Nowy interfejs użytkownika PrestaShop Marketplace Builder firmy KnowBand sprawia, że ​​konfiguracja jest bardzo prosta

PrestaShop-Marketplace-Builder-module-with-new-UI

Najnowsza wersja wtyczki PrestaShop Multi-Vendor Marketplace wprowadza znaczące ulepszenia w projektowaniu interfejsu użytkownika interfejsu administratora dla użytkowników rynku. Ulepszenia koncentrują się na projektowaniu interfejsu użytkownika konfiguracji panelu administracyjnego i kompatybilności wtyczek w całej wtyczce. Ma również najnowszą aktualizację funkcji w panelu sprzedawcy do przesyłania produktów. Dodatek do kreatora PrestaShop Marketplace jest wymieniony w najlepiej sprzedających się produktach KnowBand. Ponad 3000 klientów stworzyło swój rynek za pomocą wtyczki KnowBand PrestaShop Multi-vendor Marketplace. Moduł marketplace buduje najlepszą platformę handlową w PrestaShop i pozwala sprzedawcom budować społeczność.

Co nowego dla administratora?

W najnowszej aktualizacji kreatora PrestaShop Marketplace firmy KnowBand interfejs użytkownika został całkowicie zmieniony i teraz jest bardziej dostępny i łatwy do zrozumienia. Konfigurację można wykonać z łatwością, ponieważ administrator znajdzie wszystkie ustawienia w grupach.

1-settings-prestashop-marketplace-multi-vendor-addon

Sekcja Ustawienia ogólne zawiera najpopularniejsze ustawienia, takie jak wymienianie metod płatności, szczegóły formularza sprzedawcy, zezwalanie na ogólne ustawienia sprzedawcy i funkcje zamawiania. Ponadto administrator może zintegrować kompatybilne moduły, takie jak kalendarz rezerwacji, menedżer zwrotów, kontrola dostępności produktów itp.

knowband-settings-ps-marketplace-moduł

Dzięki nowemu projektowi interfejsu administrator będzie musiał nacisnąć przycisk PayPal Payout i dodać szczegóły do ustaw API PayPal. W ten sam sposób wszystkie inne menu ustawień konfiguracyjnych zostały umieszczone razem.

W jaki sposób administrator może zarządzać opcjami pulpitu sprzedawcy i profilem sprzedawcy?

Na karcie sprzedawcy w ustawieniach administrator może zobaczyć wszystkich zarejestrowanych sprzedawców na rynku. Oprócz tego prośby o zatwierdzenie znajdują się w osobnej sekcji, w której administrator może zatwierdzać i odrzucać sprzedawców. Zarządzanie formularzem sprzedawcy jest proste, a dodanie nowych niestandardowych pól można wykonać za pomocą kilku kliknięć. Administrator może zdefiniować prowizję według kategorii, sprawdzać i zatwierdzać recenzje sprzedawców, zarządzać metodami wysyłki sprzedawców, sprawdzać status wysyłki różnych sprzedawców i wiele więcej. Ponieważ przypisując kategorie do sprzedawców w charakterze administratora, gdy sprzedawca składa prośbę o kategorię, administrator może to sprawdzić w dostarczonym menu i zatwierdzić lub odrzucić.

Jak zarządzać wypłatami w najnowszej wersji wtyczki PrestaShop Marketplace?

W sekcji ustawień prowizji administrator będzie mógł zarządzać prowizjami. Aby zobaczyć zyski, które osiągasz na swoim rynku, odwiedź sekcję prowizji administratora. Zapewnia dwie opcje:

  1. Zamów mądre prowizje
  2. Kategoria mądre prowizje

zamówienie-mądra prowizja-prestashop-targowa

W module konstruktora rynku PrestaShop administrator otrzymuje płatności, a sprzedawca otrzymuje wypłaty. W następnej sekcji administrator może zobaczyć historię transakcji i historię salda sprzedawcy. Tutaj również będą widoczne żądania wypłaty.

żądanie-wypłaty-transakcji-prestashop-moduł-rynku-

Gdy właściciel sklepu kliknie na Przetwarzaj status wypłaty Paypal, wszyscy zatwierdzeni sprzedawcy otrzymają środki. Zarządzanie tutaj jest bardzo łatwe, ponieważ moduł ma funkcjonalność cron.

Prezentacja interfejsu administratora kreatora PrestaShop Marketplace – KnowBand

Lista kompatybilnych modułów z wtyczką PrestaShop Marketplace Builder

KnowBand opracował kilka wtyczek, które są łatwe w konfiguracji i oszczędzają czas podczas zarządzania rynkiem. Aby dodać dodatkowe funkcje w PrestaShop Marketplace, możesz użyć dodatkowych wtyczek. Aby zapewnić funkcję biletu sprzedawcy-administratora, aby sprzedawca mógł zgłosić zapytanie, dodaj dodatek do systemu sprzedaży biletów sprzedawcy-administratora rynku PrestaShop. Czasami sprzedawca chce na chwilę zamknąć swój sklep i w tym celu możesz zainstalować dodatek do trybu wakacyjnego sprzedawców PrestaShop. Istnieją inne kompatybilne wtyczki do faktury sprzedawcy, Dla dodanie plakietki do profilu sprzedawcy, dodatek do alertu o niskim stanie zapasówI kierownik transakcji który pozwala sprzedawcom na prowadzenie różnych rabatów w ich sklepie.

Co nowego dla sprzedawców PrestaShop Marketplace?

Z jednym wyjątkowym dodatkiem, pulpit sprzedawcy dodatku PrestaShop Multi-Vendor Marketplace jest taki sam jak poprzedni.

Pulpit sprzedawcy

Pulpit 2-sprzedawcy rynku prestashop Multivendor

Aby uzyskać pełną eksplorację funkcji, możesz przeczytać instrukcja obsługi Kreatora rynku PrestaShop firmy KnowBand.

Import/eksport CSV/XML — dodano nową funkcję

Nasi sprzedawcy mieli trudności z aktualizacją produktów lub muszą zakupić osobny moduł do masowego wgrywania produktów. W ostatniej aktualizacji dodaliśmy funkcję importu / eksportu CSV / XML do modułu PrestaShop Marketplace Builder – Knowband. Teraz sprzedawcy mogą przesyłać produkty zbiorczo i w kombinacjach. Zaoszczędzi to mnóstwo czasu, a praca będzie po prostu wykonana.

csv-import-export-seller-profil-prestashop-marketplace

Demo pulpitu sprzedawcy kreatora PrestaShop Marketplace – KnowBand

Często zadawane pytania dotyczące PrestaShop Marketplace Builder dla wielu sprzedawców

Moduł PrestaShop Marketplace Builder Powiązane blogi

Kompletne rozwiązanie w zakresie pakietów hiperlokalnych dla firmy zajmującej się dostawami na żądanie

Rzuć okiem na nową funkcję planu członkostwa w dodatku PrestaShop Multi-Vendor Marketplace

Co klienci lubią w Marketplace?

Administrator i sprzedawca mogą zarabiać prowizję i zyski, sprzedając na rynku. Z drugiej strony klient zyskuje wiele korzyści, kupując na platformie, na której dostępnych jest kilka produktów w porównywalnej cenie. Jak? Klienci mogą odwiedzić profil sprzedawcy, aby zapoznać się z ich produktami i katalogiem. Ponieważ wiemy, że informacje zwrotne odgrywają ważną rolę w podejmowaniu decyzji o zakupie, mogą czytać i upuszczać recenzje. Na rynku utworzonym za pomocą wtyczki KnowBan recenzje są dozwolone dla produktu i sprzedawców. Na rynku klient ma szeroki wybór i szansę na zakup produktu w rozsądnej cenie. Otrzymują wiele opcji wysyłki i metod płatności. Uważają również, że rynek jest bezpieczniejszym środowiskiem do dokonywania jakichkolwiek transakcji.

Uruchom Marketplace usług z wtyczką PrestaShop Marketplace Builder

serwis-giełda-na-prestashop

Aby uruchomić rynek usług, będziesz potrzebować dodatkowych wtyczek z dodatkiem do tworzenia PrestaShop Marketplace. Ponadto, aby zapewnić klientom niesamowite wrażenia z zakupów, rynek usług powinien mieć solidny system zarządzania klientami i usługami. Aby spełnić to wymaganie, możesz dodać System rezerwacji i wynajmu do Twojego rynku wielu dostawców. Rezerwacja spotkań i usług za pomocą systemu rezerwacji i wynajmu PrestaShop KnowBand stanie się bardzo łatwa. Umożliwia również rezerwacje hoteli i wynajem na godziny. Czy masz ograniczenia obszarowe na świadczenie swoich usług? Za pomocą dodanie systemu rezerwacji i wynajmu do hiperlokalnego marketplace, możesz dodać opcję lokalizacji i mapy dla swoich klientów. Zacznij korzystać z rynku opartego na usługach, korzystając z kilku wtyczek. To najtańszy sposób na uruchomienie rynku usług na platformie PrestaShop.

Spraw, aby Twój telefon komórkowy Marketplace był responsywny:

Aby Twoja strona była lepiej pozycjonowana w Google SEO, konieczne jest posiadanie responsywnej strony internetowej. Aby stworzyć w pełni responsywną stronę internetową, możesz użyć PWA buildera i AMP buildera, który przyspiesza działanie Twojej witryny. Również wtyczka do tworzenia aplikacji mobilnych jest kompatybilny z tworzeniem aplikacji mobilnej z PrestaShop Multi-Vendor Marketplace i PrestaShop Hyperlocal Marketplace.

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *