Kluczowe czynniki, które należy rozważyć przed opracowaniem aplikacji na iOS

Key Factors of Mobile App

Szybki rozwój technologii mobilnej i jej wpływ na użytkowników spowodowały, że firmy eCommerce zrobiły krok naprzód od witryn stacjonarnych po mobilne i aplikacje. Sprawienie, że cały sklep będzie łatwo dostępny dla kupujących w Internecie, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, jest jednym ze sposobów rozkwitu branży. Właśnie dlatego modernizacja Twojej firmy z eCommerce do m-commerce jest koniecznością. Popularność aplikacji mobilnej również jest najwyższa. Dzięki ogólnej bazie użytkowników wynoszącej 4 miliard okazało się, że jest to znaczący obszar, w którym sklepy internetowe mogą opracowywać aplikacje i docierać do potencjalnych nabywców.

Najlepszą częścią zaawansowania technologicznego jest to, że ta up-gradacja może być teraz wykonana przy minimalnym wysiłku. Tam są rozszerzenia dla programistów aplikacji mobilnych dostępne dla różnych platform, takich jak prestashop, Magento, OpenCart i inni. Jednak popularność aplikacji na Androida jest najwyższa, ale jednocześnie użytkownicy iOS dzielą się znacznym wkładem w marketing online. Baza użytkowników systemu iOS przyczynia się do 20% ogółu użytkowników mobilnych, co jest ogromną liczbą podczas próby przejęcia rynku.

Programiści aplikacji muszą upewnić się, że aplikacja opracowana dla sklepu z aplikacjami Apple musi spełniać określone kryteria przed ich uruchomieniem. Aby mieć pewność, że uruchomisz lepszą aplikację na iOS, która dociera do użytkowników szybciej i przekonuje ich do zakupu, należy pamiętać o kilku kluczowych kwestiach. Te drobne szczegóły mogą stworzyć dużą różnicę.

Rzućmy okiem na niektóre z najważniejszych rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę przy tworzeniu aplikacji mobilnej na platformę Apple iOS.

Zrób trochę badań naziemnych

Badania

Twórcy aplikacji mogą nie uwzględniać tego faktu, ale aplikacje na iOS mają na celu sprzedaż w sklepie. W przeciwieństwie do sklepu Play, w którym aplikacje na Androida mogą być łatwo dostępne na rynku i docierać do użytkowników, aplikacje na iOS mają być sprzedawane. Dlatego te aplikacje są starannie wybierane przez same władze. Nie chcą, aby jakaś aplikacja była częścią społeczności użytkowników iOS, która się nie sprzedaje. Przed uruchomieniem aplikacji zespół opracowujący musi przeprowadzić dobre badania i zaplanować przyszłość. Muszą wziąć pod uwagę wszystkie aspekty aplikacji, które mogą zagrozić sukcesowi, jaki mogli osiągnąć dzięki aplikacji.

Aplikacja musi być oryginalna

Oryginalna prezentacja aplikacji

Korzystanie z już wybranej koncepcji i opracowywanie aplikacji bez oryginalności spowoduje, że użytkownik znajdzie się w sytuacji, w której aplikacja może nie być w stanie wejść na rynek. Dlatego programiści aplikacji muszą poświęcić trochę czasu, skorzystać z podpowiedzi innych udanych aplikacji i spróbować zbudować aplikację opartą na oryginalnej koncepcji. Takie podejście zagwarantuje, że nie osiągniesz zysku w App Store, a twoja aplikacja nigdy nie odniesie sukcesu. Ponieważ klub jest tak elitarny, jest o wiele mniej aplikacji niż w sklepie Play. Ułatwia to wykrywanie nieoryginalnych aplikacji i wywoływanie ich.

Włącz lepsze funkcje

Zapewnij lepsze funkcje

Jest również jednym z ustalonych fakt, że aplikacja wprowadza niektóre z najbardziej zaawansowanych funkcji z ich telefonów. Dlatego równie ważne jest, aby twórcy aplikacji na iOS pamiętali o preferencjach użytkowników oraz o trendach na iOS. Muszą starać się dopasować najnowsze funkcje, które wprowadzono, a aplikacja musi dać użytkownikom możliwość skorzystania z lepszych funkcji ich telefonów. Użytkownicy będą chcieli przetestować te funkcje i wykorzystają w tym celu Twoją aplikację. Sukces niektórych aplikacji często opiera się na tej koncepcji.

Przetestuj swoją aplikację

Testowanie aplikacji mobilnej

Aplikacja służy do znalezienia miejsca, w którym klienci płacą za usługę. W kilku przypadkach deweloperzy mogą nie być w stanie wyzwolić wszystkich błędów, które są zawarte w aplikacji. Wymaga to wielu testów i kontroli od strony dewelopera. Wykorzystanie strony 3rd lub fikcyjnego tłumu użytkowników może być szaleństwem, które może korzystać z aplikacji i sprawdzić jej wykonalność w sklepie. Zawsze dobrze jest opóźnić uruchomienie aplikacji, niż wcześniej ją udostępnić i spowodować pogorszenie reputacji ze względu na obecność różnych błędów i problemów, z którymi borykają się użytkownicy.

Niech informacja zwrotna pojawi się

Prześlij opinię

Informacje zwrotne są częścią lepszego marketingu. Twórcy aplikacji mogą myśleć, że ich aplikacja jest najlepsza i pasuje do użytkowników, ale może nie być to prawdziwy przypadek. Dlatego też skorzystanie z porad innych programistów i umieszczenie aplikacji w fazie testów beta może znacznie pomóc w poprawie jakości aplikacji. Wszelkie opinie są dobrą opinią, bez względu na formę. Skorzystaj z porad i sugestii zainteresowanych osób, które mogą dać cenne sugestie dotyczące ulepszania aplikacji i mogą napotkać pewne problemy, które mogłeś pominąć podczas obserwacji. Pomaga to w dostarczaniu aplikacji przydatnej dla użytkowników.

Do Ciebie

Zawsze jest miejsce na rozwój i jeśli planujesz uruchomić aplikację na iOS, musisz pamiętać o kilku rzeczach. Sklep mobilny może zdecydowanie poprawić twoje szanse biznesowe. Dobra aplikacja jest doceniana przez użytkowników, sugerowana przez entuzjastów i promowana przez sam sklep Apple.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *