Kompletny przewodnik po wydajnym układzie i projektowaniu stron internetowych dla sklepu eCommerce

the-ultimate-guide-to-efficient-layout-and-design-for-website-and

Od strony produktu po formularze kontaktowe – każdy aspekt witryny internetowej może potencjalnie prowadzić do decyzji użytkownika o dokonaniu zakupu. Jeśli chcesz zbudować zaufanie wśród swoich klientów, inwestycja w profesjonalną stronę internetową jest koniecznością, a poprawa tego zaufania jest niezbędna, jeśli chcesz, aby Twój sklep internetowy odniósł sukces. Gdy budowanie serwisu e-commerceprojektowanie stron internetowych ma kluczowe znaczenie. Udany projekt strony internetowej w handlu elektronicznym polega na wykorzystaniu odpowiednich kolorów, czcionek, obrazów, słów i grafiki, aby zachęcić odwiedzających do dokonania zakupu. Projekt Twojej witryny e-commerce powinien przyciągać potencjalnych klientów, zapewniać doskonały interfejs użytkownika i pokazywać Twój sklep w jak najlepszym świetle.

1. Pomyśl jak odwiedzający witrynę

myśl-jak-odwiedzający-witrynę

Twoja witryna nie powinna zawierać żadnych treści, które sprawiają, że czują się niekomfortowo, gdy oczekujesz, że udostępnią poufne informacje, takie jak dane karty kredytowej. Chodzi o to, że jeśli chcesz, aby odwiedzający traktowali Cię poważnie, musisz ich przekonać, że traktujesz siebie poważnie, a kompetentne projektowanie stron internetowych to najlepszy sposób na zrobienie tego. Zoptymalizuj projekt strony kasy z punktu widzenia gościa.

2. Uprość to

Projekt strony kasy odgrywa kluczową rolę, ponieważ to strona decyduje o Twoim losie. Postaraj się, aby projekt strony kasy był prosty. Wykorzystaj maksymalne spacje podczas projektowania strony kasy, ale utrzymuj ją w czystości. Różny projekty układów są dostępne w celu sprawienia, że ​​One Page Checkout wygląda na przejrzyste i łatwe w nawigacji, co ułatwia zakup bez względu na to, co sprzedajesz.

3. Pokaż odpowiednie zdjęcie produktu na stronie kasy

pokaż-produkt-obraz-na-stronie-kasy

W świecie projektowania stron internetowych można to zaobserwować zdjęcia poprawiają konwersje a jest to jeszcze bardziej prawdziwe w przypadku handlu elektronicznego. Jeśli nie ma zdjęć produktu, który zdecydują się kupić (lub tylko jedno zdjęcie słabej jakości), będą czuć się bardziej niechętni do zakupu, w wyniku czego konwersje będą tanio. Nikt nie kupi widoku niewidocznego towaru. Jeśli chcesz, aby ludzie kupowali Twój produkt, musisz pokazać im, co kupują, poprzez wysokiej jakości zdjęcia produktów.

4. Użytkowanie color jako zaleta

Różne kolory budzą różne uczucia, a każdy kolor wiąże się z istotnymi emocjami. Baw się tymi inspirującymi kolorami podczas projektowania stron witryny, aby klienci czuli się przywiązani podczas zakupów. Użyj skali, kontrastu i harmonii, aby uczynić go bardziej atrakcyjnym. Możesz dodać jasne i kolorowe przyciski, takie jak czerwony, do przycisku „Kup teraz”, który jest dobrze znany z ekscytacji i pasji. Chodzi o to, że kolor jest jednym z najważniejszych narzędzi w zestawie narzędzi do projektowania i może mieć duży wpływ na projekt e-commerce, jeśli wiesz, jak go używać.

5. Miej systematyczne podejście:

Niezależnie od tego, czy korzystasz z pojedynczej strony płatności, czy z kilkuetapowej kasy, projekt strony internetowej strony kasy powinien mieć wskaźniki, które prowadzą klienta do następnego kroku i informują go o postępie procesu. Zarówno w przypadku płatności na jednej stronie, jak i przy kasie wieloetapowej przydatne jest umieszczenie wskaźnika postępu podczas projektowania układu. Jeśli umieścisz wszystkie elementy na jednej stronie, wygląda to na interaktywne. Badania sugerują, że systematyczne podejście polegające na wytyczaniu etapów prowadzi do większej liczby konwersji.

6. Używaj odznak bezpieczeństwa

pomysły na projekt strony internetowej

Ludzie, zwłaszcza nowi odwiedzający, często kwestionują poziom bezpieczeństwa strony internetowej. Niełatwo im ufają stronie internetowej i często czują się trochę niepewnie, udostępniając informacje o swoich płatnościach. Spraw, aby poczuli, że witryna jest godna zaufania, a ich płatności są bezpieczne. Pokaż im odznaki bezpieczeństwa, aby budować wiarę. Może zawierać logo wyboru płatności, znaczki bezpieczeństwa Norton, McAfee, Padlocks, a nawet krótki tekst z napisem „Szybka i bezpieczna płatność”. Witryna powinna być zaprojektowana z myślą o tym i nie zapomnij zabrać certyfikatu SSL, ponieważ zabezpieczona witryna może utrzymać zaufanie .

7. Nie rozpraszaj oczekiwanych klientów

Po wszystkich wysiłkach, które włożyłeś, aby zachęcić klienta, nie rozpraszaj go, gdy ma zamiar dokonać ostatecznej kasy. Każdy projekt strony internetowej eCommerce obejmuje funkcję wyświetlania odpowiednich produktów do sprzedaży krzyżowej. Wyświetlanie powiązanych zdjęć produktów na stronie kasy może położyć kres potencjalnemu potencjalnemu klientowi. Może to rozpraszać uwagę, jeśli nie zostanie wykonane prawidłowo. Unikaj popełnienia takiego błędu, który może kosztować potencjalnego klienta.

8. Zoptymalizuj i spraw, aby był responsywny

amp-Accelerated-mobile-pages-eCommerce store Moduł sprzedaży w okresie świątecznym 2020

Jest to już oficjalne, ponieważ jako najpopularniejszy sposób przeglądania internetu, urządzenia mobilne wyprzedziły komputery stacjonarne, a zakupy tego wymagają. Jeśli chcesz przyciągnąć konsumentów, którzy chcą robić zakupy na swoich telefonach lub tabletach, musisz zadbać o to, aby projekt Twojej witryny był całkowicie responsywny dla urządzeń mobilnych. Milenialsi wolą zakupy mobilne, a strona płatności, która nie jest responsywna dla urządzeń mobilnych, a powolne ładowanie może zabić konwersję. Dostosuj projektowanie stron internetowych i interfejs użytkownika do urządzeń mobilnych.

9. Rozważ skorzystanie z usługi One Page Checkout

Niezgrabna strona płatności może zabić konwersje i sprzedaż. Aby osiągnąć swój cel, musisz uczynić proces kupowania możliwie najłatwiejszym, prostym i bezbolesnym. Rozważ użycie Jedna strona do kasy i jasno określ procedurę: jakie dane są potrzebne do przetworzenia transakcji (i gdzie muszą je wprowadzić), różne dostępne opcje dostawy (i ile kosztują) oraz co zrobić, jeśli ich zamówienie będzie kłopotliwe lub muszą dokonać zwrotu. Po sfinalizowaniu zakupu poprowadź swoich klientów na stronę potwierdzenia, aby wiedzieli, że wszystko przeszło. One Page Checkout oferuje kasę gościa, logowanie społecznościowe, wiele opcji układu, kilka bramek płatności, opcje wysyłki i wiele więcej. Projekt układu wydaje się prosty. Możesz zamienić istniejącą stronę kasy na One Page Checkout, która została specjalnie zaprojektowana, aby uprościć proces.

10. Zezwalaj na dokonywanie transakcji jako gość

Obowiązkowa rejestracja przed zakupem wydaje się denerwująca. Możesz uczynić proces rejestracji opcjonalnym dla odwiedzających z One Page Checkout, podając Kasa gości jako wybór. Pojawienie się wyskakującego okienka z napisem „Logowanie się w celu utworzenia konta jest irytujące!” Osoby korzystające z One Page Checkout chcą udostępniać informacje, aby śledzić przesyłkę. Jeśli użytkownik się spieszy, możesz pomóc mu dokonać zakupu w krótszym czasie dzięki płatności jako gość. Moduł One Page Checkout umożliwia Twoim klientom płacenie ze strony kasy jako goście.

Owijanie w górę

Może to być trudne zaprojektować witrynę e-commerce i stronie kasy, ale teraz, gdy znasz już najlepsze wskazówki dotyczące projektowania witryn e-commerce w kasach, masz wszystko, czego potrzebujesz, aby zaprojektować stronę internetową, która nie tylko świetnie wygląda, ale także konwertuje jak szalona. Więc na co czekasz? Przeprojektuj swoją witrynę i nadaj nowy wygląd swojemu sklepowi internetowemu dzięki tym wskazówkom. Skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com, aby uzyskać wsparcie w zakresie handlu elektronicznego. Zalecana lektura:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *