Maroth Jewels – aplikacja WooCommerce na Androida i iOS stworzona przez KnowBand? Historia sukcesu

maroth-jewels-WooCommerce-mobile-app-android-ios

Maroth Jewels jest hurtowym producentem i eksporterem biżuterii w Jaipur w Indiach. Wraz ze wzrostem liczby użytkowników mobilnych każda firma sprawia, że ​​ich witryna jest responsywna. Nie ma nic lepszego niż solidna aplikacja. Maroth Jewels stworzyło swoją aplikację mobilną na Androida i iOS, korzystając z wtyczki do tworzenia aplikacji mobilnych WooCommerce opracowanej przez KnowBand. Świetna aplikacja mobilna zapewnia klientom coś, czego nie mogą uzyskać ze strony internetowej na komputery lub urządzenia mobilne. Aplikacja może zwiększyć lojalność, zapewniając klientowi natychmiastowe przenośne rozwiązanie, które zapewnia szybką wiedzę i łatwy dostęp do towarów. Konsumenci i marki odniosą duże korzyści z dobrze zaprojektowana aplikacja jest to część większej zintegrowanej, wielokanałowej strategii sprzedaży detalicznej. Aplikacja Maroth Jewels WooCommerce Mobile ma ponad 500 pobrań ze sklepu Play, ponad 70 doskonałych recenzji i 5 gwiazdek. Aplikację można szybko pobrać ze sklepu Play.

WooCommerce-aplikacja-mobilna-android-ios

Poznajmy aplikację mobilną Maroth Jewels WooCommerce i jej funkcje:

Klienci mogą szybko kupować całą gamę biżuterii dzięki aplikacji mobilnej Maroth Jewels WooCommerce, która jest prostszą alternatywą dla stron stacjonarnych i mobilnych w domu towarowym. Aplikacja mobilna WooCommerce dla Maroth Jewelry umożliwia użytkownikom przeglądanie całego katalogu produktów i dokonywanie zakupów w drodze.

WooCommerce-aplikacja-mobilna-android-ios

Aplikacja umożliwia korzystanie z wyszukiwania głosowego podczas zakupów w sklepie, aby sprawdzić rozmiary i ceny, a także przeczytać opinie innych klientów o produkcie. Obsługa czatu na żywo w WhatsApp umożliwia użytkownikom natychmiastowe rozwiązanie problemów. Zwiększa to zaufanie i lojalność klientów.

wsparcie-wyszukiwania-głosowego-i-czatu-WooCommerce-mobile-app-android-ios

Robiąc zakupy w aplikacji WooCommerce na Androida, klient może zobaczyć kategorie i wybrać, co chce kupić.

kategorie-sortuj-i-filtruj-WooCommerce-mobile-app-android-ios

Świetny opis produktu może pomóc użytkownikom w konwersji, ponieważ zwiększa przejrzystość i buduje zaufanie do Twojej marki. Każdy produkt ma świetny i dopasowany opis produktu.

Czytać: 10 majestatycznych przykładów aplikacji mobilnej WooCommerce na Androida i iOS firmy KnowBand

Aby skorzystać ze zniżki, klient może umieścić swoje kupony i kody kuponów na torbie na zakupy. Ta aplikacja jest wykonana na zamówienie i ma wszystkie niezbędne funkcje.

strona-produktu-dodaj-produkt-koszyk-woocommerce-mobile-app-design

Łatwy proces logowania i rejestracji:

Istnieją różne opcje logowania się do aplikacji mobilnej Maroth Jewels WooCommerce: Prosty formularz rejestracji, który wymaga podstawowych danych, takich jak imię i nazwisko, adres e-mail i hasło. Klient może zalogować się następującymi sposobami:

  1. Adres e-mail i hasło
  2. Zaloguj się przez OTP z zarejestrowanym numerem telefonu komórkowego
  3. Zaloguj się za pomocą odcisku palca
  4. Logowanie Społecznej za pomocą Facebooka lub Google+

social-login-woocommerce-mobile-app-builder

Szybki proces płatności:

Aplikacja mobilna Maroth Jewels WooCommerce (Android i iOS) umożliwia szybką płatność, jak pokazano na poniższym obrazku. Użytkownik musi podać adres dostawy i dokonać płatności.

proces-kasy-woocommerce-mobile-app

Twój zakup zakończony !! Czas nosić klejnoty i świecić jasno!

go-mobile-offer-android-ios-woocommerce-app

Wnioski:

Najlepsze aplikacje są częścią kompleksowej strategii marketingowej i operacyjnej. Dlatego tworząc aplikację dla swojej firmy, ważne jest, aby upewnić się, że jest ona zgodna z innymi domenami firmy. Knowband pomaga firmom tworzyć solidną aplikację dla różnych platform handlu elektronicznego i ma tysiące klientów na całym świecie. Mamy portfolio aplikacji mobilnych gdzie znajdziesz wszystkie udane aplikacje opracowane przez KnowBand. Plik Wtyczka WooCommerce Mobile App Builder pomoże Ci przekształcić Twoją witrynę w aplikację mobilną, a nasi eksperci pomogą Ci w tym całym procesie. Wtyczka Mobile App Builder jest również dostępna dla OpenCart, PrestaShop, Magento, Magento 2.

Historie sukcesu aplikacji mobilnych na Androida i iOS, które inspirują:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *