Top 10 eCommerce Mobile Apps of 2019

featured-image-jpeg

Rozwój branży eCommerce rośnie każdego dnia. Zakupy online to jeden z najpopularniejszych segmentów działalności eCommerce. W miarę, jak technologia staje się codziennością, zwiększone wykorzystanie smartfonów wyraźnie pokazuje poziom komfortu kupujących na telefonach komórkowych, a nie na komputerach stacjonarnych. Według Statisty, 69.7 milionów przychodów wygenerowano dzięki aplikacjom mobilnym w 2015 i osiągnie 188.9 miliardów dolarów przez 2020. Powodem tego jest niezrównane przyjazne doświadczenie i łatwa przystępność oferowane przez aplikacje mobilne eCommerce. Administrator musi zrozumieć rosnące zapotrzebowanie na korzystanie z aplikacji mobilnych zamiast witryn internetowych. Rosnące wykorzystanie aplikacji mobilnych zmotywowało właścicieli małych firm do ulepszenia ich aplikacji pod kątem dobrej sprzedaży. Mimo że w sklepie z aplikacjami są miliony aplikacji, tylko nielicznym udało się zrobić miejsce na smartfonach klientów. Na tym blogu przyjrzymy się najbardziej udanym aplikacjom na zakupy w branży eCommerce.

Najlepsze aplikacje e-commerce 10 w 2019 są następujące:

Amazonka:

amazonka

Z 197 milion miesięcznych odwiedzających, Amazon zajmuje czołową pozycję w zapewnianiu użytkownikom najlepszych zakupów. Zapewnia szeroką gamę produktów do wyboru i zakupu produktu. Lekka i szybsza funkcjonalność aplikacji mobilnej pozwala na ukończenie procesu zakupów za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Bezpieczne i wielokrotne bramki płatnicze sprawiają, że jest niezawodny i pełen zaufania. Lokalizacja tej aplikacji ułatwia użytkownikom skorzystanie z ofert i zniżek.

Sephora:

Sephora

Sephora to międzynarodowa marka kosmetyków znana na całym świecie. Jest to jedna z wiodących firm kosmetycznych oferujących szeroką gamę luksusowych kosmetyków na całym świecie. W aplikacjach mobilnych dostępnych jest wiele funkcji cyfrowych. Jedna z funkcji Rozszerzonej Rzeczywistości. Aplikacja mobilna wykorzystuje funkcję AR znaną jako "Sephora Virtual Artist", która pozwala użytkownikom wirtualnie próbować produktów przed zakupem. Pomaga im to wybrać odpowiedni produkt i pewnie kupić go dla siebie.

Lenskart:

lenskart

Lenskart jest jednym z liderów rynku okulistycznego, a także gigantyczną firmą eCommerce z siedzibą w Indiach. Wykorzystane przez technologię Augmented Reality, ich unikalna funkcja znana jest pod nazwą "3D Try on", która pozwala użytkownikom sprawdzić, jak wygląda ramka na podstawie percepcji zdjęcia, zanim faktycznie dokona zakupu. Możliwość oferowania tego bezproblemowego sposobu konsumentom w zaciszu własnego domu doprowadziła do masowej sprzedaży Lenskart. Jest łatwy w użyciu i nadal ewoluuje swoją ofertę. Ta funkcja może być używana zarówno w formatach internetowych, jak i aplikacyjnych.

Walmart:

Walmart

Walmart to ogromny rynek tak jak Amazon i zapewnia swoim użytkownikom wspaniałe wrażenia zakupowe. Klienci mogą łatwo filtrować i przeszukiwać produkty, a także mogą uzyskiwać dostęp do lokalnych zasobów reklamowych. Aplikacja mobilna obejmuje skanowanie kodów QR, funkcję wyszukiwania głosowego w celu dodania produktu do listy zakupów, obliczenia ceny w czasie rzeczywistym, proces łatwego kasowania i wiele innych.

Nike:

nike

Nike to międzynarodowa marka obuwia, odzieży, sprzętu, akcesoriów i usług. Dostarcza innowacyjnych produktów, doświadczeń i usług swoim cennym klientom. Aplikacja mobilna była strategią skoncentrowaną na kliencie poprzez cyfrową transformację łączącą środowisko fizyczne i cyfrowe, co zaowocowało ogromną sprzedażą swoich produktów. Skaner kodów kreskowych umożliwia użytkownikom łatwe sprawdzenie dostępności produktów i umożliwienie dokonania rezerwacji. Klienci mogą również zostać członkami Nike plus. Członkowie Nike plus mają dostęp do specjalnych produktów Nike, ekskluzywnych ofert i zniżek, bez opłat za dostawę, punktów za zakup w aplikacji i do wykorzystania ich przy następnym zakupie i wielu innych.

Nykaa:

nykaa

Nykaa jest indyjską aplikacją rynkową dla różnych kosmetyków z Indii i zagranicy. W ciągu zaledwie kilku lat stała się popularna wśród klientów dzięki wysokim rabatom i markowym kosmetykom. Aplikacja mobilna to tylko błogosławieństwo dla wszystkich klientów. Jego funkcja "Try-It-on" pomaga wielu klientom wybrać odpowiedni produkt bez żadnych problemów. Funkcja powiadomień push też robi cuda, ponieważ przyciąga klientów, przypominając im o wszystkich bieżących ofertach, których nie można przegapić. Dzięki bezpiecznym i licznym bramkom płatniczym stało się ono godne zaufania między klientami i może przejść do natychmiastowych zakupów.

H & M:

hm

H & M jest jedną z wiodących firm w modzie na całym świecie. Pochodzi z USA, zaznaczył swoją obecność na całym świecie. Jest to przyjazna dla użytkownika i atrakcyjnie zaprojektowana aplikacja mobilna, która przyciąga wielu klientów do zakupu swoich produktów i ułatwia użytkownikom, udostępniając wiele funkcji, takich jak udostępnianie produktów na platformach społecznościowych poprzez skanowanie za pomocą kodów kreskowych, funkcja powiadomień push zapewnia ostrzeżenia o sprzedaży w odpowiednim czasie, użytkownicy mogą również szukaj fizycznych sklepów w pobliskiej lokalizacji itp.

Życzenie:

chcieć

Wish to amerykańska strona internetowa, popularna wśród appareli, akcesoriów i gadżetów elektronicznych. Zwykle oferują ogromne rabaty i oferty, aby klienci mogli skorzystać z natychmiastowego zakupu. To interfejs użytkownika i łatwe zakupy sprawiają, że jest popularny wśród klientów. Dostępność aplikacji mobilnej zarówno na Androida, jak i iOS sprawia, że ​​jest ona przystępna. Klienci mają dostęp do międzynarodowych marek i mogą je kupować lub udostępniać znajomym. Ze względu na godne pochwały funkcje udało mu się uzyskać dobre recenzje od klientów i zdobyć pozycję w najlepszych aplikacjach e-commerce 10.

Pepperfry:

pieprznica

Pepperfry to wiodący internetowy sklep z artykułami domowymi i lifestyle'owymi, oferujący szeroką gamę mebli i artykułów dekoracyjnych. Główna siedziba firmy znajduje się w Indiach i jest najpopularniejszą platformą wśród klientów kupujących meble online. Aplikacja mobilna jest również inspirowana funkcją rozszerzonej rzeczywistości, która ułatwia klientom wybór odpowiedniego produktu. Za pomocą tej funkcji domu, klienci mogą rozmieszczać wirtualne produkty o naturalnej wielkości w ich własnej przestrzeni, aby mogli wizualizować meble i dekoracje w prawdziwym domu za pomocą urządzenia mobilnego. Dzięki temu klienci mogą zakupić produkt z pełnym przekonaniem, że będą wyglądać świetnie i będą pasować do swojej domowej przestrzeni. Łatwa i bezproblemowa polityka zwrotów sprawia, że ​​klienci mogą wygodnie kupować produkty bez żadnych obaw.

Groupon:

Groupon

Groupon to amerykański rynek online łączący subskrybentów na całym świecie z lokalnymi kupcami i oferuje zasoby związane z podróżami, dobrami i usługami. Jego popularność w USA sprawia, że ​​jest to jedna z najczęściej używanych aplikacji w USA, dzięki której osiąga pozycję w najlepszych aplikacjach e-commerce 10. Funkcja aplikacji mobilnej zapewnia klientom atrakcyjne oferty i rabaty na różnorodne produkty, co zmusza użytkowników do korzystania z nich. Kody promocyjne są również dostarczane przez tę aplikację, którą użytkownicy mogą wykorzystać lub podzielić się z rodziną i przyjaciółmi, aby uzyskać niesamowite rabaty.

Wnioski:

Jeśli chcesz, aby Twoja aplikacja znalazła się na liście najlepszych aplikacji e-commerce 10, zacznij działać od dzisiaj, aby ulepszyć swoje aplikacje mobilne w eCommerce, wdrażając najnowszy trend i technologię, która zapewnia najlepsze funkcje dla Twoich klientów i wkrótce otrzymasz pożądane wyniki. Nie stworzyłeś jeszcze aplikacji mobilnej do swojego sklepu internetowego? Knowband oferuje aplikację Mobile App Builder dla różnych platform CMS, takich jak PrestaShop, Magento, OpenCart, WooCommerce?and Magento 2?which provides you an easy way to present your online website in the form of Android and iOS apps. The pre-configured framework helps to complete your work with just a few clicks. With its uncluttered navigation and seamless synchronisation, this app builder is one of the most used app builders for developing a mobile application. In case of any query, contact us via email at support@knowband.com.

Podobne artykuły:

  1. Wskazówki do projektowania pięknych aplikacji mobilnych eCommerce!
  2. Aktualizacja 2019: 10 Powody, dla których aplikacje mobilne są lepsze niż strony mobilne?
  3. Aktualne trendy technologiczne dla aplikacji mobilnych na iOS
  4. Aplikacje mobilne eCommerce: tylko moda lub nieunikniona tendencja?


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *