Aktualne trendy technologiczne dla aplikacji mobilnych na iOS

trends 2017

Obecny trend, po którym następuje aplikacja mobilna, całkowicie się zmienił od tego, co było kilka lat temu. Aplikacje mobilne stają się coraz bardziej rozdzielcze i koncentrują się przede wszystkim na problemach napotkanych w czasie rzeczywistym przez użytkowników. Aplikacje mobilne iOS są również opracowywane z myślą o użytkownikach. Był czas, kiedy pojawiały się aplikacje, które zostały udostępnione w celu realizacji wspólnych celów. Obecnie skupiliśmy się na opracowywaniu aplikacji dla rozrywki i tworzeniu aplikacji, która zapewnia lepsze wykorzystanie i skupienie się na ukierunkowanym celu.

SOCZEWKI Aplikacja do tworzenia aplikacji dla telefonów komórkowych iOS może być wykorzystany do stworzenia aplikacji na platformę iOS, ale właściciel musi się upewnić, że aplikacja, którą chce rozwinąć, musi przyciągać użytkowników, aby ją wymyślić i pobrać. Nawet sklep Apple będzie wyświetlać Twoją aplikację mobilną tylko wtedy, gdy okaże się, że aplikacja jest w stanie się sprzedać. W związku z tym aplikacje mobilne zgodne z najnowszą technologią i trendem będą częściej docierać do użytkowników i będą polecane, ponieważ stracą milion innych aplikacji mobilnych w sklepie z aplikacjami, o których użytkownicy nigdy nie dowiedzą się.

Możemy omówić niektóre z aktualnych trendów technologicznych w aplikacjach mobilnych na iOS, które mogą pomóc twórcom aplikacji w opracowaniu aplikacji, która zostanie wyróżniona i zapewni lepszą sprzedaż w sklepie z aplikacjami.

Przyspieszone strony mobilne (AMP)

AMP

Wprowadzenie Google AMP (Accelerated Mobile Pages) przyniósł rewolucję w tradycyjnych metodach prezentacji treści na stronach internetowych. Strony internetowe i reklamy wyświetlane w AMP zostaną natychmiast załadowane, co zapewni użytkownikom płynne doświadczenia i większe zaangażowanie. Wydawcy i reklamodawcy mogą teraz decydować, w jaki sposób prezentować swoje treści i jakich sprzedawców technologii użyć. Można tego dokonać, utrzymując i ulepszając kluczowe wskaźniki wydajności. Okazało się, że jest to lepszy sposób reagowania na użytkowników, tak jakby strona internetowa ładowała się dłużej niż bez względu na to, jak dobra jest zawartość, użytkownik nie będzie czekał na jej sprawdzenie.

Internet of Thing

Internet przedmiotów (IOT)

Internet of Things to technologia nowej generacji, która przyciąga uwagę w bardzo szybkim tempie. Rozwijane są aplikacje mobilne na zegarki, paski i przekładnie, które łączą się w zupełnie nowy poziom. Wraz z rozwojem Internetu przedmiotów w bieżącym scenariuszu świat wirtualny i świat rzeczywisty się łączą, a czas zbliża się do końca, gdy linia między dwoma państwami zostanie całkowicie usunięta. Ta technologia może być obsługiwana i wykorzystywana do jej ostatecznego zastosowania dzięki aplikacjom mobilnym. Wprowadzenie najnowszego inteligentnego zegarka firmy Apple to jeden z przykładów wykorzystania koncepcji IoT w aplikacjach mobilnych.

Na żądanie aplikacji

Popyt na aplikacje

Wzrasta popularność aplikacji mobilnej na żądanie. Od taksówki po zakupy na codziennych przedmiotach. Te aplikacje mobilne przejmą całą mobilną społeczność do końca 2020. W związku z tym twórcy aplikacji muszą upewnić się, że opracowują aplikacje, które mogą spełnić wymagania klientów lub są zainteresowane wymaganiami użytkowników. Jednym z głównych czynników zachęcających twórców aplikacji do wprowadzenia takiej aplikacji jest fakt, że wszyscy techniczni gigant chcą promować marketing mobilny, a te aplikacje mobilne okażą się skutecznym krokiem w osiąganiu wymaganych wyników.

Rozwój aplikacji mCommerce

Rozwój aplikacji mCommerce

Modernizacja witryny zakupów online w m-commerce może pomóc Ci się wyróżniać. Przejście na komórkę i sprawienie, że biznes rozkwitnie, wykorzystując moc telefonów komórkowych. Aplikacje do zakupów to łatwy sposób na dotarcie do większej grupy odbiorców. Dlatego przejście na mCommerce jest nowym trendem i witryny eCommerce muszą je rozważyć.

Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem

Funkcje zabezpieczeń

Bezpieczeństwo jest problemem dla użytkowników iOS od dłuższego czasu. Dlatego sklep Apple zapewnia, że ​​wszystkie aplikacje mobilne wchodzące w skład sklepu przechodzą kontrolę bezpieczeństwa i mogą mieć zaufane certyfikaty, zanim udostępnią je użytkownikom. Jako, że hakerzy próbowali naruszać luki bezpieczeństwa, aby uzyskać dostęp do ważnych i poufnych informacji. Według ankiety 75% aplikacji mobilnych nawet aplikacji nie testuje zabezpieczeń, a aplikacja 70% bezpośrednio narusza zasady określone przez zespół programistów iOS. W związku z tym upewnienie się, że aplikacja spełnia wszystkie wymagane podstawowe zasady, pomoże uzyskać aplikację wybraną w sklepie Apple.

Beacon i usługi lokalizacyjne

Beacon i usługa oparta na lokalizacji

Zintegrowane usługi lokalizacyjne, takie jak Apple iBeacon, są dość popularne. Wzrost takiej technologii daje twórcy aplikacji szansę na przejście od tradycyjnej metody Wi-Fi i przejście na nowy trend. Aplikacje muszą być zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom iOS najlepsze usługi i oferty, z których mogą korzystać według ich lokalizacji. Ta zaawansowana technologia zapewnia spersonalizowany marketing aplikacji. Udostępnienie takich apów pomoże w spełnieniu nowych standardów i na pewno istnieje szansa, że ​​pojawią się w sklepie z aplikacjami mobilnymi na iOS.

Do Ciebie

Wprowadzenie nowej technologii skłoniło twórców aplikacji do przejścia od tradycyjnej metody tworzenia aplikacji. Śnieg deweloperów aplikacji musi poprawić swoje umiejętności, jeśli chodzi o udostępnienie aplikacji. IOS rozwija się w szybkim tempie, więc musi aplikacji. Szanse na to, że aplikacja mobilna osiągnie większość, są lepsze, jeśli zawierają lepszą koncepcję.

Lubiłem to? Spodoba Ci się to:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *