5 Sposoby zwiększania przychodów na portalach MarketPlaces

Dziś wymyśliliśmy wspaniałe sposoby 5, które z pewnością zachęcą Twoje produkty do sprzedaży na rynkach eCommerce. Tak więc postępuj zgodnie z nimi, aby zmaksymalizować ekspozycję swojej marki w Internecie.

1. Użyj danych produktu o wysokiej jakości

Używanie dokładnych i opisowych opisów produktów jest kluczem do upowszechnienia Twojej marki. Spróbuj podać kompletne opisy produktów bogatych w słowa kluczowe. Poza tym unikaj używania opisów produktów używanych przez producenta, ponieważ może to powodować spamowanie.

Używaj wysokiej jakości obrazów produktów, aby zapewniały klientom czysty wgląd. Podczas sprzedaży w sklepie eCommerce musisz upewnić się, że Twoje produkty są ulepszane za pomocą dużych i rzeczywistych obrazów lepszej jakości. Większe obrazy zwiększają sprzedaż do 9%, dlatego rozmiar i jakość obrazu to dwa kluczowe elementy, którymi należy się szczególnie zająć. Po drugie spróbuj użyć własnych obrazów, aby Twoje produkty stały się wyjątkowe i prawdziwe przed Twoimi klientami.

Ostatni, ale nie najmniej ważny, spróbuj wdrożyć filmy o produktach jeśli naprawdę chcesz, aby Twoi goście dokonali konwersji. Marketing wideo nie tylko pozwala sprzedawać produkty coraz częściej, ale także poprawia ekspozycję marki i reputację online.

2. Kategoryzuj produkty

Kategoryzacja produktów pozwala wyświetlać produkty w odpowiedniej kategorii, dzięki czemu wyszukiwanie staje się łatwe i proste dla konsumentów.

Zawsze wybieraj kategorie i podkategorie, które idealnie pasują do twoich produktów. Pamiętaj, że jeśli Twoje produkty znajdą się w niewłaściwej kategorii, możesz stracić przychody. Umieszczenie produktów w niewłaściwej kategorii nie rozszerza wyszukiwania produktów w Google i innych wyszukiwarkach.

3. Dołącz recenzje produktów

Szukając produktu online, recenzje produktów konsumpcyjnych pomóc.

Recenzje produktów odgrywają ważną rolę w angażowaniu klientów i promowaniu zaufania do marki. Internetowy sprzedawca twierdzi, że współczynniki konwersji e-commerce mogą wzrosnąć o 14-76% po dodaniu recenzji produktów. Jest to jeden dobry sposób na promowanie i reklamowanie swoich produktów, pozostawiając pozytywny wpływ na osoby odwiedzające Twój sklep eCommerce.

Oceny produktów i opinie pomagają użytkownikom w podejmowaniu świadomych decyzji o zakupie i poprawie doświadczeń zakupowych konsumentów.

Zalety recenzji użytkowników z punktu widzenia SEO są również dość oczywiste. Recenzje produktów to świetny sposób na zwiększenie ruchu odwiedzających. Pozwalając klientom pisać recenzje na temat poszczególnych produktów, nieświadomie zoptymalizujesz te strony dla całego zestawu długich słów kluczowych. To z kolei pomoże uzyskać widoczność online Twoich produktów w wynikach wyszukiwania.

4. Obsługa klienta

Lojalność klientów ma duże znaczenie, jeśli chodzi o sprzedaż na rynkach internetowych. Jeśli klienci mają pozytywne doświadczenia z produktem, na pewno spróbują odkryć nowe produkty i rekomendacje. Po drugie, lojalni klienci są kluczem do rozwoju Twojej firmy. Jeśli klienci uwielbiają Twoją markę, będą o tym mówić również swoim znajomym. Pomoże to przyciągnąć więcej klientów do Twojej firmy.

Lojalni klienci nigdy nie wahają się udzielać szczerych opinii na temat swoich usług. Wiele firm handlu elektronicznego uruchomiło internetowe programy lojalnościowe, aby umożliwić klientom udostępnianie i rozpowszechnianie swoich opinii w celu poprawy i innowacji w zakresie jakości swoich produktów i usług.

5. Informacje o produkcie

Posiadanie dokładnych i dokładnych ofert na wszystkich przedmiotach w sklepie jest jednym z kluczowych elementów zwiększających sprzedaż w sklepie Rynek eCommerce.

Korzyści-

Informacje o produkcie zawierają kompletne informacje o produkcie, które pomagają klientom podejmować świadome decyzje zakupowe, co prowadzi do zwiększenia sprzedaży i przychodów

Dzięki listom produktów Twoja marka zyskuje szerszy zasięg wśród odbiorców

Pomaga ocenić wydajność produktu na podstawie sprzedawanych produktów, liczby wyświetleń produktów, kliknięć produktów itd.

Krótko mówiąc, jeśli chcesz sprzedawać na Amazon, eBay lub na jakimkolwiek innym rynku, na pewno skorzystasz z tych standardowych metod. Mając to na uwadze, otrzymasz rzetelne wyobrażenie o tym Daj i nie sprzedawaj na rynku.

Więc trzymaj się z wyprzedzeniem tych inteligentnych strategii i będziesz na najlepszej drodze do sprzedaży na rynku eCommerce.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *