5 Natychmiastowe zalety budowniczego aplikacji mobilnych od Knowband

Prestashop Mobile App builder

Właściciele sklepów eCommerce zawsze szukają lepszego zastępcy, aby połączyć się z klientami. Natychmiastowa potrzeba uatrakcyjnienia i atrakcyjności sklepu internetowego zachęca sprzedawców do aktualizacji sklepu internetowego. W większości przypadków klient woli dokonać zakupu w sklepie internetowym, jeśli produkt jego zainteresowania jest łatwo dostępny. W związku z tym koniecznością jest wniesienie całego sklepu do kieszeni klientów. W związku z tym konieczna jest modernizacja witryny eCommerce na platformie mobilnej.

Nie będzie błędem stwierdzenie, że handel mobilny jest najnowszym osiągnięciem w scenariuszu eCommerce. Telefony komórkowe okazały się świetnym krokiem w ułatwieniu handlu online dla sprzedawców. Łatwa dostępność i osiągalność telefonów komórkowych sprawia, że ​​zakupy stają się łatwe dla klientów. Trend przenoszenia witryn na komputery stacjonarne w kierunku aplikacji mobilnych okazał się być nowym wyznacznikiem dla właścicieli sklepów eCommerce.

Jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego i chcesz, aby Twoje produkty docierały do ​​większej liczby potencjalnych nabywców, to Knowband Aplikacja do tworzenia aplikacji mobilnych na Androida i iOS może Ci to umożliwić. Wiele funkcji oferowanych przez aplikacje jest lepszym sposobem na pozyskanie większej liczby klientów i zwiększenie konwersji w sklepie. Według ankiety "54% klientów preferuje aplikacje mobilne, by kupować je na komputerach". W związku z tym zawsze jest lepszą opcją, aby uzyskać lepszy początek działalności dzięki lepszym opcjom. Aplikacje mobilne są obecnie popularne i okazały się skuteczną opcją lepszego zaprezentowania swoich produktów na rynku.

Omówmy niektóre z funkcji aplikacji do tworzenia aplikacji mobilnych, które mogą pomóc sklepowi internetowemu dotknąć nowych wysokości.

1.

Konfigurowalny, Prestashop Theme

Sklepy internetowe mogą sprzedawać różne produkty i przedmioty. Dlatego każdy właściciel sklepu ma inne oczekiwania niż aplikacja mobilna, aby uzyskać lepszą odpowiedź. Opracowane aplikacje mobilne można w pełni dostosować. Właściciel sklepu ma pełną kontrolę nad wszystkimi funkcjami, począwszy od wyglądu aplikacji mobilnej po opcje realizacji transakcji. Sprzedawcy mogą upewnić się, że sklep ma wiele funkcji, które opisują proces myślowy sprzedawcy. Reprezentacja odgrywa kluczową rolę w wiązaniu klientów, dlatego wykorzystanie aplikacji mobilnej do uzyskania aplikacji mobilnej zapewnia lepszą retencję klientów i widoczność aplikacji.

2.

Atrakcyjny, Knowband, Prestashop Mobile App Builder

Każdy sprzedawca oczekuje, że sklep będzie wyglądał atrakcyjnie i interesująco. Dzięki temu układ wielu kompozycji i kombinacji kolorów oferowanych przez twórcę aplikacji mobilnych zapewnia sprzedawcy możliwość wyrażenia tożsamości produktu w najbardziej zaawansowanej formie. Właściciel sklepu ponosi pełną odpowiedzialność za wybór motywu sklepu i dopasowanie go do różnych produktów i kategorii, które można dopasować. Poza układem motywu, bardzo bezpośrednią potrzebą klienta jest połączenie ze sklepem internetowym oraz produktami lub usługami, które mu odpowiadają. oferuje. Wyświetlacz gotowy do siatkówki i niezakłócony układ aplikacji zapewniają najlepsze wrażenia użytkownika. W ten sposób pomagając odwiedzającym w podejmowaniu decyzji o zakupie. Co więcej, oferty dla twórców aplikacji mobilnych mają wiele ponętnych motywów. Administrator może wybrać ten, który uzna za interesujący.

3.

zgodność, aplikacja Mobile App Builder

Wprowadzenie różnych rodzajów urządzeń ręcznych i platform, na których działają, sprawiło, że trudno było handlowcom dotrzeć do potencjalnych klientów. Nasz twórca aplikacji mobilnych ułatwił właścicielom sklepów upewnienie się, że sprzedawca jest połączony z klientami niezależnie od używanej platformy lub telefonu komórkowego. Obsługuje aplikację mobilną, aby była kompatybilna z wieloma urządzeniami, takimi jak smartfony, tablety, iPady i inne. Ponadto obsługuje większość platform handlu elektronicznego, takich jak prestashop, Magento, OpenCart, Shopify i inne, które obecnie są popularne na rynku. Bez względu na to, czy klient korzysta z Androida lub iOS w swoich telefonach komórkowych, twórca aplikacji mobilnych rozwija aplikację, by była kompatybilna ze wszystkimi systemami operacyjnymi. Pomaga to klientom bez problemu uzyskać dostęp do przepustowości sklepu internetowego.

4.

Prestashop Helpdesk, Knowband Helpdesk

Konstruktor aplikacji mobilnych od Knowband pomaga administratorowi pozostać w kontakcie z klientami 24 * 7. Powiadomienie push pozwala na bieżąco informować ich o działaniach sklepu. Zadanie ułatwienia marketingu dla sprzedającego i klientów jest dobrze utrzymane i utrzymywane jest sprawne działanie sklepu za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Opcja czatu na żywo może pomóc Ci uporządkować zapytania właściciela sklepu. Interakcja w czasie rzeczywistym zapewnia równe zaangażowanie klientów.

5.

Konstruktor aplikacji Prestashop

Każdy produkt jest niekompletny, jeśli nie zapewnia żadnych dodatkowych funkcji, aby go poprawić. Narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych umożliwia kompatybilność aplikacji mobilnych z wieloma językami. The Funkcja języka RTL aplikacji mobilnej pozwala zabrać firmę na międzynarodową platformę. Jest to jedna z nieuniknionych cech zapewniająca sukces aplikacji mobilnej w krajach Azji Środkowej i Zatoki Perskiej, gdzie klienci preferują interakcje w sklepie w języku arabskim i hebrajskim, a nie w języku angielskim. Ponadto automatyczna synchronizacja umożliwia właścicielom sklepów aktualizowanie produktów w aplikacji w odniesieniu do strony na komputery.

Do Ciebie

Konstruktor aplikacji mobilnych to kompletny pakiet, który zapewnia ogromne możliwości sklep internetowy, aby rosnąć bardziej i lepiej korzystać z aplikacji mobilnych. W ten sposób utrzymuje sprzedawców w trendach na rynku i na bieżąco informuje ich klientów o sklepie w znacznie lepszy i przekonujący sposób.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *