Knowband

5 of the Best Apps for Exit Popup

Czy my wszyscy jako kupcy e-commerce nie chcemy, aby nasi klienci kupowali coś lub coś z naszych sklepów? Nawet po zapewnieniu użytkownikom niezakłóconego dostępu, trudno będzie przekonać ich do zakupu produktów ze swojej witryny. Jeśli szukasz poprawki, która może pomóc w zmniejszeniu współczynnika odrzuceń i przekonwertować użytkowników na klientów, ustawiając je przycisk Kup, istnieje wiele rozszerzeń modułów, które należy sprawdzić. The popup wyjścia jest jednym z najlepszych sposobów, które mogą pomóc uratować gościa przed opuszczeniem sklepu.

Jeśli chcesz kontrolować szybkość wyjścia ze swojej strony powinieneś iść do przodu i czytać bloga. Poniższe wyskakujące okienka mają na celu dostarczenie odwiedzającym ofert, gdy zdecydują się opuścić witrynę, która zmusi ich do ponownego przemyślenia wyjścia.

Wheelio

Prestashop Wheelio

Jest to pierwsze na świecie interaktywne okienko wyjściowe, które pozwala odwiedzającym kręcić wirtualnym kołem i chwytać atrakcyjne oferty. Kręci się, gdy pojawia się na stronie, gdy odwiedzający opuszcza witrynę, i pozwala im pozostać z powrotem i kupować kupony rabatowe, które otrzymują po obróceniu koła. Administrator jest odpowiedzialny za umieszczanie różnych ofert na kole, a także może rozdawać darmowe prezenty, wydając określoną kwotę. Będąc zabawnym i interaktywnym sposobem na zaangażowanie klienta, jak również powstrzymanie go od opuszczenia sklepu, możesz zaobserwować wzrost współczynnika konwersji za pomocą tej wtyczki popup popup. Zaprojektowany z myślą o laptopach, smartfonach, tabletach i innych urządzeniach Zakręć kołem obsługuje wiele języków. The Moduł obrót i wygrana Prestashop jest dostępny dla sklepów Prestashop. Istnieją podobne Magento spin & win i OpenCart Spin Wheel plugin dostępny dla Magento i OpenCart odpowiednio.

Łatwe wyskakujące okienko

Wyjdź Popup

Łatwe wyskakujące okienko wyskakujące to idealna wtyczka wyskakującego wyjścia, którą możesz używać na swojej stronie, aby udostępniać teksty promocyjne, kupony rabatowe, a także oferty specjalne. Wtyczka popup z wyskakującym okienkiem wyjściowym służy jako bezproblemowy sposób na zoptymalizowanie zakupów przez kupujących. W przypadku kupców można także dostosować obrazy tła tego wyskakującego okna wyjściowego, aby zapewnić spersonalizowany wygląd odwiedzającym. Co wiecej? Możesz także dostosować rozmiar czcionek, a także okna, kolory przycisków i wiele więcej w tym module popup popup. Jeśli chcesz, aby odwiedzający subskrybowali Twój biuletyn i rejestrację, jest to najlepsze wyskakujące okienko wyjściowe. Wyskakujące okno wyskakujące Prestashop jest jednym z takich rozwiązań dostępnych dla sklepów e-commerce Prestashop.

Składać ofertę

Oferta specjalna

Czy wiesz, że niektóre firmy zaczęły angażować klientów, oferując im technikę przetargową? "Złóż ofertę" to jedna z takich wyskakujących wyskakujących pluginów, która pozwala klientom na złożenie oferty na dany produkt, który chce kupić. Na przykład, gdy użytkownik szuka produktu i wkrótce opuszcza stronę internetową, nie kupując tego samego, e-sprzedawcy mogą przesłać swoją cenę zakupu. Złóż ofertę to nietypowe i interaktywne okienko wyjściowe, które umożliwia handlowcom i odwiedzającym interakcję i ustalenie ceny, która jest możliwa dla obu z nich. Ponadto ten wyskakujący moduł wyskakujący powoduje porzucenie koszyka. Dzięki responsywnemu projektowi moduł wyskakującego wyjścia działa na każde urządzenie, w tym laptopy, telefon komórkowy i tablety.

Wyjdź z kuponu – wyskakujące kupony

Kupon Popup

Jednym z najprostszych sposobów na powstrzymanie gości od opuszczenia witryny jest zaoferowanie im kuponu wyjściowego. Kupon wyjścia

Wyskakujące, promocyjne i banery

Pixelpop

Aby powstrzymać klienta przed pozostawieniem pustego rachunku, wyskakujących okienek, reklam i banerów

Którą aplikację chciałbyś mieć na swojej stronie? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *