Zwiększ interakcję z klientami w sklepie e-commerce dzięki modułowi Magento

Ważne jest, aby zapewnić odwiedzającym witrynę coś ekstra, aby przyciągnąć ich uwagę do swojego sklepu e-commerce. Inicjowanie komunikacji w tym kierunku może sprawić, że klienci będą od dawna podłączeni do sklepu e-commerce i mogą w znacznym stopniu przyczynić się do poprawy współczynników konwersji. Aby zrealizować to zadanie, stworzenie interaktywnego środowiska blogowania może bardzo pomóc w zacieśnianiu relacji między klientem a firmą. Korzystając z tego rozszerzenia, możesz łatwo publikować, wyświetlać, tworzyć i edytować blogi w swoim sklepie internetowym Magento, aby zachęcić użytkowników witryny do dzielenia się swoimi poglądami na temat witryny e-commerce. Oto kilka wspaniałych cech tego Moduł e-commerce Magento to się udało najbardziej popularny wśród różnych organizacji handlu elektronicznego na świecie.

Łatwa instalacja i konfiguracja modułu

Jednym z najważniejszych powodów tej rosnącej popularności tego rozszerzenia jest to, że może być łatwo zainstalowany i skonfigurowany przez każdą osobę o minimalnej wiedzy technicznej. Nie musisz biegle posługiwać się żadnym językiem programowania w celu efektywnej instalacji tego rozszerzenia

Składa się z elastycznego interfejsu przeznaczonego do adaptacji do różnych urządzeń komputerowych

To rozszerzenie Magento opiera się na responsywnym projekcie strony internetowej, aby dostosować się do licznych urządzeń komputerowych, takich jak komputery stacjonarne, laptopy, smartfony czy tablety. Może być łatwo dostępny i używany przez użytkownika na dowolnym urządzeniu bez żadnych problemów związanych z wydajnością. Zapewnia ten sam poziom funkcjonalności, opcji i doświadczenia użytkownika na każdym z urządzeń komputerowych używanych przez klientów.

Interfejs ma widżety blogów, które pomagają w wyszukiwaniu wpisów na blogu, najnowszych wpisów i kategorii rodzica

To rozszerzenie oparte na Magento e-commerce ma postać widżetów blogów, które pomagają w skutecznym działaniu przeszukiwanie blogów, najnowsze posty i kategorie nadrzędne. Odwiedzający witrynę mogą z łatwością nawigować między różnymi blogami za pośrednictwem interaktywnego interfejsu użytkownika, a ulepszone narzędzie do szybkiego wyszukiwania dowolnych opublikowanych blogów na stronie.

Pomaga w pośredniczeniu w zatwierdzeniu lub odrzuceniu systemu komentowania

Za pomocą tego modułu właściciele sklepów mogą teraz swobodnie decydować o zamieszczaniu komentarzy w swoim systemie blogów. Mogą teraz z łatwością zatwierdzać lub odrzucać komentarze użytkowników, aby zapewnić, że tylko odpowiednie komentarze są publikowane w witrynie, a narzędzie do komentowania nie jest wykorzystywane przez nikogo.

Tak więc jest to naprawdę świetny krok w kierunku ustanowienia skutecznej komunikacji między Twoją organizacją handlu elektronicznego a Twoimi docelowymi klientami. Ponadto nie musisz płacić żadnej ceny za to rozszerzenie zwiększenie sprzedaży produktów i współczynniki konwersji. Po prostu przeglądaj naszą witrynę e-commerce, www.knowband.com i dodaj to rozszerzenie

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *