Ready to Sell Products on MarketPlace

Rynek eCommerce otworzył wiele możliwości dla zręcznych ludzi, którzy zarabiają poważne pieniądze w zaciszu swojego domu. Amazonka, eBay, Etsy, Flipkart i Snapdeal są jednym z najpopularniejszych rynków w Indiach, gdzie kupcy 50,000 sprzedają swoje towary. Według StatsCrop- "Amazon dostaje około 20-21 milion odwiedzających dziennie"

Dlaczego warto sprzedawać na MarketPlace

Najbardziej oczywistym powodem do sprzedaży na rynku eCommerce jest to, że witryny te przyciągają miliony kupujących na całym świecie. Dlatego połączenie Twojego sklepu z tymi targami ma sens i pomoże Ci skierować swoją markę do osób w różnych grupach demograficznych, co zwiększy międzynarodową ekspozycję marki.

Zgodnie z danymi zebranymi przez Forrester

"Około 30 procent kupujących online rozpoczyna badania swoich produktów na Amazon"

Jak sprzedać w eCommercerynek

Wielu z was może zadaje sobie to pytanie. Poniżej znajduje się kilka przydatnych wskazówek, jak zarabiać na sprzedaży na rynku-

Zarejestrować- Początkowym krokiem jest utworzenie konta. W rzeczywistości jest całkiem prawdopodobne, że masz już założone konto, jeśli kiedykolwiek kupiłeś coś z tej strony, możesz dosłownie zacząć sprzedawać.

Znajdź przedmioty, które chcesz sprzedać Teraz, gdy jesteś zarejestrowany i gotowy do sprzedaży, musisz przeszukać ogromną ilość towarów na stronie internetowej, aby znaleźć produkt, którego szukasz.

Lista przedmiotów na sprzedaż- Po znalezieniu przedmiotu, który chcesz sprzedać, musisz wystawić przedmioty na sprzedaż. Zostaniesz poproszony o kilka pytań, takich jak stan przedmiotu i cena, którą chcesz za niego zaoferować i tak dalej.

Wnioski

Czy posiadasz witrynę zbudowaną na Magento jako platformę koszyka na zakupy? Jeśli tak, to czas na dodanie dodatkowej funkcji do swojego sklepu i przekształcenie go w centrum handlowe poprzez zainstalowanie Rozszerzenia MarketPlace dla Magento. To rozszerzenie daje Twojemu sklepowi możliwość uruchamiania wielu sprzedawców sprzedających na tym. Tutaj sprzedawcy mogą łatwo dodawać, aktualizować i sprzedawać produkty z jednego sklepu. Najważniejszą rzeczą jest to, że nawet kupujący mogą zarejestrować się tutaj jako sprzedawca i sprzedawać swoje produkty.

Kup tę wtyczkę z naszego sklepu i zamień swój sklep w maszynę do robienia pieniędzy jednocześnie.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *