Pułapki na stronie 6 i jak ich uniknąć

Websiorete Pitals | Magento Extension | Knowband

Skład różnych funkcji jest zbiorowo odpowiedzialny za sukces każdej witryny. Jeśli strona internetowa chce się rozwijać i zyskać większe zaangażowanie, powinna być rozwijana, mając na uwadze potrzeby i wymagania konsumenta. Klienci chętnie zgodzą się na interakcję ze stroną internetową, jeśli bierze ona pod uwagę interes klienta, a jednocześnie sprawia, że ​​zakupy są lepsze.

Choć potrzeba optymalizacji strony internetowej na bieżąco może wydawać się mniej interesująca, ale jeśli spojrzymy na większy obraz, wtedy możemy zrozumieć, że ruch sieciowy otrzymany przez witrynę jest w stanie wygenerować tylko konwersję 2-3%. W związku z tym wzrasta natychmiastowa potrzeba, aby sprawdzić punkty, w których wydajność strony internetowej jest opóźniona. W większości przypadków administrator może sprawić, że proces zakupów będzie dla klientów bardziej komfortowy, zapewniając im lepsze metody dostępu do witryny. Można to zrobić, wprowadzając nowe funkcje do strony internetowej lub usuwając pułapki ze strony internetowej.

Dostępność wielu modułów na rynku ułatwiła witrynie lepszą wydajność. Witryna może wykorzystywać kilka dodatków do różnych rozszerzeń, takich jak Prestashop, Magento lub Shopify. Podejście do ulepszania marketingu produktów za pomocą stron internetowych stało się zbyt proste. Klienci korzystają także z dostępności tych wtyczek. Znacznie poprawia to ich doznania zakupowe, a także pomaga zaoszczędzić wiele czasu i wysiłków, które w innym przypadku zostałyby skonsumowane w bardzo dużym stopniu.

Omówmy niektóre z pułapek, w których strona internetowa może korzystać z dostępnych wtyczek, aby uzyskać lepsze wyniki.

1. Złożony proces logowania

Rozszerzenie Magento Social Loginizer | knowband

Jednym z pierwszych kroków, aby każdy klient mógł uzyskać dostęp do witryny, byłby login. Przez większość czasu strona internetowa prosi odwiedzającego o wypełnienie długich formularzy, które mogą denerwować odwiedzającego i istnieje ryzyko, że nie zalogują się na stronie. Tak więc, aby uniknąć ucieczki odwiedzających, strony internetowe mogą korzystać z Magento Social loginizer. Moduł ten pomaga odwiedzającym wejść do sklepu internetowego bez podawania jakichkolwiek danych osobowych. Wystarczy, że wykorzystają szczegóły swojego konta w serwisie społecznościowym i uzyskają natychmiastowy dostęp do strony internetowej. Strona internetowa może wykorzystywać informacje z konta na portalu społecznościowym do lepszej sprzedaży klientowi.

2. Brak motywacji do pozostania

Rozszerzenie Magento Spin & Win | Knowband

Strona może nie być w stanie poprawić sprzedaży ze względu na brak treści interaktywnych. Aby wyeliminować ten problem, strona internetowa może zawsze korzystać z interaktywnych treści, takich jak wyskakujące okienka. Jednym z takich pop-upów jest Magento Spin i wygraj. Zakręć i wygraj wyskakujące okienko jest grą typu ruletka, w której klienci mają szansę na zakręcie kołem i skorzystają z oferty zgodnie z lądowaniem igły. Klienci chętniej dokonują zakupu przy użyciu oferty poprzez obrót i wygrywanie, ponieważ mają silne poczucie korzystania z oferty na platformie gier.

3. Wpływ mediów społecznościowych

Magento Facebook Store | Knowband

Jednym z trendów w celu poprawy wpływu strony byłyby media społecznościowe. Większość stron internetowych zaczęła podchodzić do marketingu w mediach społecznościowych, aby rozwijać swój marketing. Media społecznościowe, takie jak Facebook i Twitter, mają bardzo dużą bazę fanów, więc strony internetowe mogą dość łatwo dotrzeć do potencjalnych nabywców. The Post na Facebooku Magento jest jedną z opcji, które umożliwiają stronom internetowym sprzedaż na Facebooku. Jest używany nawet w celach promocyjnych.

4. Niska zawartość opisowa

Moduł wideo produktu Magento | Knowband

Brak pełnej informacji lub opisu produktu również zabija chęć klienta, aby dowiedzieć się więcej o produkcie. Dlatego witryna musi przedstawiać krótki wgląd w produkt za pomocą obrazów i filmów. Aby korzystać z wideo, strona internetowa może zawsze korzystać z Moduł wideo produktu Magento. Pomaga w dołączaniu wideo do produktu. Stosunek wskaźnika u produktu do opisu wideo jest dużo wyższy niż tych, które go nie mają. W ten sposób dodanie wideo produktu pomaga w lepszym marketingu produktu.

5. Długi proces realizacji transakcji

Rozszerzenie zamówienia Magento One Page | knowband

Ponieważ większość klientów już wysłała lepszą ilość swojego czasu na dokonanie zakupu. W każdym razie, jeśli strona pojawi się z długim procesem realizacji transakcji, klient jest bardzo odpowiedzialny za anulowanie transakcji i wyjście ze sklepu. Doprowadzi to do utraty potencjalnego nabywcy. Tak więc strona internetowa może korzystać z Moduł kasy Magento na jedną stronę. Moduł umożliwia klientom dokonanie łatwego kasowania bez konieczności wypełniania osobnych informacji, a także dokonywania szybkiego zakupu. Pomaga w ulepszaniu procesu zakupów.

6. Pomoc wysyłkowa

Pomoc wysyłkowa | Knowband

Jednym z oczekiwań, że klienci utworzyli stronę internetową jest pomoc wysyłkowa. Klient zawsze docenia pomoc udzieloną im za pośrednictwem systemu dostarczania, ale w międzyczasie strona internetowa musi również sprawdzić, czy możliwe jest dostarczenie dostawy do klientów. W związku z tym sklepy internetowe zawsze mogą pozwać moduł menedżera Prestashop Free Shippping w celu zapewnienia klientom pomocy w zakresie wysyłki. Moduł może być wykonany tak, aby zadowolić opłaty lub dostarczyć produkt za darmo, wykorzystując informacje dotyczące wagi produktu lub lokalizacji dostawy. Jest to jedna z najwygodniejszych metod zapewnienia przejrzystości w odniesieniu do dostawy produktu.

Do Ciebie

Wydajność strony internetowej zależy w dużej mierze od wykorzystania różnych modułów. The Rozszerzenie Magento ma kilka modułów, które mogą pomóc ci poprawić widoczność twojej strony i jednocześnie zyskują większy ruch. Stronę można uzyskać, aby uzyskać lepsze konwersje, częściej korzystając z takich modułów.

Lubiłem to? Spodoba Ci się to:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *