Proste podejście do zwiększenia sprzedaży za pomocą Facebooka

Boost Sale With facebook

Facebook jest jedną z najczęściej używanych platform społecznościowych z ponad 1.5 miliardami użytkowników. Daje to sprzedawcom możliwość rozwoju rynku za pomocą tych platform. Specjalnie dla ekosystemu eCommerce Facebook ma bardzo duże zaangażowanie użytkowników. Ludzie na ogół wolą dokonywać zakupów tylko wtedy, gdy mają łatwy dostęp do produktów. Tak więc Facebook jest jedną z takich platform, na których właściciele sklepów eCommerce mogą łączyć się z potencjalnymi nabywcami.

Sprzedawcy muszą wykonać odpowiednie ruchy i zaplanować kroki, aby promować swoje produkty za pośrednictwem Facebooka. Platformy mediów społecznościowych naprawdę mogą służyć temu celowi i zapewniają sklepom eCommerce ogromne możliwości rozwoju na swoim rynku. Jeśli posiadasz sklep internetowy i chcesz rozwijać swoją firmę za pomocą Facebooka, ten artykuł może Ci pomóc w znalezieniu najlepszych metod podejścia do klientów za pośrednictwem Facebooka.

Oto niektóre sposoby promowania marek i produktów za pośrednictwem Facebooka.

Facebook Store

Sklep FB

Sklep Facekbook jest jednym z trendów obecnych właścicieli sklepów eCommerce. Założenie sklepu na Facebooku może pomóc sprzedawcom w bezpośredniej sprzedaży swoich produktów na Facebooku. Sklep działa głównie jak sklep internetowy i ma większość produktów, ofert i ofert dostarczanych przez oryginalny sklep internetowy. Jest to lepsza alternatywa dla marketingu, która pozwala klientom kupować produkty od sprzedawców za pośrednictwem sklepu Facebook. Sklep na Facebooku znacznie przyspiesza konwersję, głównie ze względu na większą liczbę użytkowników. Jednak synchronizacja dużej liczby produktów na stronie w sklepie na Facebooku jest zastraszająca dla niektórych kupców. Moduł sklepu Facebook Prestashop to jeden taki dodatek, który może pomóc właścicielom sklepów Prestashop w zakładaniu sklepu na platformie mediów społecznościowych. W ten sposób oferuje skuteczny sposób celuj kupujących online na Facebooku w zaledwie kilku prostych krokach.

Reklamy FB

Facebook Ads

Jedną z najlepszych metod promowania swojego sklepu eCommerce są reklamy FB. Umożliwia sprzedawcy przedstawienie produktów swojej witryny za pośrednictwem reklam na Facebooku. Właściciele sklepów internetowych mogą umieszczać reklamy na Facebooku w zależności od zachowania ich klientów online. Sprzedający może publikować reklamy, gdy uzna, że ​​jest to najbardziej prawdopodobne, że użytkownicy je zobaczą. Według ankiety 5: 00 PM to szczytowy okres większości użytkowników obecnych na Facebooku. Dlatego sprzedawca może używać tych reklam do promowania swojego sklepu.

Album FB

Album na Facebooku

Aby sprzedaż bezpośrednia ze sklepu stanowiła wizualną pomoc z produktem. A zatem, Shopify Właściciele witryn mogą teraz synchronizować swoje obrazy produktów na Facebooku za pomocą modułu Shopify FB. Pomaga klientom uzyskać wgląd w produkt przed jego zakupem. Obraz wydaje się być lepszym rozwiązaniem dla klientów przed dokonaniem zakupu. Okazało się, że 46% klientów preferuje produkty ze zdjęciami, a tym samym większe szanse na konwersje.

Kampanie FB

Kampania FB

Lepszym sposobem informowania odwiedzających o produktach, ofertach i zniżkach jest organizowanie kampanii za pośrednictwem Facebooka. Właściciele sklepów internetowych mogą organizować konkursy i prezenty dla odwiedzających w zamian za identyfikatory e-mail. Promuje produkt, a jednocześnie pomaga sprzedawcom w zwiększeniu liczby fanów. Dzięki temu właściciele sklepów zyskują dostęp do większej liczby klientów. Zwiększa widoczność produktu, a także szanse konwersji.

Udostępnianie FB

Udostępnianie na Facebooku

Większość klientów, którzy oglądali Twoje produkty na Facebooku, ma możliwość ich udostępnienia. W ten sposób udostępnianie FB pomaga sprzedawcy w promowaniu swojego sklepu internetowego bez jego promowania. Klienci mają psychologiczną skłonność do zakupu określonego produktu po jego zatwierdzeniu lub zasugerowaniu przez innych. W związku z tym wchodzi w grę opcja udostępniania FB. Klienci, którym podoba się Twój produkt, będą go udostępniać, a inni będą mogli dokonywać zakupów w oparciu o ich odpowiedzi.

Wnioski

Korzystanie z mediów społecznościowych jest szczytowe i jeśli sprzedawcy chcą rozwijać swój rynek, to ignorowanie Facebooka to najgorszy błąd. Aby promować swój sklep, sprzedający muszą podążać za różnymi trendami rynkowymi i odpowiednio się dostosowywać oznacza promowanie swojej działalności w mediach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat modułu Prestashop Facebook Store odwiedź tutaj: –

Link modułu:https://www.knowband.com/prestashop-fb-store

Link do Youtube:https://www.youtube.com/watch?v=Vywzv9uEknE

Link do instrukcji obsługi:?https://www.knowband.com/blog/user-manual/prestashop-fb-store-module/

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *