Świetny rynek dla społeczności kupujących i sprzedających

Zakupy online stały się jednym z najbardziej obiecujących segmentów biznesowych, a liczne organizacje handlu elektronicznego próbują szczęścia w tym szybko rozwijającym się segmencie handlu elektronicznego. Zajęty styl życia i łatwość robienia zakupów z danego miejsca spowodowały nagły wzrost popularności zakupów internetowych. Stała się przemysłem wielomiliardowym, a rozmaici giganci handlu elektronicznego, tacy jak Amazon, eBay, Alibaba i inni, pokazali nam, że nie jest to niedoceniane terytorium biznesowe. Aby zwiększyć zaangażowanie online klientów i sprzedawców, oto wspaniały moduł Magento znany jako Rynek sprzedawcy Magento Multi która może przenieść zakupy online na zupełnie nowy poziom.

Zwiększona funkcjonalność i swoboda przechowywania administratora

Bogate funkcje i funkcjonalności zapewniane przez ten moduł sprawiły, że jest on jednym z najlepszych 5 Rozszerzenia Magento. Za pomocą tego rozszerzenia administrator sklepu może podejmować różne ważne decyzje, takie jak zarządzanie listą dostawców, zarządzanie kontem sprzedawców, udzielanie akceptacji lub odrzucanie sprzedawców w związku z dodaniem produktu na rynku, podejmowanie decyzji o stawkach prowizyjnych dla dostawców , sprawdź transakcje sprzedającego i inne tego typu funkcje. To sprawiło, że administrator strony centralny punkt wszystkich działań związanych z biznesem w Twojej witrynie.

Skuteczny system powiadomień e-mail

Jedną z najlepszych cech tej wspaniałej wtyczki jest jej efektywność system powiadomień e-mail. Zapewnia terminowe aktualizacje wszystkim stronom zaangażowanym na rynku, a mianowicie administratorowi sklepu, sprzedawcom i sprzedawcom o wszystkie informacje dotyczące rynku. Moduł zapewnia regularne informacje o dodaniu lub wszelkich zmianach na koncie sprzedawcy lub dostawcy do administratora i wszelkich zmianach w kontach sprzedawcy i sprzedawcy odpowiednio do odpowiednich sprzedawców i sprzedawców. Dostarcza ważnych aktualizacji i informacji wszystkim osobom, które są zaangażowane w biznes na rynku i zyskała sobie taką nazwę wśród najlepsze moduły e-commerce.

Pomaga społeczności sprzedawcy, udostępniając różne funkcje

To Rozszerzenie rynku Magento?has given much freedom and functionality to the seller community in the form of various features. Sellers can now manage their account profiles and product details, zarządzaj ilością produktu i cena, efektywny interfejs logowania z przodu, łatwy dostęp do informacji o sprzedaży, szybkie zmiany na stronie sprzedawcy poprzez dodanie pożądanego logo, baneru, treści HTML i innych podobnych funkcji. Dało sprzedawcom swobodę definiowania swojego konta zgodnie z ich gustem i preferencjami.

Nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na tę wtyczkę i inne rozszerzenia naszej witryny e-commerce knowband.com za wprowadzenie nowej definicji do zakupów online. To naprawdę główna wtyczka, która może rozwiązać różne problemy różnych społeczności, takich jak sprzedawcy, kupujący i administratorzy sklepu. Podejmij decyzję o doskonałym uderzeniu już teraz i kup tę wtyczkę, by zwiększyć współczynniki konwersji i sprzedaż produktów.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *