Analiza tego, jak Indie mogą pokonać Stany Zjednoczone jako największy na świecie rynek eCommerce

Analysis-of-How-India-Can-Beat-The-U.S-As-The-Worlds-Largest-Ecommerce-Market | KnowBand

Wraz ze zmieniającym się krajobrazem biznesowym i intensywnym stylem życia, coraz więcej osób zbliża się do zakupów online ze względu na łatwość dostępności produktu, dostarczanie produktów na wyciągnięcie ręki, Płatność online łatwość i inne podobne korzyści. Dzięki temu trendowi e-commerce szybko rośnie i rozszerza się na nieznane terytoria globalne, oferując szybkie rozwiązania doświadczenie zakupowe. Kraje takie jak Chiny, USA i Indie to jedne z największych gospodarek świata, które w dużym stopniu przyjęły rynek eCommerce. Spośród wszystkich tych krajów, w nadchodzących latach, indyjska gospodarka stała się lukratywnym i najbardziej obiecującym rynkiem dla firm handlu elektronicznego. Powyższa sytuacja powstała z powodu wielu przyczyn, takich jak młoda populacja demograficzna, zwiększone korzystanie z szerokopasmowych usług internetowych, rozwój urządzeń mobilnych i szereg innych takich czynników. Wszystkie te powody sprawiły, że Indie wyprzedzają kraje takie jak USA, jeśli chodzi o rynek eCommerce i optymalizacja współczynnika konwersji wyniki. Według wspólnego raportu z opracowania ASSOCHAM-Forrester, indyjskie przychody z e-commerce powinny wzrosnąć z X XUM do miliarda w roku 30 do X XUM $ miliarda w roku 2016, który ma być rocznym wskaźnikiem 120%, najwyższy na świecie.

Gdzie znajduje się Indie pod względem wzrostu e-commerce i użytkowników Internetu?

Rynek indyjski może być niższy w bazie w porównaniu do Chin i innych krajów, takich jak Japonia, ale tempo wzrostu znacznie wyprzedza inne. Stawka Wzrost e-commerce w różnych krajach świata jest następująca. Chiny rozwijają się w tempie 18%, Japonia rośnie w tempie 11%, Korea Południowa kontynuuje wzrost o 10%, ale wszystkie te gospodarki nie mają żadnego znaczenia w porównaniu z rocznym tempem ekspansji Indii na poziomie 51%. Ponadto Indie wyprzedzają takie kraje jak Brazylia i Rosja pod względem organizacji BRICS pod względem liczby użytkowników internetu, którzy co roku dodają do sieci ponad 25 milionów internautów. Indie mają bazę użytkowników Internetu w wysokości 400 milionów w porównaniu z 210 milionami użytkowników internetu w Brazylii i 130 milionami internautów w Rosji za rok 2016. Poza tym około 75% użytkowników online w Indiach należy do grupy wiekowej 15-34 z powodu młodej populacji indyjskiej. Zgodnie z oświadczeniem DS Rawata, sekretarza generalnego ASSOCHAM: "Oczekuje się, że w nadchodzących latach tendencja ta utrzyma się, biorąc pod uwagę rozkład wiekowy w Indiach". W ten sposób sklepy eCommerce odnotowały również wzrost w różnych kategoriach przeznaczonych dla młodej populacji w ciągu ostatniego roku. Co więcej, ci młodzi kupujący online należą do grupy wiekowej 15-24 lat, reprezentując zarówno mężczyzn, jak i kobiety.

Jakie obszary w biznesie eCommerce będą miały wpływ na te obszary?

Dzięki większemu zasięgowi internetu i usług mobilnych ludzie przeglądają podobne działania na urządzeniach mobilnych i smartfonach zamiast na komputerach stacjonarnych i laptopach. Doprowadziło to do znacznego wzrostu kategorii podróży online obejmujących różne usługi, takie jak wynajem samochodów, linie lotnicze, hotele, przeglądanie podróży i inne witryny informacyjne. Ponadto najlepsze witryny podróżne 10 w kategorii podróży składają się z kombinacji opcji podróży oraz informacji. Jest wielu użytkowników online, którzy starają się regularnie zbierać informacje o opcjach podróży i ostatecznie przychodzą na stronę Indian Railways. Co więcej, w kategorii sprzedaży detalicznej odnotowano wzrost liczby unikalnych użytkowników wynoszący 65 milionów miesięcznie, co rocznie przyczynia się do wzrostu 55%. Można to zaobserwować we wszystkich kategoriach detalicznych, które pokazują obiecujące transakcje i współczynniki konwersji wraz z zwiększenie liczby odwiedzających witrynę. Poza tym firma odzieżowa stała się najszybciej rosnącą podkategorią w branży detalicznej i była świadkiem 24% użytkowników online. Wraz z tym wzrostem nadszedł czas, aby skorzystać z pomocy Rozszerzenia aplikacji mobilnych eCommerce które mogą pomóc w przekształceniu twojego PrestaShop i OpenCart witryny w odpowiednie aplikacje mobilne, aby uzyskać maksymalną sprzedaż przychodów.

Jakie są rzeczy, które działają na rzecz Indii?

[Caption id = "attachment_2061" align = "aligncenter" width = "643"]Analiza jak Indie mogą pobić USA jako największy na świecie rynek e-commerce 2 | KnowBand ??????????? Analyze the eCommerce scenario in India for grabbing optimum business results.[/caption]

With the increase in the internet users around the world, korzystanie z urządzeń mobilnych, korzystne dane demograficzne, zwiększone wykorzystanie płatności online i szereg innych czynników, biznes eCommerce w Indiach ma się rozwijać skutecznie. Istnieją różne segmenty, takie jak markowe ubrania, akcesoria, biżuteria, prezenty, obuwie i inne segmenty, które są kluczowymi elementami zakupów w handlu elektronicznym, które szybko poruszają się po rynku. aplikacje na telefony komórkowe. Telefony komórkowe są aktywnie wykorzystywane do generowania sprzedaży e-commerce, która stanowi około 60-65 procent całkowitej sprzedaży generowanej przez różne firmy eCommerce w Indiach. Uważa się, że m-commerce może przyczynić się do osiągnięcia 70 procent jako przychody z e-commerce na tym stale rosnącym rynku eCommerce. Zgodnie z oświadczeniem Ron Kalifa, wiceprezes Worldpay, globalnej firmy płatniczej,

"Przewiduje się, że rynek osiągnie 63.7 miliardów dolarów 2020 i wyprzedzi USA przez 2034, a ten ogromny rozwój otworzy ogromne możliwości dla firm, które sprzedają online".

Dalej o tym mówił

"Wiodące firmy, takie jak Amazon i Alibaba, już wykonują swój ruch, wskazując wyraźną zachętę dla kupców, aby jak najszybciej zdobyli przyczółek na rozwijającym się rynku e-commerce w Indiach."

W raporcie dotyczącym rynku eCommerce z Worldpay podkreślono również kilka kluczowych punktów, które omówiono poniżej:

  • Wzrost w handlu elektronicznym w Indiach będzie napędzany przez rosnących użytkowników Internetu, których liczba wynosi około 350 milionów. Oczekuje się, że siła zostanie podwojona jako 600 milionów w roku 2020.
  • Liczba wysyłek telefonów komórkowych w Indiach wzrosła w znacznym stopniu w ciągu ostatnich kilku lat. Obecnie Indie są największym konsumentem telefonów komórkowych na świecie, a plany transmisji danych są dwa razy tańsze w porównaniu z Chinami i trzy razy tańsze niż w Stanach Zjednoczonych.
  • Przy maksymalnej liczbie osób, które przestawiają się z sieci 3G na 4G ze względu na przystępne ceny, oczekuje się, że zakupy mobilne będą dalej rosły wśród młodych ludzi.

Wnioski

Przy obecnym scenariuszu biznesowym na korzyść Indii właściciele witryn e-commerce muszą skorzystać z pomocy eksperta Usługi opracowywania wtyczek e-commerce które mogą im pomóc w podjęciu tej opłaty. Tak więc nie może być żadnego innego dogodnego momentu dla twojego biznesu eCommerce, jeśli nadal nie jesteś w stanie wykorzystać obecnych okoliczności. To zdecydowanie Twoja szansa, aby wyjść duży w swoim konkretnym segmencie eCommerce.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *