5 Interesujące rozważanie mCommerce zostało stworzone, aby zoptymalizować Twój rozwój

5 Interesting mCommerce Consideration built to Optimize your Growth

W generacji napędzanej technologią telefony komórkowe są uważane za jedyny organ, który jest odłączony od ludzkiego ciała. Dlatego ten nieodzowny aspekt jest jedną z możliwości, które musi wykorzystać każdy biznes eCommerce. W naszych wcześniejszych blogach omawialiśmy powody, dla których eCommerce musi mieć aplikację mobilną. Ten zapis przedstawia niektóre z interesujących i nieuniknionych aspektów aplikacji mobilnych. Te uwagi i analizy są niezbędne, aby zoptymalizować rozwój firmy. Sprawdź je.

Rozważenie #1

wyszukiwanie głosowe google na telefonie

Podczas gdy egzekwowanie zamiaru zakupu u odwiedzających sklep internetowy zawsze było problemem dla właścicieli sklepów, liczby te stanowią dla nich promyk nadziei. Jak w przypadku Kissmetrics, 78% wyszukiwań na urządzeniach mobilnych powoduje zakup, szczególnie w przypadku lokalnych firm.

Przejrzyste statystyki otwierają wiele możliwości dla jednostek biznesowych online. Liczba ta wyraźnie pokazuje, że użytkownicy mobilni stanowią ogromny segment potencjalnych klientów. Dzięki temu posiadanie aplikacji mobilnej dla Twojego sklepu z pewnością optymalizuje lokalne wyszukiwania Twojej firmy. Niezależnie od platformy Twojego sklepu eCommerce, istnieją wtyczki i dodatki, które pomogą Ci bez trudu zbudować aplikację mobilną. Prestashop Dodatek do aplikacji dla systemu Android Mobile App jest jednym z takich pluginów, które miały na celu uaktualnienie sklepów Prestashop do scenariusza mobilnego eCommerce. Są podobne Rozszerzenia Magento i Dodatki OpenCart dostępne dla odpowiednich sklepów.

Rozważenie #2

Kupon rabatowy

Zgodnie z raportem Shopify sprzedawcy z aktywnym kodem rabatowym są 8 razy bardziej skłonni do dokonania sprzedaży. Co więcej, doświadczyli 17% konwersji za pomocą kodów rabatowych w swojej witrynie eCommerce. Biorąc te dane na wyższy poziom, zgodnie ze stanem Kissmetrics, 75% klientów mobilnych korzystało z kuponu na telefon komórkowy. Wraz z tym około 80% kupujących uważa, że ​​ich percepcja dla sprzedawców detalicznych poprawiłaby się, gdyby oferowali oferty mobilne i kupony.

Statyka nigdy nie kłamie iz tych danych można przyjąć, że kupony są strategicznym sposobem przyciągania klientów. Nie tylko to, może nawet wzmocnić wizerunek marki sklepu mobilnego. Tylko oferowanie kreatywnych rabatów to za mało, musisz dotrzeć do odpowiedniego segmentu i sprawdzić, czy oferty nie zmniejszają zainteresowania.

Rozważenie #3

Skomplikowane procedury realizacji transakcji zostały oskarżone o paraliżowanie konwersji w sklepach eCommerce. To samo dotyczy aplikacji mobilnych. Zgodnie z wynikami ankiety przeprowadzonej przez Baymard, 60% odwiedzających uważa, że ​​etap wyboru konta jest skomplikowany podczas realizacji transakcji.? The checkout option should be smooth for the visitors. The guest checkout option should be clearly visible as lack of the same is another inevitable reason for the abandoned cart. An ideal checkout page for the mobile eCommerce apps is shown in the image below.

mobilne aplikacje eCommerce

Poza tym niejasne etykiety pól i tekst to kolejne najważniejsze aspekty zarówno sklepów komórkowych, jak i stacjonarnych, które wymagają rektyfikacji.

Rozważenie #4

Aplikacje na telefony komórkowe i tablety

Jednym z najmniej rozważanych aspektów podczas opracowywania aplikacji mobilnej jest wygoda dotykania ekranu dotykowego. Podczas gdy większość firm preferuje witryny mobilne, zamiast korzystać z mobilnych sklepów e-commerce, dane statystyczne mogą zmusić je do ponownego rozważenia. Jak na raport Baymarda, 50% odwiedzających ma problem z dotknięciem wybranego elementu w witrynach mobilnych.

Rozważenie #5

Odinstaluj okno dialogowe facebook na telefonie

Oprócz pewnych pozytywnych aspektów aplikacje mobilne mają większe ryzyko odinstalowań. Jak na studium, 70% użytkowników aplikacji przebije się w ciągu 30 dni od pobrania aplikacji. Mimo że współczynnik zaangażowania aplikacji jest wyższy, zatrzymanie użytkowników jest trudnym zadaniem w aplikacji mobilnej. Informowanie użytkowników za pomocą regularnych powiadomień i dalszych działań, a także SMS-ów, jest najlepszym sposobem na ich zaangażowanie.

Po omówieniu niektórych interesujących statystyk związanych z aplikacją mobilną, nadszedł czas, aby sprawdzić konsekwencje tych rozważań. Poniżej wymienione są niektóre funkcje, które mogą pomóc w korzystaniu z wyżej wymienionych liczb.

Mobilny pierwszy pulpit nawigacyjny

Płynna instalacja

Zapewnienie nieskazitelnego i intuicyjnego doświadczenia na pokładzie jest największą potrzebą tej godziny. Cały proces zaangażowania użytkownika rozpoczyna się od momentu, gdy instaluje aplikację i sprawdza się jako klient. Tak więc projekt powinien być minimalistyczny, spersonalizowany i interaktywny. Projekt i niechciane elementy nie powinny wyłączać użytkowników. Nie tylko nawigacja i zawartość, a nawet procedura płatności powinny być usprawnione i niezwykle proste.

Bezproblemowa realizacja transakcji

Sklepy Prestashop skorzystały z opcji opcji logowania społecznego dla swoich klientów. Nawet użytkownicy mobilni będą zaintrygowani zagłębieniem się w twoją aplikację, jeśli otrzymają opcję łatwego logowania. Formularze kasy muszą być zwięzłe, jak pokazano na powyższym obrazku. Udostępniaj użytkownikom różne opcje płatności i utrzymuj użytkowników w sieci.

Aktywne powiadomienie

Ponieważ częstotliwość rażenia aplikacji mobilnej jest wyższa, nie wysyłanie powiadomień push nowemu użytkownikowi może zaryzykować twoje zatrzymania. Mówi się, że powiadomienia powinny być wysyłane do użytkowników raz w 90 dniach. Dlatego włączenie Powiadomienia Push jest niezbędne, aby zainspirować do natychmiastowych działań zakupowych, a także w celu utrzymania klientów zaangażowanych na dłuższy okres.

Mechanizm opinii

Wraz z rosnącą konkurencją i ryzykiem zawirowań budowanie współczynnika zaufania jest koniecznością. Jednym ze sposobów na utrzymanie zaufania i zaangażowania użytkowników jest zapraszanie ich opinii. Zapewnij im mechanizm do zadawania pytań i zgłaszania skarg, a także recenzji. Pozytywne oceny pozwolą nawet zoptymalizować pozycję aplikacji w sklepie z aplikacjami i pomogą w utrzymaniu dotychczasowych klientów.

Wnioski

Rozwój aplikacji mobilnych eCommerce powinien mieć na celu zapewnienie użytkownikowi płynnego i bezproblemowego działania. ZA Aplikacja mobilna to największy wymóg Twojego biznesu eCommerce w celu zwiększenia liczby konwersji i sprzedaży. Tak więc, ulepsz swoją strukturę biznesową mając na uwadze powyższe rozważania i osiągnij pożądany rezultat.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *