how-to-sell-your-product-on-Walmart-marketplace?

How to sell on Walmart Marketplace?

Walmart jako rozległy rynek stał się jednym z największych miejsc zakupów online na całym świecie. Z ponad 344 milionami wizyt klientów, sprzedaż Twoich produktów na Walmart może bezpośrednio prowadzić do wyższej sprzedaży. Chociaż Walmart zaczął akceptować zewnętrznych sprzedawców eCommerce w 2016, wielu sprzedawców marzy o wystawianiu swoich produktów na Walmart. Jeśli więc nie znasz procedury sprzedaży produktów na Walmart, ten przewodnik poprowadzi Cię przez każdy krok od aplikacji do uruchomienia. Zdobycie półki do zaprezentowania swoich produktów w Walmart to ogromna szansa dla Twojej firmy. Zaraz za Amazonem Walmart stał się drugim co do wielkości miejscem sprzedaży detalicznej online w USA. Teraz zacznijmy badać krok po kroku, jak sprzedawać swoje produkty na tym renomowanym rynku. Kroki są wymienione poniżej:

Krok 1: Zastosuj

marketplace-apply-walmart-com-2019-05-31-10-48-54

Aby zostać sprzedawcą Walmart, odwiedź marketplace.walmart.com?and click on the “Apply Now” button and fill all the required fields in the form. This process will take approximately 10 minutes to be complete if all the information is available with you.

Once you have shared the required information, click on the “Zapisz”, jeśli chcesz ukończyć proces po pewnym czasie lub kliknij przycisk„Aplikacja”, aby kontynuować. Przed przejściem dalej sprawdź dokładnie wszystkie podane informacje.

screenshot-blog-8thandwalton-com-2019-05

Sprzedawcy powinni przygotować się na oczekiwanie na 2-3 tygodni na odpowiedź. Otrzymasz wiadomość e-mail z zaproszeniem do założenia konta sprzedawcy Walmart.

Krok 2: ukończ

Walmart

Po otrzymaniu zaproszenia i utworzeniu konta prześlij wszystkie odpowiednie certyfikaty, w tym informacje o koncie bankowym, aby spełnić minimalne wymagania dotyczące bycia sprzedawcą. Sprzedawcy muszą podać informacje dotyczące podatków, płatności, wysyłki itp. Możesz także zostać poproszony o udostępnienie dodatkowych informacji na temat Twojej firmy i produktów. Odbywa się to w celu zwiększenia poziomu zaufania do marki Twojej firmy.

Krok 3: Uzupełnij profil partnera:

Walmart

Po utworzeniu profilu sprzedawcy muszą uzyskać dostęp do konta sprzedawcy. Sprzedawcy otrzymają opcję „Uruchom listę kontrolną”, która zasadniczo zawiera wymagania niezbędne do założenia konta. Profil partnera to publiczna strona, za pośrednictwem której klienci mogą dowiedzieć się więcej o sprzedającym, tj

 • Informacje o firmie
 • Obsługa klienta
 • Wysyłka
 • Powroty
 • Polityka prywatności
 • Informacje podatkowe

Walmart

Po wypełnieniu profilu partnera pasek sukcesu osiągnie 100%, a konto będzie gotowe do uruchomienia.

Krok 4: Zweryfikuj depozyt bankowy:

Przed przejściem dalej zweryfikuj swoją wpłatę bankową, logując się do swojego konta

Krok 5: Lista

lista-twój-produkt

Walmart pozwala sprzedawcom ręcznie wymień produkty w katalogu produktów Walmart. Umożliwia także przesyłanie produktów w ilościach hurtowych poprzez opcję przesyłania zbiorczego lub karmienia produktu.

Możesz przesłać lub wymienić swoje produkty na 3:

1. Utwórz plik CSV:

Sprzedawcy mogą utworzyć przesyłanie pliku CSV za pomocą arkusza kalkulacyjnego Excel lub Google Arkusz, zgodnie z wytycznymi przesyłania plików Walmart. Pomaga to głównie sprzedawcom w przesłaniu niewielkiej kolekcji produktów na rynek Walmart. Ale jeśli sprzedawcy będą musieli przesyłać duże kolekcje, inne metody 2 byłyby lepszym wyborem.

2. Połączenie API:

Jeśli wiesz, jak zarządzać połączeniem API, możesz połączyć rynek Walmart z platformą eCommerce lub bazą danych ekwipunku za darmo za pośrednictwem Walmart API. Ta metoda wymaga pewnej wiedzy technicznej, ale jest najlepszym sposobem przesyłania produktów do Walmart Marketplace.

3. Partner integracji:

Jeśli jesteś już właścicielem sklepu na platformie eCommerce, takiej jak PrestaShop, Magento, OpenCart i Shopify i inni, partner integracji może połączyć Twoje produkty w istniejącym katalogu bezpośrednio z Walmart. Jest to jeden z najprostszych sposobów na spisanie lub powiedzenie importu swoich produktów na rynek Walmart. Jednak ta integracja może być dla Ciebie kosztowna. Koszt integracji zaczyna się od 30 USD / miesiąc i dochodzi do 500 USD / miesiąc, w zależności od produktu i wielkości sprzedaży.

Walmart

Po wyświetleniu listy wszystkich produktów kliknij przycisk „Podgląd elementu”w przypadku dowolnego z wymienionych produktów. Ten krok pokaże Ci, jak dokładnie będzie wyglądał Twój produkt dla klientów na froncie Walmart Marketplace. Jeśli nie jesteś zadowolony z wyglądu, możesz go odpowiednio zmodyfikować i przesłać ponownie .

Krok 6: przetestuj funkcje zarządzania danymi i produktami:

przetestuj swój kanał

Walmart zapewnia nawet możliwość skonfigurowania i przetestowania połączenia zarządzania zamówieniami i innych funkcji. Musisz tylko wysłać swoje produkty do paszy w celu przetestowania luzem lub w ramach określonych produktów i kategoryzacji. Po wysłaniu produktów do testowania sprzedawca musi kontrolować wszystkie zamówienia, wysyłki, wymiany, zwroty i obsługę klienta. Musisz również śledzić status zamówienia.

Krok 7: Uruchom zapytanie i zacznij sprzedawać:

zacznij sprzedawać swój produkt

Po przetestowaniu wszystkich funkcji zarządzania sprawdź na liście ustawień sprzedawcy. Kliknij Tak w wyskakującym okienku z potwierdzeniem i jesteś gotowy do uruchomienia. Zespół Walmart sprawdzi wszystkie ustawienia Twojego konta, produkty i ustawienia i wreszcie je uruchomi. Gratulacje! Jesteś teraz oficjalnym sprzedawcą Walmart Marketplace. Aby zostać uznanym sprzedawcą rynku, ważne jest, aby Twoje zamówienia Walmart Marketplace mieściły się w normalnym przepływie pracy i dlatego musisz zawsze sprawdzać poniższe punkty:

 • Sprawdź, czy cena produktu jest zgodna z celem aby wygrać kupon Walmart.
 • Opis produktu powinien być odpowiedni, czysty i wolny od błędów.
 • Upewnij się, że wszystkie zamówienia są odpowiednio aktualizowane i pobierane.

Jak współpracować z Walmart?

Gdy kupujący składa zamówienie na Walmart.com, płaci sprzedawcom po wysłaniu towaru. Walmart nie zapewnia wewnętrznego programu wysyłki zamówień, więc sprzedawcy muszą obsługiwać proces wysyłki produktów. Niestety sprzedawcy mogą ponieść stratę z powodu mniejszej wydajności i skalowalności. Istnieje jednak wiele firm spedycyjnych, które mogą zaoszczędzić Twoje zyski. Sprzedawcy mogą z nimi współpracować w początkowej fazie działalności bez utraty marży.

Koszt sprzedaży na Walmart:

Chociaż sprzedaż na Walmart Marketplace mogłaby spowodować, że zarobisz ogromną część zysków, ale Walmart również skorzysta z tego samego. Walmart obciąża sprzedawców opłatą za skierowanie od 6% do 20% ceny sprzedaży produktu, w zależności od kategorii. Walmart pobiera mniejszą opłatę za skierowanie w porównaniu z Amazon. Tak więc, bycie sprzedawcą na Walmart może uczynić cię miliarderem pewnego dnia.

Wnioski:

Rynek Walmart jest ogromnym i szybko rozwijającym się rynkiem każdego dnia. Istnieje wielu zewnętrznych sprzedawców, którzy chcą zarejestrować się jako sprzedawcy na rynku Walmart. Wraz z rosnącą konkurencją bycie niezależnym sprzedawcą Walmart z pewnością nie jest bułką z masłem. Rynek sprzedającego nie zabawia sprzedawców, którzy nie spełniają ustalonych przez nich parametrów. Sprawdzaj więc wymagania, a Walmart może zaakceptować Cię jako sprzedawcę na rynku. Mamy nadzieję, że będziesz świadkiem zwiększonej liczby zamówień i sprzedaży dla Twojej firmy. Z pomocą Walmart Integrator dzięki Knowband możesz teraz sprzedawać i zarządzać zapasami w Walmart Marketplace z zaplecza swojego sklepu. Integrator Walmart jest dostępny dla różnych platform CMS, takich jakprestashop, Magento,?OpenCart, i Shopify.

Odnaleźć

 1. ?W jaki sposób sprzedawca może zoptymalizować swoją obecność na rynku Walmart?
 2. Jak sprzedawać w Walmart Canada?
 3. Wskazówki 9, które pomogą Ci sprzedać więcej na Walmart Marketplace
 4. Plusy i minusy zostania sprzedawcą Walmart Marketplace
 5. Jak utworzyć konto sprzedawcy w serwisie eBay Marketplace?


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *