5 Funkcje, które silnie wpływają na klienta

Features that influence the Customer

Jednym z największych aspektów eCommerce, który podsumowuje wskaźnik sukcesu, jest sposób, w jaki wpływają na klientów. Cały proces przejmowania odwiedzających ze strony docelowej na stronę realizacji transakcji wiąże się z zaangażowaniem użytkowników. Aby być bardziej produktywnym w miejscu zakupów, różne inne obszary muszą być objęte oprócz jakości produktu i zapewnienia usług. Klienci przenieśli się teraz z tradycyjnej formy dokonywania zakupu do zakupów internetowych. Dlatego bardzo ważne jest, aby właściciele sklepów eCommerce prezentowali witryny w najlepszy sposób i starali się dotrzeć do klienta.

Aby lepiej zrozumieć decyzję klienta dotyczącą zakupu, możemy omówić niektóre z punktów, które mogą pomóc sklepom uzyskać lepsze konwersje.

1. Lokowanie produktu

Lokowanie produktu | Lepsze rozmieszczenie produktów

Jest bardzo ważne, aby sklepy internetowe wiedziały, że kupujący nie zamierzają dokonać zakupu produktów, które są głęboko w sklepie. Szanse na dokonanie zakupu na produkcie dostępne na stronie 6 danego produktu są dość niskie w porównaniu do tego samego produktu, który został przedstawiony na stronie 1. Tak więc umieszczenie produktu odgrywa bardzo istotną rolę w określaniu zachowań klientów i zwiększaniu ich sprzedaży. klient nie chciałby spędzać czasu na poszukiwaniu produktu i wkopywaniu się w witrynę. Ponadto odświeżanie strony internetowej za każdym razem może być nawet czasochłonne. To jest, kiedy nieskończony zwój może ci pomóc. Dostępny jest moduł do dodawania takich funkcji na stronach internetowych. Na przykład, Prestashop nieskończony przewijania, Magento nieskończony scroll i inni. Prezentacja produktów na pojedynczej stronie może sprawić, że użytkownicy będą lepiej zaglądać do witryny.

2. Łatwe opcje zakupu

Knowband Jedna strona kasy

Po co robić zakupy w swoim sklepie, gdy transakcja online jest łatwiejsza na innych stronach? To pytanie musi brać pod uwagę właściciele sklepów, próbując zapewnić klientom lepsze usługi. Klienci zawsze szukają jakiejś pomocy, jeśli chodzi o dokonywanie zakupów, ponieważ większość sklepów zapewnia produkt tej samej marki. W związku z tym witryna zakupy może zapewnić klientom pomoc, jeśli chodzi o różne aspekty. Jednym ze sposobów na zapewnienie klientom opcji łatwego zakupu może być opcja płatności za jedną stronę. Dostępne są rozszerzenia dla różnych platform handlu elektronicznego, takich jak Moduł kasy Magento na jedną stronę or Prestashop jedna strona supercheckout. Oszczędza to klientom dużo czasu i oszczędza dodatkowe wysiłki, których potrzebują, aby dokonać zakupu.

3. Kampanie marketingowe

Kampanie marketingowe

Informowanie klientów o twoich ofertach jest najlepszym sposobem na pomoc w podjęciu decyzji o zakupie przez klientów. Reklama odgrywa ważną rolę w wywieraniu wpływu na decyzję odwiedzającego o dokonaniu zakupu. Sklepy eCommerce muszą zawsze starać się informować klientów o różnych działaniach podejmowanych w sklepie internetowym. Pomaga w budowaniu świadomości wśród użytkowników, a także pomaga przyciągnąć do sklepu lepszy tłum. Aby rozpocząć udaną kampanię marketingową, sklepy internetowe muszą najpierw przeprowadzić badania i spróbować znaleźć odpowiedzi na różne pytania potencjalnych nabywców, a następnie skierować je do odbiorców. Na uwagę zasługuje również rosnący trend promowania produktów za pośrednictwem blogów i postów. Sklep eCommerce może skorzystać z tej strategii, aby poprawić zrozumienie produktu wśród klientów i zachęcić ich do dokonania zakupu.

4. Lepsze brandowanie produktów

Lepsza marka

Najczęstsze zachowanie klientów, które zaobserwowano, to wzorzec przy wyborze produktu. Większość klientów preferuje zakup produktu związanego bezpośrednio z większą marką lub marką o ustalonej pozycji. Tworzenie wizerunku marki nie tylko witryny, ale nawet produktów, które są pokrywane, jest koniecznością. To nie tylko powierza klientom, że otrzymują produkt wysokiej jakości, ale także zapewnia elementy zaufania w produkcie.

5. Rozwiąż ich zapytania

Rozwiąż zapytania klientów

Dostępność systemu obsługi czatów na stronie internetowej bardzo motywuje odwiedzających do dokonania zakupu. Ponieważ odwiedzający spoglądają na sklep internetowy, ponieważ mogą pojawić się sytuacje, w których użytkownicy mogą napotkać pewne komplikacje związane z produktami lub ich zrozumienie nie jest rozwijane. W takim przypadku, jeśli sklep internetowy zapewnia im wymaganą pomoc, a szanse na zwiększenie sprzedaży są lepsze. W innym przypadku użytkownicy mogą skorzystać z tej funkcji, aby usunąć inne wątpliwości. Klienci lubią uzyskiwać odpowiedzi na swoje zapytania tak szybko, jak to możliwe. Jeśli otrzymają oni natychmiastową odpowiedź, to mogą mieć wpływ na dokonanie zakupu w sklepie, w przeciwnym razie witryna może utracić potencjalnego nabywcę, który w przeciwnym razie mógłby być płatnym klientem.

Do Ciebie

Zachowanie klientów jest bardzo złożone i aby w pełni poznać najlepsze sposoby na podjęcie decyzji przez klienta, należy głęboko pogrążyć. Ogólne punkty, które są postrzegane jako wspólne cechy, które są pokazywane przez odwiedzających, mogą być przetwarzane przez sklepy internetowe. Sklepy internetowe mogą korzystać z dodatkowe dodatki, by uzyskać lepsze konwersje od odwiedzających.

Lubiłem to? Spodoba Ci się to:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *