How to sell on Walmart Canada?

how-to-sell-on-walmart-canada

Nie można zaprzeczyć, że ogromne zaangażowanie nowoczesnej technologii w dzisiejsze pokolenie radykalnie zmieniło życie osób i firm na całym świecie. W rezultacie trend zakupów online stał się popularny w każdym zakątku globu. Wszyscy lubią surfować po cyfrowych falach już dziś. Będąc sprzedawcą, powinieneś zrozumieć rosnące zapotrzebowanie na zakupy online, które wkrótce doprowadzi cię do miliardera. A kiedy o tym rozmawiamy sprzedaż produktów online, Marketplace to imię, które przychodzi nam do głowy. Takie rynki jak Walmart, Etsy, eBay, Walmart Canada jest obecnie w wielu trendach. Sprzedaż w Marketplace pomoże Ci zyskać uznanie na całym świecie, a następnie ogromną część zysków. Jeśli mówimy o globalnych rynkach, Walmart to pierwsze imię, które przychodzi nam do głowy. Z 344 mln odwiedzin klientów, jest uważany za jeden z renomowanych rynków na całym świecie. Walmart Canada jest kanadyjskim oddziałem Walmart, a teraz zapewnia sprzedawcom lukratywną możliwość sprzedaży swoich produktów również w Walmart Canada.

Zanim przejdziesz do procedury zostania sprzedawcą, poinformuj nas szczegółowo o Walmart Canada:

Walmart Canada jest kanadyjskim oddziałem jednego z największych i najpopularniejszych rynków internetowych na świecie – Walmart. Siedziba firmy mieści się w Mississauga w Ontario. Została założona w marcu 17, 1994, jako sklep dyskontowy z zakupem sieci Woolco Canada od firmy FW Woolworth. Wystąpił pod flagowym sklepem internetowym Kanady, tj Walmart.ca. Dzięki sieci sklepów 410, Walmart podwoił swoje przychody w tym sklepie internetowym, a teraz planuje zwiększyć ilość produktów w Kanadzie.

Jakie produkty można sprzedawać w Walmart Canada?

Sprzedawcy detaliczni, którzy zajmują się następującą gamą produktów, mogą zostać sprzedawcami zewnętrznymi Walmart Canada:

 • Urządzenia elektroniczne
 • Życie na świeżym powietrzu
 • Sport i akcesoria
 • Meble i produkty lifestyle
 • Ubrania i akcesoria
 • Obuwie
 • Biżuteria i Zegarki
 • Filmy, muzyka i książki
 • Prezenty i święta
 • Motoryzacja i wiele innych.

Jak sprzedawać w Walmart Canada?

 • Złóż wniosek online o rejestrację:

Aplikuj przez internet

Aby sprzedawać w Walmart Canada, najpierw musisz zarejestrować się w centrum Walmart Canada Seller. W tym celu musisz wysłać e-mail na adres mkplslcomm@walmart.com z załączonymi wszystkimi dokumentami i poczekaj na odpowiedź. Następnie Walmart Canada zweryfikuje wszystkie Twoje dokumenty i na szczęście, jeśli Twoja prośba zostanie zaakceptowana, możesz kontynuować. Po otrzymaniu e-maila z zaproszeniem i utworzeniu konta prześlij wszystkie odpowiednie certyfikaty, w tym informacje o koncie bankowym, aby spełnić minimalne wymagania, aby zostać dostawcą. Możesz również zostać poproszony o udostępnienie dodatkowych informacji o swojej firmie i produktach. Odbywa się to z motywem do zwiększenia poziomu zaufania do marki Twojej firmy.

 • Lista produktów:

lista produktów

Teraz głównym krokiem jest przesłanie swoich produktów na stronie internetowej Walmart Canada Marketplace. Walmart pozwala sprzedawcom ręcznie Walmart Integrator Knowband pomaga zintegrować witrynę e-commerce z Walmart Canada Marketplace.

 • Order Management:

zarządzanie zamówieniami

Walmart Canada zapewnia nawet możliwość skonfigurowania i przetestowania połączenia do zarządzania zamówieniami i innych funkcji. Wystarczy, że wyślesz swoje produkty paszowe do testowania luzem lub w ramach określonych produktów i kategoryzacji.

Uruchom swoją prośbę i zacznij sprzedawać:

uruchomienie-prośba-i-rozpoczęcie sprzedaży

Po zweryfikowaniu wszystkich funkcji wymienionych na pulpicie sprzedawcy wystarczy kliknąć „Tak” na stronie potwierdzenia i jesteś gotowy do uruchomienia. W międzyczasie zespół Walmart przejrzy Twoje konto, produkty i ustawienia i nareszcie sprawi, że będą aktywne.

Gratulacje! Jesteś teraz sprzedawcą Walmart Canada! Wystarczy zalogować się na stronie sprzedawcy Walmart Canada i jesteś gotowy do generowania owocnych leadów w przyszłości.

Walmart Kanada

Korzyści ze sprzedaży na Walmart Canada Marketplace:

 1. Walmart Canada stał się jednym z najlepszych i godnych zaufania globalnych rynków w Kanadzie.
 2. Sprzedaż w Walmart Canada Marketplace posiada ogromną bazę klientów, co jest ogromną szansą dla sprzedawców, aby zarabiać ogromne części zysków.
 3. Walmart Canada Marketplace zapewnia również rozpoznawalność marki, która pomaga budować zaufanie między użytkownikami i przekształcać je w potencjalnych klientów.
 4. Dedykowany zespół wsparcia Walmart Canada zawsze służy pomocą klientom przy wszelkiego rodzaju zapytaniach lub kłopotach podczas zakupów online.
 5. Globalne rynki, takie jak Walmart Canada, pomagają sprzedawcom rozszerzyć zasięg na całym świecie. Prowadzi to do zwiększenia transgranicznej sprzedaży sprzedawców, co skutkuje zwiększoną sprzedażą i przychodami.

Komfort oferowany przez Walmart Canada swoim klientom sprawił, że platforma ta jest najlepsza ze wszystkich innych rynków. Ta platforma pozwala radykalnie zwiększyć biznes i sprzedaż. Więc na co czekasz? Zdobądź, ustaw i idź do Walmart Canada Sellers w kilku prostych krokach.

Koszt sprzedaży w Walmart Canada:

koszt do sprzedaży online

Chociaż sprzedaż na Walmart Marketplace mogłaby spowodować, że zarobisz ogromną część zysków, ale Walmart również skorzysta z tego samego. Walmart obciąża sprzedawców opłatą za skierowanie od 6% do 20% ceny sprzedaży produktu, w zależności od kategorii. Walmart pobiera mniejszą opłatę za skierowanie w porównaniu z Amazon. Tak więc, bycie sprzedawcą na Walmart może uczynić cię miliarderem pewnego dnia.

Jak KnowBand może pomóc Ci w sprzedaży na Walmart Canada Marketplace?

Oferty Knowband Rozszerzenie integracji Magento Walmart Canada które jest inteligentnym rozwiązaniem dla właściciela sklepu e-commerce, aby wyjaśnić złożoność sprzedaży produktów w Walmart. Działa poprzez udostępnienie API Integrator między sklepem eCommerce a rynkiem Walmart. Wypełnia lukę między twoim sklepem e-commerce a Walmart Canada, dzięki czemu sprzedawcy mogą łatwo mapować swoje oferty produktów na stronie internetowej Marketplace. Po pomyślnej integracji administrator może zaktualizować wszystkie aukcje produktów w Walmart Marketplace z poziomu zaplecza, nawet nie odwiedzając witryny Marketplace.

Funkcje rozszerzenia Magento Walmart Canada Marketplace Integrator:

 1. Synchronizacja w czasie rzeczywistym: Rozszerzenie integracji Magento Walmart Canada oferuje synchronizację w czasie rzeczywistym, łącząc sklep Magneto z Walmart Marketplace. Walmart Canada Magento Integrator.
 2. Zarządzanie zapasami: Administrator sklepu może zarządzać zapasami wymienionymi w Walmart Marketplace z panelu administracyjnego Magento Walmart Canada Integration Module. Szczegóły produktu, cena i zapasy mogą być synchronizowane przez administratora za pomocą jednego kliknięcia.
 3. Lista oparta na profilu: Magento Walmart Canada API Integrator oferuje dostęp administratora do tworzenia nieograniczonych profili. Aukcje oparte na profilach pomagają w przesyłaniu produktów zbiorczych.
 4. Atrybut i kategoria Mapowanie: Przy pomocy Walmart Canada Integrator sprzedawca internetowy może zmapować atrybuty i kategorie sklepu z atrybutami i kategoriami rynku Walmart.
 5. Zarządzanie przesyłkami: Metody wysyłki w Walmart Marketplace są zarządzane i monitorowane przez administratora z zaplecza sklepu. Właściciel eCommerce online może dodawać lub usuwać dowolną metodę wysyłki w reklamie Walmart Marketplace według jego potrzeb i wygody.

Dowiedz się więcej artykułów tutaj:

 1. Wskazówki 9, które pomogą Ci sprzedać więcej na Walmart Marketplace
 2. Jak oceniać swoje produkty w wynikach wyszukiwania Walmart?
 3. Plusy i minusy zostania sprzedawcą Walmart Marketplace
 4. Wskazówki, aby wygrać BuyBox na Walmart
 5. Plusy i minusy zostania sprzedawcą Walmart Marketplace
 6. W jaki sposób sprzedawca może zoptymalizować swoją obecność na rynku Walmart?


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *