Wykorzystaj moc Facebooka, aby poprawić swoją sprzedaż

leverage-the-power-of-facebook-to-improve-your-sales

Zadanie nadążania za znacznikiem i upewnienie się, że klient jest poinformowany o opisie produktu, jest dość trudne. Przy tak wielu rozrywkach przyciągnięcie uwagi wyszukiwań w Internecie jest trudne. W celu poinformowania klienta o produktach należy wykonać różne strategie i pomysły. Aby zwiększyć świadomość na temat produktów, w sklepach internetowych pojawiły się różne pomysły, takie jak oferowanie ofert i rabatów. Te pomysły są dobre, ale niewystarczające. Dlatego należy stosować lepsze podejście.

Serwisy społecznościowe, takie jak Facebook, ułatwiały właścicielom witryn informowanie klientów o ich produktach, kategoriach i marce za pomocą postów na ścianie i reklam. Knowband oferuje Prestashop Facebook wall post moduł umożliwiający sprzedawcom Prestashop eCommerce zamieszczanie szczegółowych informacji o swoich produktach na Facebooku. Dała nowy wymiar promocji produktów na platformach społecznościowych.

Dlatego jeśli jesteś właścicielem witryny Prestashop i chcesz uzyskać lepszą reakcję klientów na swoje produkty, ta wtyczka może ci pomóc. Pomoże Ci to w rozpowszechnianiu informacji o produktach i poprawi konwersje.

Omówiono poniżej, w jaki sposób ten moduł może ci pomóc.

Produkt Widoczność

widoczność produktu

Wraz ze wzrostem liczby użytkowników Facebooka. Dzięki temu produkt dociera do większej liczby osób. Co więcej, post Facebook umożliwia także nowym odwiedzającym sprawdzenie w swoim sklepie po obejrzeniu produktów. Poprawia widoczność produktu w większym stopniu i pomaga w zwiększeniu sprzedaży. Innymi słowy, właściciel sklepu internetowego otrzymuje możliwość poprawy konwersji za pośrednictwem tych wiadomości na ścianie.

ruchu internetowego

ruchu internetowego

Słupki ścienne FB umożliwiają klientom sprawdzenie produktów za pomocą samych słupków ściennych lub gdy są zainteresowani przeglądaniem większej ilości produktów, mogą sprawdzić w sklepie internetowym bezpośrednio z posta ściennego FB. Większość dostępnych produktów i ofert można uzyskać również za pośrednictwem słupków ściennych. Odwiedzający mogą zostać przekierowani do sklepu internetowego za pomocą prostych kliknięć. W końcu zwiększenie ruchu w witrynie do Twojej witryny.

Lepsze podejście

Lepsze Approch

Badanie ujawnia, że ​​"większość kupujących online ma skłonność do odwiedzania strony internetowej, gdy znajdą interesujące posty". W związku z tym promowanie informacji o produkcie za pomocą postu na Facebooku służy jako proste podejście do angażowania klientów w stronę sklepu internetowego. Klienci mogą korzystać z serwisów społecznościowych i nie muszą przeszukiwać sklepu internetowego pod kątem produktów. Klienci mogą odnieść to podejście znacznie lepiej i łatwiej.

Więcej konwersji

Więcej konwersji

Łączna liczba odwiedzających, którzy sprawdzą produkty i oferty sklepu internetowego za pośrednictwem postu na ścianie, może wzrosnąć, jeśli jesteś w stanie odpowiednio promować swoją stronę na Facebooku. W związku z tym zwiększa szansę na konwersje w sklepie internetowym. Z jednej strony jest to łatwy sposób, aby zwabić klientów, pokazując im różne oferty na swojej ulubionej platformie, podczas gdy z drugiej strony jest to łatwiejsze do zrozumienia i używania przez sprzedawców. Dlatego wolą kupować lub poznawać więcej za pośrednictwem sklepu internetowego. Znacznie poprawia szybkość konwersji.

Ulepszone UX

Ulepszone UX

 

Oferuje klientowi płynny i przyjemny sposób dokonywania zakupów, pozostając na tej samej platformie. W międzyczasie klient otrzymuje aktualne informacje o produkcie, powiadomienie o niskim stanie zapasów lub rabat pobierany przez sklep. Doświadczenie użytkownika okazuje się być ważnym czynnikiem, ponieważ klient bierze to pod uwagę przed dokonaniem kolejnego zakupu.

Wnioski

Jeśli spojrzymy na obecny scenariusz, z łatwością zdamy sobie sprawę, że popularność platformy mediów społecznościowych jest najwyższa. Platformy społecznościowe, takie jak Facebook, mają około 2 miliardów użytkowników. Dzięki temu jest to najlepsze miejsce, w którym właściciele sklepów eCommerce mogą kierować reklamy do swoich klientów. W związku z tym stosowanie metod takich jak dostarczanie produktów lub wszelkie bieżące oferty Twojej marki za pośrednictwem postu FB ostatecznie doprowadziłoby do popularności produktów. Wielokrotne funkcje modułu pocztowego Prestashop FB mają kluczowe znaczenie dla zwiększenia widoczności produktu i pozyskania nowych klientów, co prowadzi do konwersji i uzyskania wysokich przychodów. Pomaga także w budowanie odbiorców dla Twojego eCommerce za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Więcej informacji na temat Prestashop FB Wall Post

Link modułu:?https://www.knowband.com/fb-wall-post

Link do instrukcji obsługi:?https://www.knowband.com/blog/user-manual/prestashop-fb-wall-post-module/

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *