W jaki sposób sprzedawcy mogą poprawić swoją sprzedaż w biznesie eCommerce?

Magento-Multi-vender-Marketplace-Extension

Kiedy masz tak dużą konkurencję w segmencie biznesowym, często trudno jest wyróżnić się wśród tak wielu konkurentów. Zwłaszcza w dziedzinie handlu elektronicznego sprzedający muszą nadal odkrywać nowe sposoby i środki, aby zwiększyć sprzedaż swoich produktów wśród swoich docelowych klientów. Musisz pamiętać o jednej rzeczy, że nie jesteś jedyną osobą w konkursie, więc nie oczekuj, że każdy kupujący w Internecie pojawi się w twoim sklepie, by dokonać szybkiego zakupu.

Staje się to jednym z najważniejszych problemów, ponieważ żaden sprzedawca nie chciałby mieć mniejszej sprzedaży i zaangażowania klientów na swojej stronie. Jednak wielu sprzedawców doświadcza niewystarczającej sprzedaży i szuka alternatywy, aby poprawić swoje szanse biznesowe. Jeśli jesteś jednym z tych niefortunnych sprzedawców, możesz odetchnąć z ulgą, ponieważ to rozszerzenie Knowband wyrzeźbiło niszę wśród różnych Rozszerzenie marketera Magento dla wielu sprzedawców?that are available in the market. Let us understand how it can enhance the sales of various sellers in an eCommerce business by checking out these features.

Łatwa i szybka rejestracja dla sprzedawców

Sprzedawcy mogą teraz sprzedawać swoje produkty online w prosty sposób dzięki łatwej rejestracji dla sprzedawców Rozszerzenie rynku Magento. Rozszerzenie zapewnia sprzedawcom prostą metodę rejestracji przedniej poprzez opcję "Zarejestruj się jako sprzedawca", aby zapewnić im bezproblemowe warunki sprzedaży. W tym rozszerzeniu z Marketplace nie ma zaplecza rejestracyjnego dla wyższej sprzedaży.

Zezwalaj na wspaniałe funkcje i funkcje do zarządzania kontem sprzedawcy/ h3>

To rozszerzenie Marketplace dla sklepów Magento jest pełne funkcji i funkcjonalności, które pomagają sprzedawcom w wielkim stylu. Możesz wykorzystać to rozszerzenie Magento Marketplace do przekształcenia sklepu internetowego w rynek w celu zoptymalizowania twoich szans biznesowych jako sprzedawca w branży eCommerce. Możesz zarządzać swoim profilem konta, dodawać / usuwać / zarządzać produktami, opcję dodawania specjalnej ceny za swoje produkty, szybkie włączanie / wyłączanie / usuwanie masowych działań na stronie produktów sprzedawcy i inne takie funkcje bez żadnych kłopotów.

Może uzyskać przejrzyste pojęcie o swojej działalności sprzedażowej poprzez raport analityczny i śledzenie sprzedaży/ h3>

Ten funkcjonalny moduł rynkowy dla stron Magento zapewnia skuteczne informacje dotyczące działalności sprzedażowej różnych sprzedawców w sklepie marketplace. Może oferować informacje statystyczne oparte na statystykach średniego przychodu na zamówienie, sprzedanych przedmiotach, przychodach, transakcjach sprzedających i innych podobnych krytycznych informacjach w sposób płynny. Dzięki wsparciu wszystkich tych istotnych informacji można bez problemu pobrać więcej sprzedaży i konwersji dla swojego sklepu internetowego.

Pozwól sprzedawcom na szybkie dostosowywanie na stronie sprzedawcy

Teraz, to Rozszerzenie marketu Magento dla wielu sprzedawców może pomóc w uzyskaniu większego zaangażowania klienta i sprzedaży dzięki udostępnionej mu funkcji szybkiego dostosowywania. Sprzedawcy mogą teraz bezproblemowo dodawać baner, logo sklepu, spersonalizowaną treść HTML, adresy społecznościowe i inne podobne elementy na stronie konta sprzedawcy. Dzięki temu, że strona konta sprzedawcy będzie bardziej interaktywna i atrakcyjna, sprzedający będą mogli znacznie łatwiej uzyskać wyższą sprzedaż produktów, zaangażowanie klientów i konwersje. Jest to zdecydowanie moduł Marketplace zwiększenie konwersji i sprzedaży dla wielu sprzedawców na całym świecie.

Nie pozwól, aby Twoja firma cierpiała dalej z powodu niskiej sprzedaży i zaangażowania klientów w sklepie internetowym. Jest to odpowiednia pora na zainstalowanie tego niedrogiego rozszerzenia Marketplace dla właścicieli sklepów Magento, którzy mogą nie być w stanie skorzystać z usług innych wtyczek z Marketplace wielu dostawców Magento ze względu na ich wysokie ceny. To rozszerzenie Knowband jest dostarczane z pakietem funkcji i funkcjonalności bez dziurkowania głównej dziury w kieszeni. Skorzystaj z tego Rozszerzenie Magento dla swojego sklepu internetowego, odwiedzając nasz sklep Knowband.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *