Dlaczego powinieneś sprzedawać w Marketplace eCommerce?

why-to-sell-on-marketplace

Z ogromnym zaangażowaniem Internetu w codzienne życie i dużą ich liczbę klienci kupujący produkty online na całym świecie, postęp przemysłu e-commerce rozwija się z dnia na dzień. Jeśli jesteś sprzedawcą detalicznym, pomysł na sprzedaż online nigdy nie może pójść źle pod względem rozwoju biznesu. Sprzedaż online zwiększa zasięg na całym świecie, co pomaga im osiągać większe zyski niż zwykle. Istnieje wiele sposobów sprzedaży online, poza uruchomieniem strony internetowej, sprzedawcy mogą nawet sprzedawać swoje produkty za pośrednictwem renomowanych rynek. Rosnąca konkurencja wśród sprzedawców zachęca ich do wdrażania nowych strategii, aby przyciągnąć więcej klientów do produktu. Aby zrozumieć zapotrzebowanie ogromnej liczby potencjalnych klientów, sprzedając na Marketplace jakeBay, Etsy, Walmart itp. może być zakładem, ponieważ mogą one łatwo dać więcej ekspozycji marki i uzyskać natychmiastowy dostęp do ogromnej liczby potencjalnych klientów. Jeśli tworzysz własną witrynę e-commerce, możesz uzyskać pełną kontrolę, duże zyski, wyższą skalowalność, ale może stać się dla Ciebie kosztowne, ponieważ ustawienie i promowanie marki niszowej wymaga dużych inwestycji. Ale jeśli wybierzesz Marketplace, możesz sprzedawać swoje produkty online z pewną kontrolą, ale będziesz w stanie wykorzystać globalny zasięg i usługi Marketplace. Klienci często wolą kupować produkty z Marketplaces ze względu na dużą różnorodność produktów i łatwość zakupów typu „wszystko w jednym”. Poza tym sprzedaż produktów na Marketplace mogłaby zaoferować znacznie więcej.

Poniżej znajduje się kilka powodów, dla których warto zacząć sprzedawać produkty na rynku:

1. Ogromny dostęp do widowni:

dostęp do ogromnej publiczności

. ogromna popularność Marketplace jak Etsy, eBay, Walmart itp. na zakupy online automatycznie zapewnia dostęp do wszystkich klientów? bez konieczności wydawania pieniędzy na marketing. Jest to dobra okazja dla właścicieli małych firm, aby uzyskać dobre zyski bez żadnych zaawansowanych inwestycji.

2. Niski koszt uruchomienia:

oszczędzaj czas i przychody

As rynek ma wszystko ustawione w jednym miejscu, sprzedawca nie musi dokonywać żadnych inwestycji poza kilkoma wydatkami. W związku z tym minimalny koszt związany jest ze sprzedażą na Rynku jako porównanie ze sprzedażą na własnej stronie e-commerce. Na przykład: targowiska takie jak Amazon, Walmart itp. Opłaty:

 • Miesięczna opłata abonamentowa za sprzedaż na swoich platformach I
 • Opłata za wystawienie lub prowizja która jest standardową kwotą za każdy produkt wymieniony w katalogu Marketplace.

3. Aby zwiększyć poziom zaufania:

zwiększ poziom zaufania

Zwykle zdarza się, że użytkownicy kupują ten sam produkt co twój z Marketplace z powodu braku zaufania. Gdy produkt dotrze do Marketplace, uzyska większą ekspozycję, co z pewnością zmotywuje użytkowników do natychmiastowego zakupu. Jest to również korzystne dla uzyskania wysokiej sprzedaży i przychodów.

4. Aby dotrzeć do globalnego rynku:

rynek miedzynarodowy

Marketplaces zapewnia możliwość rozszerzenia zasięgu firmy na cały świat przy minimalnym wysiłku. Sprzedawcy mogą uzyskać dostęp do milionów potencjalnych klientów na całym świecie bez dokonywania żadnych wcześniejszych inwestycji. Z pewnością zwiększyłoby to sprzedaż transgraniczną i ogólny wzrost działalności. Na przykład Amazon, Walmart, Etsy eBay należą do czołówki Rynki obsługujące miliony klientów online na całym świecie

5. Zwiększ widoczność swojej marki:

zwiększ widoczność swojej marki

Jeśli jesteś nowicjuszem w branży eCommerce, oczywiste jest, że klienci nie wiedzą o Twojej marce i produktach. Z pewnością potrzebujesz uznania na rynku. Rynki takie jak eBay, Etsy i Walmart pomagają zwiększyć markę i widoczność, wymieniając wszystkie swoje produkty na swojej stronie internetowej.

Ekspertyzy:

1. Yasuhiro Fukushima,?Japanese business executive -“Thus, in the future, instead of buying bananas in a grocery store, you could go pick them off a tree in a virtual jungle.”

2. Paul Graham, Y COMBINATOR – Nie możesz się doczekać, aż klienci do ciebie przyjdą. Musisz dowiedzieć się, gdzie są, idź tam i przeciągnij je z powrotem do sklepu. ”3. Mudit Khosla, CEO, Tradus: Ankur Sethi, Założyciel i dyrektor generalny, Nupinch.com:

Wykorzystaj więcej rynków:

 • Sprzedawcy powinni się zarejestrować na wszystkich możliwych rynkach i więcej sposobów zarabiania przychodów.
 • Na początkowym poziomie staraj się oferować zniżki i oferty, aby przyciągnąć więcej klientów do swojego produktu.
 • Sprawdzaj opinie klientów na temat swojego produktu i staraj się je docenić lub rozwiązać ich problemy. Ta strategia pomaga w tworzeniu lojalnych klientów.
 • Zawsze bądź świadomy najnowszych trendów i postępów technicznych sprzedaży online.

?Choosing a right Marketplace:

Sprzedaż przez Internet Marketplaces jak Walmart, eBay, Etsy to zdecydowanie świetna opcja dla sprzedawcy e-commerce, ale wybór odpowiedniego dla Twojej firmy to podstawowy krok do przodu. Cóż, to całkowicie zależy od rodzaju produktu i kategorii Twojego sklepu. Każdy Marketplace ma swój własny, standaryzowany proces rejestracji, wymagania, warunki i zasady itp. Sprzedający muszą zapoznać się z tymi instrukcjami i zrozumieć, która strona internetowa zapewni odpowiednie pozycjonowanie i wartość marki dla ich produktu. Jedną z głównych rzeczy, na których sprzedawca powinien sprawdzać wybór właściwego rynku, jest ruch na stronie. Im większy ruch, tym więcej zamówień może uzyskać za swoje produkty.

6 wskazuje, aby sprawdzić rynek:

Chociaż każdy Marketplace działa inaczej, ale istnieją pewne punkty, które są podobne między sobą, a także muszą sprawdzić sprzedawcy. Oni są:

 • Website Traffic
 • Reputacja między klientami
 • Stabilność
 • Proces realizacji transakcji
 • Zasady i wytyczne
 • Interfejs użytkownika Marketplace

Najważniejszą cechą Marketplace jest to, że muszą oni zapewniać klientom przyjazny interfejs. Sprzedawcy potrzebują

Do Ciebie:

Mniejsza złożoność związana ze sprzedażą na rynku jest nieunikniona dla sprzedawców. Naprawdę konieczne jest lepsze rozpoznawanie biznesu i garniturów Marketplace, które idealnie nadają się do tego zadania. Tak więc, niezależnie od rynku, na którym zdecydujesz się sprzedawać, ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z najnowszego trendu w branży eCommerce i wdrożyć go w celu osiągnięcia rentownego biznesu w przyszłości. To wszystko pochodziło z mojego końca, teraz od ciebie zależy, czy wybierzesz Marketplace zgodnie z produktami swojego sklepu, aby uzyskać ogólny rozwój Twojej firmy. Sprzedawanie Integratorzy rynku dla różnych platform CMS, takich jak PrestaShop, OpenCart, Magento i Shopify, które pozwalają prezentować swoje produkty wśród szerszej publiczności i promować świadomość marki. Dowiedz się więcej naszych artykułów tutaj:

Jak zdobyć witrynę Marketplace: przewodnik krok po kroku
Kalendarz świąteczny 2019: Jak sprzedawca może przyciągać klientów na rynku podczas wakacji?
Najlepsze platformy eCommerce do otwierania rynku wielu dostawców
5 sposoby na przyciągnięcie sprzedawców na rynku online dla wielu dostawców


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *