Co należy zrobić, dodając społeczny login Magento 2 na swojej stronie

picture1-10-750x410

Pamiętam dni, w których wszystkie strony internetowe poprosiłyby o wypełnienie bardzo długiego formularza rejestracyjnego w celu uzyskania dostępu do strony lub zakupu produktów z tych stron. Co więcej, do tego czasu nie było żadnej innej opcji dla właścicieli strony. Gdy logowanie społecznościowe stało się popularne, większość użytkowników uznała to za bardzo interesujące i nadal jest najpopularniejszym sposobem logowania się do witryny. Zwłaszcza zakupy eCommerce stały się bardzo przyjazne dla użytkownika dzięki opcjom logowania społecznościowego.

Magento to jedna z najpopularniejszych platform eCommerce, która dzieli znaczną część witryn eCommerce na całym świecie. Niedawno wprowadzony Magento 2 jest bardziej zaawansowaną formą tej doskonałej platformy i ma lepszy wygląd Zarządzanie e-commerce silnik niż ten pierwszy. Tak jak każda inna witryna eCommerce, strona Magento 2 również wymaga opcji logowania społecznościowego Magento 2. Jestem pewien, że nie chcesz ignorować znaczenia logowania społecznościowego do swojej strony Magento 2.

Rozszerzenie społecznościowe Magento 2

Jak każda inna platforma eCommerce, Magento 2 może rozszerzyć swoje podstawowe funkcjonalności poprzez zainstalowanie rozszerzenia Magento 2. Ponieważ opcja logowania społecznościowego nie jest dostępna domyślnie w Magento 2, musisz znaleźć dobre rozszerzenie społecznościowe Magento 2 na swoją stronę.

Te wskazówki mogą być przydatne podczas wyszukiwania rozszerzenia społecznościowego Magento 2

  • Wybierz standardowe rozszerzenie logowania społecznościowego Magento 2 to już ogromna platforma z szeroką gamą wbudowanych funkcjonalności. Każdy wybrany moduł społecznościowy Magento 2 nie powinien wyszukiwać ciężkich zasobów z systemu. Jeśli rozszerzenie Społecznego logowania nie jest odpowiednio zoptymalizowane, będzie ono po prostu przeciwdziałać konwersjom, spowalniając działanie interfejsu. Dlatego upewnij się, że rozszerzenie jest kodowane ściśle według standardów ustanowionych dla platformy Magento 2. Wybór doświadczonego programisty Magento 2 jest mądrym wyborem, ponieważ miałby odpowiednią wiedzę o standardach.
  • Złożoność projektu i konfiguracji– Aby skonfigurować opcja logowania społecznego na dowolnej stronie zazwyczaj etapy konfiguracji są bardzo proste. Po prostu potrzebujesz danych ze swojego konta społecznościowego, aby je wypełnić. Te szczegóły można pobrać z konta społecznościowego. Na przykład można znaleźć kroki, aby uzyskać szczegółowe informacje Facebook login w tym artykule. Należy więc upewnić się, że rozszerzenie społecznościowe Magento 2 nie jest skomplikowane i zapewnia łatwą opcję umieszczenia tych danych w sposób przyjazny dla użytkownika.

2.1

  • Powinieneś być w stanie włączyć lub wyłączyć logowanie społecznościowe w dowolnym momencie- Każda funkcja dodana w twoim sklepie Magento 2 przy użyciu rozszerzenia powinna umożliwić administratorowi włączanie i wyłączanie tej funkcji w dowolnym momencie. Może się zdarzyć, że nie będziesz chciał zezwolić na logowanie społecznościowe przez pewien czas lub możesz wyłączyć opcję logowania do społeczności. Odinstalowanie rozszerzenia nie jest przyjazne dla użytkownika i zajmuje trochę czasu. Dobre społeczne rozszerzenie logowania zawsze pozwoli administratorowi na włączenie lub wyłączenie tej funkcji w dowolnym momencie. Co więcej, powinna również umożliwiać administratorowi włączanie / wyłączanie tylko niektórych opcji logowania społecznościowego. Powiedz, wyłącz logowanie na Facebooku i utrzymuj aktywne logowanie Google.
  • Łatwy do znalezienia link do logowania w celach społecznościowych Nie ma możliwości użycia loginu społecznościowego Magento 2, jeśli użytkownicy nie mogą go łatwo znaleźć. Aby mieć pewność, że użytkownicy będą mogli łatwo znaleźć login społecznościowy, możesz dodać opcje w dwóch miejscach – na stronie logowania się lub rejestracji oraz na górnym pasku menu (link nagłówka). Coś takiego:

2.22.3

  • Najważniejsze – czy jest to ekonomiczne? – Cena dowolnego Rozszerzenie Magento jest nieco wyższy w porównaniu do podobnego modułu dla innych platform eCommerce takich jak OpenCart i PrestaShop. Więc możesz nie chcieć marnować tak dużej ilości pieniędzy na coś, co może przyjść również w mniejszej ilości. Większość społecznościowego rozszerzenia logowania udostępnia jedną opcję lub maksymalnie trzy opcje logowania społecznościowego – logowanie do Facebooka, logowanie Google i logowanie na Twitterze.

Właściciele witryn często są zmuszeni do osobnego kupowania rozszerzeń logowania społecznościowego dla wszystkich tych popularnych opcji. W rezultacie istnieje ogromna ilość inwestycji, których może nie mieć każdy właściciel firmy.

Aby temu przeciwdziałać, twórcy wtyczek wymyślili różne, w jednym, społecznościowe rozszerzenia logowania. Logos społecznościowy Magento 2 firmy Knowband to jedno takie rozszerzenie, które ma opcję włączenia logowania na Facebooku, logowania Google i logowania na Twitterze przy użyciu jednego rozszerzenia Magento 2. Nie tylko to, możesz skonfigurować łączne opcje logowania społecznościowego 13 przy użyciu tego samego rozszerzenia. Login Paypal, login WordPress, login Dropbox są jednym z nich. W ten sposób, oszczędzając pieniądze, które mogą kupić 12 inne przydatne moduły do ​​swojego sklepu.

Wreszcie,

Wybierając rozszerzenie społecznościowe Magento 2, bardzo ważne jest, aby dopasować wyżej wymienione czynniki. Ich brak może zakończyć się bezużytecznym modułem lub zestawem rozszerzeń kosztujących majątek. Knowband Rozszerzenie społecznościowe Magento 2 może być mądrym wyborem pod tym względem.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *