Jak awansować i wyświetlać swoje aukcje w wyszukiwarce eBay?

eBay Marketplace Connector Module

Zdobycie przedmiotu na szczycie rynku to nie bułka z masłem. Na ranking produktów w serwisie eBay odpowiada wiele czynników. Bardzo ważne jest, aby pamiętać o strategiach wystawiania aukcji, aby umieszczać produkty na górze wyników wyszukiwania, w przeciwnym razie wymienione produkty pozostaną niewidoczne dla klientów, co doprowadzi do utraty sprzedaży produktu. Wcześniej łatwo było zoptymalizować aukcje pod kątem wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania, ale w obecnej erze, w której technologia codziennie wprowadza innowacje, sprzedawcy muszą być na bieżąco z najnowszymi trendami i technikami, aby odpowiednio ulepszyć swoje aukcje. Wiele platform eCommerce zaczęło już wykorzystywać sztuczną inteligencję jako swoje algorytmy. Dzięki zaangażowaniu inteligentnych silników w biznes eCommerce, teraz sprzedawcy muszą być zsynchronizowani z tymi nowymi technologiami, aby zapobiec przyszłym cierpieniom. Jeśli chcesz rozwijać swoją firmę i sprzedawać więcej w serwisie eBay, musisz wybrać niektóre z najlepszych praktyk. Oto niektóre z najlepszych praktyk, które odgrywają kluczową rolę w strategii sprzedaży:

1) Słowa kluczowe i tytuły powinny być priorytetem!

Słowa kluczowe i tytuły powinny być priorytetem w produktach eBay

Umiejętność zidentyfikowania właściwych słów kluczowych jest najważniejszym zadaniem do wykonania. Słowo kluczowe produktu powinno być przyjazne dla użytkownika, więc postaw się na miejscu klienta i spróbuj myśleć tak jak on i wyszukaj dowolny produkt za pomocą słów kluczowych, które przyjdą Ci do głowy jako pierwsze. Tytuły powinny być ładne i przyjazne dla użytkownika i ważne jest, aby używać odpowiednich słów kluczowych. Tytuł pomoże przyciągnąć ogromny ruch do Twoich aukcji w serwisie eBay. Mimo że ustalił swój algorytm, ta strategia jest nieunikniona i może działać w celu uszeregowania Twoich list produktów.

2) Dołącz wiele wysokiej jakości i szczegółowych obrazów:

Dołącz wiele wysokiej jakości i szczegółowych obrazów do produktów w serwisie eBay

Jego wyszukiwarka analizuje zdjęcia produktów, analizując liczbę zdjęć i przekazywane przez nie informacje o produktach. Jeśli więc chcesz umieścić swój produkt na szczycie listy, ważne jest, aby używać wysokiej jakości zdjęć ze szczegółowymi informacjami o produkcie. Unikaj używania zbyt jasnych kolorów i kliknij zdjęcie na jasnym tle o wysokiej rozdzielczości, aby uzyskać wyraźny obraz produktu. Zawsze staraj się klikać wiele zdjęć produktu pod różnymi kątami, ponieważ pomaga to klientom dowiedzieć się więcej o produkcie. Obraz powinien być uporządkowany i nie powinien być nakładany na inny tekst lub grafikę liniową.

3) Wymień odpowiednio kategorię produktów w serwisie eBay:

Wymień odpowiednio kategorię produktów w serwisie eBay

 

 

Wybór odpowiedniej kategorii jest niezwykle ważny, ponieważ wpływa bezpośrednio na wyniki wyszukiwania i pomaga kupującemu znaleźć Twoje produkty. Wybranie niewłaściwej kategorii ograniczy Cię przed znalezieniem przez klientów. Wymień więc swoje produkty odpowiednio w kategorii, a Twoje aukcje powinny być zgodne z algorytmami.

4) Szczegółowe opisy produktów:

opis produktu powinien być szczegółowo opisany w serwisie eBay

Unikaj używania nieistotnych informacji, ponieważ jego wyszukiwarka odczytałaby tylko określoną ilość informacji na stronę. Serwis eBay sugeruje napisanie opisu składającego się z 200 słów dla konkretnego produktu. Dlatego ważne jest, aby pisać o swoim produkt w szczegółach aby kupujący dowiedział się więcej o Twoim produkcie i natychmiast udał się do zakupu. Możesz użyć tekstów takich jak odwiedź mój sklep lub zobacz więcej, aby przyciągnąć uwagę klienta.

5) Bezproblemowe zasady wysyłki i zwrotów:

bezproblemowa-dostawa-i-zwroty

Zasady dotyczące bezpłatnej wysyłki i zwrotów są uważane za ważny czynnik w systemie rankingowym serwisu eBay. Niektóre z najlepszych praktyk sugerowanych przez serwis eBay w celu zapewnienia bezproblemowej polityki wysyłki i zwrotów są następujące:

 1. Zaleca oferowanie kupującym bezpłatnej wysyłki.
 2. Czas obsługi nie powinien być dłuższy niż jeden dzień.
 3. Powinna istnieć 30-dniowa polityka zwrotów zgodnie z zaleceniem eBay.
 4. Sugeruje unikanie opłat za uzupełnienie zapasów.

6) Prezentacja formatu notowań:

Niezależnie od tego, czy zastosujesz wszystkie wyżej wymienione strategie, ale jeśli nie jesteś w stanie przedstawić swojej listy w atrakcyjny sposób, nie ma to sensu. Źle zaprojektowana lista może ograniczyć Twój sukces jako sprzedającego w serwisie eBay. Dlatego naprawdę ważne jest, aby Twoja lista wyglądała profesjonalnie i godna zaufania, a także upewnij się, że wymienione produkty są wyjątkowe, a jakość, którą zapewniasz klientom, jest wysoka. Jakość aukcji może naprawdę wpłynąć na ranking Twojego serwisu eBay.

Wnioski:

Chociaż sprzedawcy nie są w stanie wdrożyć wszystkich tych strategii naraz, jeśli spróbujesz wdrożyć dowolne dwie z nich, wpłynie to na ranking produktów. Im więcej strategii zastosujesz, tym wyższy będzie ranking Twoich aukcji w wyszukiwarce eBay. Teraz możesz wyświetlić listę produktów i ich opisów za pomocą kilku kliknięć za pomocą Integratorzy eBay przez Knowband.�Knowband zapewnia integratorów dla różnych platform CMS, takich jak Dodatek do integracji z Prestashop eBay, Integrator Magento eBay, Złącze eBay Magento 2, jak również Wtyczka integracji OpenCart eBay.

Dlatego postaraj się dostosować do wszystkich tych strategii i być na bieżąco z najnowszymi trendami i technikami, a wkrótce Twoje aukcje zaczną dobrze pozycjonować się w serwisie eBay.

Więcej powiązanych artykułów znajdziesz tutaj:

 1. Jak pozycjonować swoje produkty w wynikach wyszukiwania Etsy?
 2. Jak uruchomić rynek, taki jak Etsy i Ebay?
 3. Jak utworzyć konto eBay Sandbox?
 4. Jak utworzyć aplikację eBay, aby uzyskać wymagane klucze API i token użytkownika?
 5. Co to są witryny piaskownicy w serwisie eBay Marketplace?
 6. Jak poprawić i ponownie wystawić w serwisie eBay Marketplace?
 7. Jak wyświetlić produkt w serwisie eBay Marketplace?
 8. 4 najlepsze wskazówki, jak zwiększyć sprzedaż w serwisie eBay

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *