Co sprawia, że ​​Magento jest najlepszym wyborem dla witryn eCommerce?

what-makes-magento-as-the-best-choice-for-ecommerce-sites

Słusznie jest powiedziane, że "Zwycięzca z łatwością przyjmuje wymaganą uwagę klienta i jest znany ludziom w krótkim czasie" tak samo jest w przypadku tej platformy Magento. Sukces witryny eCommerce zależy od platformy, która jest wykorzystywana na zapleczu. Bez wątpienia pojawia się nagły napływ szerokiej gamy platform eCommerce, ale Magento znalazło niszowe miejsce wśród dostępnych opcji.

Jeśli szukałeś skutecznej platformy do rozwoju strony eCommerce, nie musisz wybiegać poza tę platformę Magento. Jest on wyposażony w wiele funkcji i funkcjonalności, dzięki czemu Magento jest idealnym wyborem Rozwój witryny e-commerce. Omówmy teraz te cechy jeden po drugim, jak wspomniano poniżej:

Platforma Open Source

W dobie usług płatnych wszystko, co jest dostępne za darmo, jest wspaniałym rozwiązaniem, a platforma Magento jest jednym z takich wspaniałych przykładów. Będąc platformą eCommerce typu open source, Magento może być łatwo instalowany i dostosowywany przez każdego bez żadnego problemu. Jak wynika z ankiety, około 80% witryn eCommerce opiera się na platformie Magento i generuje duże pieniądze w swoim segmencie biznesowym.

Zoptymalizowany pod kątem lepszych wyników SEO

Aby poprawić ranking wyszukiwarek strony Magento, musisz korzystać z różnych wbudowanych narzędzi SEO platformy Magento. Za pomocą tych narzędzi i funkcji wyszukiwarek łatwiej będzie indeksować strony w celu lepszej widoczności witryny. Magento ma różne funkcje SEO, takie jak generowane automatycznie mapy witryn, przyjazne SEO adresy URL, niestandardowe opisy meta dla produktów, kategorii i stron treści.

Łatwe zarządzanie sklepem

Platforma Magento znacznie ułatwiła zarządzanie sklepem eCommerce w płynny sposób dzięki różnym funkcjom. Posiada niesamowite funkcje zarządzania produktami i kategoriami, które pomagają w szybkim zarządzaniu różnymi produktami w sklepie. Pomaga również w utrzymaniu kontroli zapasów poprzez śledzenie wszystkich dostępnych produktów na stronie Magento. Jeśli masz sklep Magento Marketplace, możesz skorzystać z pomocy różnych Rozszerzenia Magento Marketplace od Knowband takie jak rozszerzenie informacji giełdowych Magento Marketplace, Magento Google Analytic, Magento Marketplace Skontaktuj się z administratorem

Oferuje szybkie kasowanie i konfigurację bramki płatniczej

Aby zapewnić klientom wspaniałe wrażenia zakupowe, platforma Magento jest zintegrowana z szeroką gamą opcji płatności, takich jak SagePay, PayPal, Google Checkout i inne, aby umożliwić szybkie wypożyczenie. Poza tym Magento pozwala kupującym online na jednoczesne kupowanie wielu produktów i szybkie dokonywanie płatności. Aby dokonać dalszych ulepszeń w procesie realizacji zamówienia Magento, możesz skorzystać z ich pomocy Rozszerzenia kasowe Magento jak na przykład Magento Jedna strona kasy, Wersja Magento One Page Checkout Lite i inne.

Zawiera funkcje analityczne i raportowanie, które zwiększają wydajność sklepu

Aby zoptymalizować wydajność witryny Magento, ta platforma handlu elektronicznego obejmuje różne Magento Google Analytics i narzędzia do raportowania. Za pomocą tych narzędzi łatwiej jest teraz analizować statystyki, raporty sprzedaży, analizy biznesowe, popularność produktów i inne informacje związane z biznesem. Rozszerzenia Magento jak na przykład Raport Magento, MockingFish – Narzędzie do analizy termicznej i A / B i inni mogą zapewnić szeroki zakres danych statystycznych w celu poprawy wydajności sklepu.

Analizując wszystkie te kluczowe punkty, można łatwo zrozumieć, że Magento jest niewątpliwie królem w dziedzinie rozwoju witryn e-commerce ze względu na wyjątkowe funkcje i rozszerzenia Magento. Wybierz tę platformę eCommerce i bądź pewien, że obiecujący i udany sklep internetowy będzie działał w Twojej domenie biznesowej.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *