boosting-customer-engagement-and-sales-by-encouraging-reviews-and-opinions

Zwiększenie zaangażowania klientów i sprzedaży poprzez zachęcanie do recenzji i opinii

Kupujący online mają zwyczaj sprawdzania opinii i opinii innych użytkowników przed zainwestowaniem czegokolwiek. Nawet jeśli kupisz do paznokci strzyżenie Amazonka, zobaczysz większość recenzji i opinii klientów. Jeśli opinie są tak dobre, nie ma czasu na zwiększenie wartości pieniężnej produktu. Weź przykład tego noża do paznokci sprzedawanego na Amazon.

[Caption id = "attachment_3136" align = "aligncenter" width = "858"]Dobre recenzje produktów mogą mieć bezpośredni wpływ na ceny produktów. Dobre recenzje produktów mogą mieć bezpośredni wpływ na ceny produktów. [/ Caption]

Powyższy przykład wyjaśnia, w jaki sposób większość pozytywnych recenzji produktów może decydować o cenie produktu. Ten przykład ma na celu wyjaśnienie znaczenia pozytywnego recenzje produktu. Zamiast tego wyjaśniono, w jaki sposób oceny produktów są ważne i jak bardzo ludzie traktują je bardzo poważnie.

Recenzje produktów stały się nawykiem

Dla każdego klienta online przegląd produktów online to nie tylko informacja na temat witryny eCommerce, ale cenny zasób, który utrzymuje wiarygodność podejmowania decyzji, nie dotykając nawet produktu z ręki. Recenzje produktów stały się nieodłączną częścią każdego Zakup e-commerce. Jest to jeden z najlepszych sposobów na zbieranie informacji o produkcie, a także jeden z najlepszych sposobów na budowanie zaufania i wiarygodności wśród klientów.

Stało się zwyczajem klientów, aby sprawdzić opinie przed każdym zakupem online. I na pewno jest to dobry nawyk.

Wyświetlanie recenzji produktów – używanie go jako narzędzia dla CRO-

Wraz z rosnącą konkurencją na rynku eCommerce każdy właściciel witryny szuka nowych sposobów na zaangażowanie swoich klientów. W większości kampanii CRO właściwe skupienie się na recenzjach produktów online jest nieodłączną częścią. Żaden mądry właściciel sklepu nie popełniłby błędu ignorowania recenzji produktów i ich roli w procesie podejmowania decyzji przez klientów. Przeglądy produktów zawsze odgrywały wielką rolę w wpływaniu na decyzje podejmowane przez klienta i będą nadal to robić na zawsze.

Recenzje produktów to nie tylko produkty, ale inne dane są również analizowane za ich pomocą. Na przykład opinia klienta może nie tylko zawierać jego doświadczenia z produktem, ale może również wyjaśniać, w jaki sposób usługi wysyłkowe w jakim stanie był produkt. Tak więc, jedna ocena produktu może poprowadzić klientów nie tylko o produktach, ale także o skuteczności w dostarczaniu usług spedycyjnych.

Jak wprowadzić lepszy system oceny produktów w swoim sklepie eCommerce?

Jeśli jesteś właścicielem OpenCart lub Sklep PrestaShop wtedy domyślnie otrzymuje się skuteczny system oceny produktu od pierwszej instalacji. W PrestaShop może być konieczne zainstalowanie dodatkowego modułu "Komentarz produktu", który jest darmowym modułem z oficjalnego samego PrestaShop.

Jednak samo posiadanie systemu oceny produktu nie wystarczy. Musisz zachęcić kupujących do napisania opinii na temat ich doświadczeń z Twoimi produktami. Zachęty te można uzyskać za pomocą OpenCart Review Incentive extension i Moduł Boostowania PrestaShop Review. Moduły te są kompetentne, aby zachęcić klientów do pisania recenzji, oferując im oferty i rabaty przy następnym zakupie. Możesz użyć tych modułów do kampanii zwiększania oceny, jeśli zamierzasz zatrzasnąć recenzje na lepsze współczynniki przeliczeniowe w swoich sklepach eCommerce.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *