W jaki sposób Magento jest idealne dla rozwiązań eCommerce B2B?

How is Magento great for B2B eCommerce solutions | KnowBand

Nadszedł czas, kiedy nikt nie może zaprzeczyć roli stron internetowych eCommerce w ułatwianiu życia klientom. Dodatkowo eCommerce zapewniło właścicielom firm ogromne możliwości dotarcia nawet do najodleglejszych miejsc na świecie. B2B eCommerce jest jedną z takich możliwości dostarczanych przez świat eCommerce. Chociaż rynek eCommerce B2B jest całkiem nowy, ma on bardzo obiecującą przyszłość, jak oceniają eksperci. Forrester powiedział w 2009ie, że eCommerce B2B wzrośnie jego wartość jako dwukrotność wartości rynku B2C, a to ogromny udział.

Ponieważ rynek B2B ma bardzo obiecującą przyszłość, to fakt, że konkurencja w tym segmencie jest również najtrudniejsza. Tak więc pierwsze pytanie, które przychodzi nam do głowy w tej sytuacji, dotyczy wyboru najlepsza platforma eCommerce dla ułatwienia bezproblemowego biznesu B2B na dłuższą metę.

[Caption id = "attachment_3462" align = "aligncenter" width = "409"]Model biznesowy B2B opiera się na innym podejściu niż model B2C Operand modus B2B i B2C są całkiem różne od siebie [/ caption]

Magento B2B eCommerce

Witryny B2B znacznie różnią się od zwykłych witryn eCommerce i mają dość złożone funkcjonalności, które ułatwiają bezproblemowy system w dłuższej perspektywie. Jeśli nie zostanie wybrany mądrze, z pewnością będzie dużym wyzwaniem, aby przejść do innego rozwiązania, ponieważ angażuje dużą liczbę bezpośrednich uczestników na wszystkich poziomach – od poziomu Business to Business oraz od poziomu Business to Customers.

Magento pierwotnie pochodzi z platformy B2C. Stopniowo ewoluowała, aby spełniać funkcje B2B. Później platforma Magento uzyskała nawet najbardziej złożone funkcje B2B, dzięki czemu jest idealnym narzędziem do konkurowania z konkretnymi platformami B2B. Weźmy kilka bardzo ważnych funkcji Magento dla B2B i dowiedz się, jak to jest mądry wybór dla stron B2B.

[Caption id = "attachment_3463" align = "aligncenter" width = "534"]Magento pasuje do modelu B2B z wielu powodów Magento pasuje do modelu B2B z wielu powodów [/ caption]

Duża elastyczność w dostosowywaniu

Magento ma bardzo wysokie powinowactwo do dostosowywalnych funkcji. Będąc platformą Open Source i opartą na bardzo popularnym języku programowania PHP, ma szeroką bazę specjalistów Magento, którzy mogą pracować, aby ją dostosować na wiele sposobów. Ta powinowactwo i silna baza ekspertów Magento sprawiają, że Magento jest idealną opcją dla specyficznych rozwiązań B2B.

Magento B2B jest porównywalnie ekonomiczny niż inne platformy B2B

Magento jest stosunkowo mniej kosztowne, jeśli chodzi o wykorzystanie swojego kosztu wdrożenia i licencji Enterprise. Inne rozwiązania B2B na poziomie przedsiębiorstw, takie jak IBM i Oracle, są o wiele droższe niż rozwiązania Magento dla rozwiązań B2B. Co więcej, ze względu na ogromną bazę twórców Magento, freelancerów i Firmy deweloperskie Magento Magento zapewnia dobrą siłę przetargową dla Usługi Magento poszukiwacze.

Duża liczba już opracowanych rozwiązań Magento B2B

Teraz wiadomo, że Magento jest mistrzem ogromnej społeczności użytkowników, programistów, freelancerów i właścicieli firm. Twórcy stron trzecich Magento są zawsze gotowi na gotowe rozwiązania, dzięki którym dostosowanie jest szybkie i tańsze. Na przykład, Rozszerzenie market marketu Magento to rozszerzenie Magento innej firmy, które przekształca sklep Magento w witrynę marketplace. Jest to doskonały przykład, aby wyjaśnić, że większość zaawansowanych funkcji B2B można uzyskać w Magento bez potrzeby korzystania z usług dostosowywania. Zawsze możesz znaleźć większość Rozszerzenia Magento i zainstaluj je, aby rozszerzyć funkcjonalność w kilka minut.

Złożony system wyceny rynku B2B

Na rynku B2B znajdują się również hurtownicy i firmy produkcyjne, które wymagają bardziej złożonego i zaawansowanego systemu ustalania cen. System cenowy obejmuje indywidualne i grupowe zniżki, lokalizacje i stawki ukierunkowane na opony, ceny oparte na wielkości sprzedaży itp. Ta ogromna elastyczność w systemie cen nie może być obsługiwana przez prostą platformę handlu elektronicznego. Dlatego Magento dla B2b pasuje do tego, co najlepsze, ponieważ zapewnia szeroką elastyczność w decydowaniu o cenach w oparciu o wszystkie te czynniki. Jest to idealna platforma do obsługi firmy z rynku hurtowego i producentów.

Realizacja zamówień na stronach B2B

Magento posiada bardzo solidny system zarządzania zamówieniami, który pozwala administratorowi śledzić każde zamówienie w jednym widoku. Kliknięcie poszczególnych zamówień zawiera szczegółowe informacje, w tym status zamówienia, Informacje o płatności, oczekujące szczegóły płatności, szczegóły oczekującego zamówienia, przetworzone zamówienia i wiele więcej. System fakturowania jest również bardzo elastyczny i możesz wysyłać faktury do klientów za pomocą samego interfejsu do zarządzania zamówieniami. Całokształt Magento dla B2B zapewnia kontrolę i elastyczność, aby zaprezentować swoim klientom bardzo silne i wolne od błędów doświadczenie B2B.

Tak czy inaczej, najbliższa przyszłość z niecierpliwością oczekuje na postępujący wzrost w zakresie handlu elektronicznego B2B. W tym celu będziesz potrzebował narzędzia, które będzie wspierać Twój biznes w dłuższej perspektywie. Magento dla B2B to rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *