eBayu, musisz wybrać najlepsze praktyki. Oto niektóre z najlepszych praktyk, które odgrywają kluczową rolę w strategii sprzedaży:

1) Słowa kluczowe i

słowa kluczowe-i-tytuł-powinny-być-priorytetowe

Najważniejszym zadaniem do wykonania jest umiejętność zidentyfikowania poprawnych słów kluczowych. Słowo kluczowe produktu powinno być przyjazne dla użytkownika, więc postaw się w sytuacji klienta i spróbuj myśleć podobnie jak on, a następnie wyszukaj dowolny produkt za pomocą słów kluczowych, które przyjdą Ci do głowy. Tytuły powinny być ładne i przyjazne dla użytkownika i ważne jest, aby używać odpowiednich słów kluczowych. Tytuł pomoże przyciągnąć ogromną ilość ruchu do twoich ofert na eBayu. Chociaż eBay ustawił swój algorytm, strategia ta jest nieunikniona i może pomóc w uszeregowaniu list produktów.

2) Dołącz wiele, wysokiej jakości i szczegółowych obrazów:

wiele obrazów

Wyszukiwarka eBay analizuje zdjęcia produktów poprzez analizę liczby zdjęć i przekazywanych przez nie informacji o produkcie. Jeśli więc chcesz umieścić swój produkt na szczycie listy, ważne jest, aby używać wysokiej jakości zdjęć ze szczegółowymi informacjami o produkcie. Unikaj używania zbyt jasnych kolorów i kliknij zdjęcie na jasnym tle o wysokiej rozdzielczości, aby uzyskać wyraźny obraz produktu. Zawsze staraj się klikać wiele zdjęć produktu pod różnymi kątami, ponieważ pomaga to klientom dowiedzieć się więcej o produkcie. Obraz powinien być uporządkowany i nie powinien być nałożony na inny tekst lub grafikę liniową.

3) Wymień odpowiednio kategorię produktu:

Kategorie produktów

Wybór odpowiedniej kategorii jest niezwykle ważny, ponieważ ma to bezpośredni wpływ na wyniki wyszukiwania i pomaga kupującemu znaleźć Twoje produkty. Wybranie niewłaściwej kategorii ograniczy możliwość znalezienia się przez klientów. Wymień więc swoje produkty odpowiednio w kategorii, a Twoje oferty powinny być zgodne z algorytmami eBay.

4) Szczegółowe opisy produktów:

szczegółowy opis produktu

Unikaj używania nieistotnych informacji, ponieważ wyszukiwarka eBay’a odczytuje tylko pewną ilość informacji na stronie. eBay sugeruje napisanie opisu słów 200 dla konkretnego produktu. Dlatego ważne jest, aby pisać o swoim produkt w szczegółach aby kupujący dowiedział się więcej o swoim produkcie i natychmiast zaczął kupować. Możesz używać tekstów, takich jak odwiedzanie mojego sklepu lub więcej, aby przyciągnąć uwagę klienta.

5) Bezproblemowe zasady wysyłki i zwrotów:

bezproblemowe przesyłki i zwroty

Bezpłatne zasady wysyłki i zwrotów są uważane za ważny czynnik w systemie wyszukiwania w serwisie eBay. Niektóre najlepsze praktyki sugerowane przez eBay w celu zapewnienia bezproblemowej polityki wysyłki i zwrotu są następujące:

 1. eBay zaleca zapewnienie bezpłatnej wysyłki kupującym.
 2. Czas obsługi nie powinien być dłuższy niż jeden dzień.
 3. Powinny istnieć zasady zwrotu w ciągu 30 zgodnie z zaleceniem eBay.
 4. eBay sugeruje

6) Prezentacja formatu aukcji:

format prezentacji-aukcji

Niezależnie od tego, czy zastosujesz wszystkie wyżej wymienione strategie, ale jeśli nie jesteś w stanie w atrakcyjny sposób przedstawić swojej listy, nie ma to sensu. Źle zaprojektowana lista może ograniczyć Twój sukces jako sprzedawcy w serwisie eBay. Dlatego naprawdę ważne jest, aby twoja lista wyglądała profesjonalnie i rzetelnie, a także upewnij się, że

Wnioski:

Chociaż sprzedawcy nie mogą wdrożyć wszystkich tych strategii naraz, próba wdrożenia dwóch z nich może mieć wpływ na ranking produktów. Im więcej strategii przyjmiesz, tym wyższe będą Twoje pozycje w rankingu eBay. Możesz teraz wyświetlić listę produktów i opisów za pomocą kilku kliknięć przycisku za pomocą integratorzy eBay przez Knowband. Prestashop Dodatek integracji eBay, Magento eBay Integrator, Złącze eBay Magento 2, jak również Wtyczka OpenCart do integracji eBay. Spróbuj więc uwzględnić wszystkie te strategie i bądź na bieżąco

Znajdź więcej powiązanych artykułów tutaj:

 1. Jak uszeregować produkty w wynikach wyszukiwania Etsy?
 2. Jak uruchomić Marketplace jak Etsy i Ebay?
 3. Jak założyć konto eBay Sandbox?
 4. Jak utworzyć aplikację eBay, aby uzyskać wymagane klucze API i token użytkownika?
 5. Czym są witryny piaskownicy w serwisie eBay Marketplace?
 6. Jak zweryfikować i zrestartować w serwisie eBay Marketplace?
 7. Jak wyświetlić produkt w serwisie eBay Marketplace?
 8. 4 Ultimate Tips Aby zwiększyć sprzedaż w serwisie eBay


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *