5 najlepszych praktyk i przykładów tworzenia aplikacji WooCommerce na Androida

5-best-practices-and-examples-for-woocommerce-android-app-development

Różnice między projektowaniem na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne są tak wyraźne, jak kreda i ser. Chociaż używamy podobnych metod w obu przypadkach, wymagają one od nas innego podejścia. Szczególnie jeśli chodzi o aplikacje natywne, które wymagają dużo lepszego wykorzystania możliwości urządzenia niż responsywne strony internetowe. Jeśli chodzi o tworzenie aplikacji mobilnej, jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, a oto niektóre z moich zaleceń. Wyjaśniłem 5 najważniejszych praktyk i przykładów, których należy przestrzegać podczas tworzenia aplikacji WooCommerce na Androida.

1. Prosta nawigacja, ale wykrywalna

Aplikacja musi być wyposażona w funkcje, które ułatwią każdemu zakupy. Każda faza Twojej aplikacji WooCommerce na Androida, od strony docelowej do strony kasy, jest skrupulatnie konfigurowana i sprawdzana przez profesjonalnych programistów aplikacji. Produkty można filtrować według płci, rozmiaru, ceny, koloru i innych czynników, a także sortować według powszechnych, najważniejszych, najniższej ceny i tak dalej. Mobile Strona produktu, koszyk, wyszukiwarka i każda część aplikacji powinna mieć wyraźne wezwania do działania.

Aplikacja Shoppinger WooCommerce na Androida

android-ios-woocommerce-mobile-app-builder-example-android-ios

1. Konstrukcja bez bałaganu

Pozbądź się nadmiaru. Pozbycie się czegoś w mobilnym projekcie, które nie jest całkowicie wymagane, zwiększyłoby zrozumienie. Jedna podstawowa akcja na ekranie to dobra zasada. Spraw, aby strona produktu była imponująca, ale nie dodawaj dodatkowych. Można ominąć bariery logowania. Zamiast wymuszać wczesną rejestrację, powoli zbieraj dane. Możesz zaoferować opcję logowania społecznościowego, szybką rejestrację z minimalnymi szczegółami, takimi jak adres e-mail i numer kontaktowy, logowanie mobilne za pomocą OTP lub opcję logowania odciskiem palca w aplikacji WooCommerce na Androida.

Aplikacja mobilna Taj Class Cosmetics WooCommerce

taj-android-ios-woocommerce-mobile-app-builder

2. Zaprojektuj go pod kątem wyszukiwania głosowego

W Google wyszukiwanie głosowe jest już popularne. Wyszukiwanie głosowe, znane również jako wyszukiwanie głosowe, to metoda wyszukiwania, w której mowa ludzka jest najbardziej naturalnym kanałem wejściowym. Dzięki włączeniu głosu do istniejących witryn internetowych i aplikacji mobilnych firmy eCommerce mogą wykorzystać rosnący rynek usług głosowych, zachowując jednocześnie pełną kontrolę nad swoimi danymi i doświadczeniem klienta. Kreator aplikacji WooCommerce na Androida można dostosować do wyszukiwania głosowego.

Declutter Shop WooCommerce Android App

android-ios-woocommerce-mobile-app-builder-example

3. Utwórz mapę treści i przepływ użytkownika

Praca nad badaniami i projektami są ze sobą nierozerwalnie związane. Na przykład programiści mogą szybko szkicować przepływy użytkowników na podstawie swoich badań i zrozumienia. Uwaga, rozpoczęcie od prototypu pomoże ci lepiej zrozumieć wrażenia użytkownika między treścią a działaniem. Jasne wezwanie do działania i uporządkowana nawigacja odgrywają kluczową rolę w procesie tworzenia aplikacji. Niektórzy twórcy aplikacji mobilnych WooCoomerce zapewniają swobodę dostosowywania.

Aplikacja mobilna NeWorld Anime WooCommerce

neworld-anime-android-ios-woocommerce-mobile-app-builder-example

4. Czat na żywo zapewnia przewagę nad konkurencją

Firmy nieustannie poszukują tanich opcji obsługi klienta. Jednym z nich jest niewątpliwie rozmowa na żywo. Narzędzia do czatu na żywo są stosunkowo niedrogie w konfiguracji i zawierają mnóstwo dodatkowych funkcji, które czynią je doskonałym środkiem komunikacji. Spójrz na tę aplikację opracowaną tutaj na platformie WooCommerce. Wdrożyli obsługę czatu na żywo WhatsApp. Obsługa klienta w czasie rzeczywistym i możliwość odpowiadania na kilka zapytań jednocześnie oszczędzają czas, wysiłek i pieniądze.

Aplikacja mobilna Kevajo WooCommerce (1 tys. Pobrań na Playstore)

Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce

Zapewniamy stałe wsparcie

Dowiedz się, zanim sfinalizujesz WooCommerce Mobile App Builder!

Kilka rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę przed zakupem wtyczki WooCommerce Mobile App Builder i jak działa KnowBand Mobile App Builder dla nich

  1. Jakie wersje Androida i iOS obsługuje to oprogramowanie? Czy interfejs użytkownika aplikacji mobilnej jest zgodny z poprzednimi wersjami?

Kreator aplikacji WooCommerce na Androida firmy KnowBand jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami Androida, począwszy od Androida 4.2 (Jelly Beans), a skończywszy na Androidzie 8.0. (Oreo). Twórca oprogramowania jest również zgodny z systemem iOS i działa na iPhone’ach 4 i nowszych.

  1. Jaki jest poziom trudności instalacji aplikacji? Odpowiedź to tylko 3 proste kroki:

W module Mobile App Builder są tylko trzy podstawowe kroki:

  1. Kup i zainstaluj naszą płatną wersję modułu na swojej stronie internetowej.
  2. Utwórz formularz wymagań wstępnych ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi aplikacji.
  3. Prześlij pliki APK / IPA do analizy i publikacji w sklepach Google Play i Apple App Store.

Masz więcej pytań?

Możesz skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów w celu uzyskania wsparcia w zakresie tworzenia aplikacji lub odwiedź witrynę FAQ sekcji aplikacji mobilnej dla lepszego zrozumienia. Jeśli korzystasz z Dokan Marketplace, najlepszym wyborem jest narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych WooCommerce, ponieważ jest ono zgodne z Dokan Marketplace.

woocommerce-mobile-app-builder-by-knowband-is-kompatybilny-z-dokan-marketplace

Aby zobaczyć, jak to działa w Twoim sklepie, możesz skorzystać z darmowe demodostępne dla aplikacji mobilnych w KnowBand sklep. Kreator aplikacji mobilnych jest dostępny dla WooCommerce, Magento, Magento 2, Opencart, PrestaShop platformy. Przeczytaj to Historie o aplikacji mobilnej WooCommerce zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję. Stworzyliśmy wiele udanych aplikacji mobilnych na różne platformy, a oto teczka.

Wnioski:

Jak być może wiesz, Knowband pomaga firmom eCommerce w całym procesie tworzenia strony internetowej, modułów i aplikacji. Nie tylko doradzamy wszystkim stronom w procesie tworzenia aplikacji mobilnych, ale także pośredniczymy między nimi i ograniczamy ryzyko związane z projektami tworzenia aplikacji mobilnych. Aby skorzystać z pomocy naszego proaktywnego zespołu wsparcia, wyślij wiadomość na adres support@knowband.com, i przez cały czas będzie Cię wspierać.

Inspirujące historie sukcesu!

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *