Bitwa o Marketplaces – indyjski rynek eCommerce to nowa arena

The battle of Marketplaces - Indian eCommerce market is the new arena | KnowBand

Model rynku e-commerce od dawna działa w branży. Jednak walki między gigantami na rynku wciąż są codziennymi nowościami. Każdego dnia pojawia się coś nowego i coś ekscytującego w świecie eCommerce, gdy przyjrzymy się ich wysiłkom zdobycia udziału w rynku przez tych gigantów rynku.

Amazonka i Walmart nie trzeba wprowadzać w świat rynku. Obecnie obie firmy zajmują się nowym polem bitewnym indyjskiego rynku eCommerce. Podczas gdy lokalna strona eCommerce Flipkart pozostaje na szczycie listy, Amazon stale dąży do góry, zabezpieczając pozycję 2nd w bieżącym scenariuszu. Poza tym Amazon ogłosił także dalszą inwestycję o wartości 3 miliarda na rynek indyjski. Ta dodatkowa inwestycja doprowadzi teraz do całkowitej wartości inwestycji Amazon w indyjski rynek eCommerce do X XUM miliarda. Raporty mówią, że Walmart nie zamierza opuścić tej szansy na rozszerzenie swojego rynku na indyjskich konsumentów internetowych i jest gotowy do przyłączenia się do akcji. Buzz mówi, że gigant e-tail był w rozmowach z lokalnymi marketami, takimi jak Snapdeal i Shopclues. Silne wskazania wskazują na jego skłonność do najbardziej topowego serwisu na rynku – Flipkart. Biorąc pod uwagę obecną ekspansję Amazona w Indiach, sojusz Walmart z Flipkartem nie byłby wcale zaskoczeniem.

Jaki jest szum na rynku B2B?

Podczas gdy gigantyczny model rynku jest gotowy, aby skorzystać z okazji, aby rządzić na rynku internetowym Indie. lokalni biznesmeni nie są w nastroju, aby pozwolić im tak łatwo porwać ich udział. Z 100% BIZ w indyjskim rynku, przemysł zagraniczne są przyciągane, lokalny rynek eCommerce jest również wszystko ustawione, aby dać silnej konkurencji.

Lokalny rynek indyjski jest ustawiony zbyt

Jako Knowband, dostarczamy rozwiązania eCommerce klientom B2B na całym świecie. W ubiegłym roku zauważyliśmy, że zapotrzebowanie na nasze moduły jak Rynek Multostradowców PrestaShop, Rynek Magento Multivendor, wzrosła wykładniczo. Moduły te są dostarczane przez Knowband, aby przekształcić witryny eCommerce oparte na PrestaShop i Magento na w pełni funkcjonalną witrynę handlową. Każdego dnia dostajemy setki zapytań o to, w jaki sposób moduły te mogą przekonwertować swój istniejący sklep eCommerce na witrynę giełdową? Co zaskakujące, większość tych zapytań pochodzi z samych Indii. Indyjskie przedsiębiorstwa rozpoczynające działalność eCommerce są świadome rosnącego znaczenia rynkowego modelu handlu elektronicznego. Szukają sposobów, aby zapewnić tym gigantom rynkowym silną konkurencję na lokalnym rynku. Knowband ma za zadanie zapewnić wszystkim aspirantom biznesowym wszystko, czego potrzebują, aby przetrwać w tej bitwie na rynku indyjskim. Z rynkiem PrestaShop Multivendor i Magento Dodatki do Marketplace to jeszcze bardziej rozszerzy możliwości modułów i rozszerzeń rynkowych Multivendor. Dodatki są opracowywane mając na uwadze wymagania każdej typowej witryny marketplace, aby była konkurencyjna w stosunku do rosnących gigantów. Tak więc nawet Knowband ma zapewnić startującym firmom wszystko, czego potrzebują, aby zdobyć swój udział w lokalnym rynku. Od Prestashop modułów wielu dostawców rynek, aby aplikacje, wszystko to startupy trzeba dołączyć model rynku w handlu elektronicznym.

Wreszcie,

Giganci rynkowi są gotowi na zdobycie szybciej rosnącego indyjskiego rynku eCommerce. Nie powinny one jednak ignorować znaczenia lokalnych podmiotów uczestniczących w handlu elektronicznym, które również są nastawione na zapewnienie im trudnej konkurencji. Każda z tych niewielkich, ale pełnych potencjalnych witryn rynkowych, nie jest w nastroju, aby pozwolić im zabrać swoje lokalne udziały. Wskazuje na to, że zagraniczni giganci muszą być w porozumieniu z lokalnymi tych ustawień, jeśli naprawdę chcą nieskazitelną penetracji do najgłębszego poziomu indyjskich konsumentów internetowych.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *