ecommerce-platforms

Najlepsze platformy eCommerce do otwierania rynku wielu dostawców

Świat handlu elektronicznego zaczął przenosić swoją bazę w stronę dostawcy wielu produktów

W rezultacie programiści na całym świecie wymyślili różne rozwiązania, które pozwalają właścicielom witryn z modelami zasobów reklamowych przekonwertować ich witrynę na rynek wielu dostawców.

Top

1. Magento

Magento

Z obecnie więcej niż 251,287 działające na platformie Magento sklepy eCommerce na żywo, to jedna z najlepszych platform eCommerce na świecie. Z prawie 25% całkowitego udziału w rynku platform eCommerce, Magento jest popularną marką, która napędza wiele innych najlepszych marek, takich jak Burger King, Huawei, Pepe Jeans i Liverpool FC itp.

Magento to platforma Open-Source, a na pewno idealna platforma do budowy witryny eCommerce, szczególnie rynku dla wielu dostawców. Jednak pomimo tego, że Magento ma wiele odpowiednich funkcji wbudowanych w B2B eCommerce, nie może być używany jako platforma dla wielu dostawców w domyślnej formie.

Na szczęście, dzięki wysokiej elastyczności i ogromnej skalowalności, Magento można wprowadzić do funkcji wielu dostawców, instalując rozszerzenie Marketplace.

. Rozszerzenie rynku sprzedawców Magento Multi to niestandardowe rozwiązanie opracowane przez certyfikowanych programistów Magento. Po prostu instalując to rozszerzenie możesz przekonwertować istniejący magazyn Magento na magazyny na gotową witrynę marketplace. Wprowadza kilka nowych funkcji na platformę Magento, które ułatwiają działanie witryny marketplace. Te dodatkowe funkcje obejmują:

 • Zarządzanie rejestracją konta sprzedawcy

Zarządzanie rejestracją konta sprzedawcy

 • Zarządzanie zatwierdzeniem rachunku sprzedawcy i deklinacją

Zarządzanie zatwierdzeniem rachunku sprzedawcy i deklinacją

 • Zarządzanie dla różnych sklepów przez różnych sprzedawców

Zarządzanie dla różnych sklepów przez różnych sprzedawców

 • Zarządzanie wysyłaniem produktów przez sprzedawców

Zarządzanie wysyłaniem produktów przez sprzedawców

 • Zarządzanie dla zatwierdzenia lub deklinacji produktu przez sprzedawcę

Wszystkie listy wniosków o zatwierdzenie produktów

 • Zarządzanie prowizjami dla rynku i wiele więcej.

Zarządzanie dla prowizji giełdowych

Oprócz tych funkcji istnieje kilka innych funkcji, które można sprawdzić na demo rozszerzenia z linku podanego powyżej. Co więcej, istnieją również dodatki do Marketplace dla tego rozszerzenia, które można wykorzystać do dodania bardziej zaawansowanych funkcji do twojej witryny marketplace.

2. PrestaShop

prestashop

PrestaShop jest jedną z najlepszych platform eCommerce w krajach europejskich, która obecnie zyskuje popularność na całym świecie. Jeśli jesteś właścicielem sklepu PrestaShop i myślisz o posiadaniu witryny Marketplace, jesteś na dobrej drodze. Dzięki wyjątkowej elastyczności i doskonałemu wsparciu społeczności PrestaShop jest zawsze najlepszym wyborem do stworzenia witryny na rynku. Podobnie jak Magento, PrestaShop nie obsługuje domyślnie funkcji wielu dostawców. Jednak dzięki wysoce aktywnej społeczności PrestaShop na tej platformie nic nie jest niemożliwe.Moduł sklepu PrestaShop opracowany przez deweloperów społeczności ekspertów sprawia, że ​​konwersja sklepu PrestaShop na stronę rynku jest tak łatwa. Wystarczy poświęcić chwilę na zainstalowanie modułu Marketplace w swoim sklepie, a także na bingo, jesteś teraz właścicielem witryny marketplace.

Oto szczegółowy opis kilku doskonałych funkcji oferowanych przez ten moduł PrestaShop:

 • Zapewnia lepszą kontrolę nad kontami sprzedawców

Jako administrator sklepu masz pełną kontrolę nad zarządzaniem różnymi kontami sprzedawcy w swoim sklepie marketplace. Możesz zarządzać listą dostawców i monitorować ją w spójny sposób. Oprócz tego możesz wyświetlić listę wszystkich sprzedawców w swoim sklepie marketplace.

Ustawienia ogólne Marketplace

 • Organ do zaakceptowania / odrzucenia żądania sprzedawcy

Jedną z niezwykłych cech tego modułu Marketplace jest wolność przechowywania administratora, aby zaakceptować lub odrzucić prośby sprzedawcy o dodanie produktów do ich sklepu na rynku. Wcześniej każdy sprzedawca musi utworzyć konto sprzedawcy na rynku, które może zostać zatwierdzone lub odrzucone przez administratora rynku.

 • Zarządza stawkami prowizyjnymi dla wielu dostawców

Zamów Mądre Prowizje Administracyjne

Administrator sklepu może płynnie zarządzać stawkami prowizyjnymi różnych dostawców w oparciu o globalny odsetek lub nawet ustalać stawki prowizyjne dla poszczególnych sprzedawców.

 • Możliwość ograniczenia kategorii produktów dla wielu sprzedawców-

Administrator sklepu może decydować o liczbie kategorii produktów, które mogą być użyte do dodania produktu przez wielu sprzedawców. Sprzedawcy mogą przesyłać produkty tylko w dozwolonych kategoriach.

 • Łatwe zarządzanie kontem sprzedawcy z przodu

Zarejestrowani sprzedawcy otrzymują panel sprzedawcy do zarządzania swoimi sklepami z Marketplace na samym przedzie. To najlepszy sposób na uratowanie sprzedawców przed trudnym panelem zaplecza i zapewnienie najprostszych i spersonalizowanych kontroli zarządzania na samym przedzie.

zarządzanie kontem sprzedawcy

Oprócz tych funkcji, dla Sprzedawców istnieje oddzielna kontrola w celu zarządzania ich sklepami. Co więcej, ten moduł jest również wspierany przez kilka Dodatki do Marketplace które można wykorzystać do rozszerzenia jego funkcji.

?3. woocommerce

WooCommerce jest zdecydowanie rozwiązaniem dla wszystkich ludzi biznesu, którzy planują swój własny rynek. WooCommerce jest jednak wtyczką, która konwertuje witrynę opartą na WordPress na sklep eCommerce. Chociaż platforma ta ma uprawnienia do witryn 4,00,000 +, WooCommerce jest również idealnym rozwiązaniem do tworzenia witryny dla wielu dostawców. Oto niektóre z kluczowych funkcji, które te platformy mogą przenieść na nowy poziom:

 • Zmniejszyło to koszty zarządzania zapasami. W ten sposób zarządzanie zasobami cyfrowymi i fizycznymi staje się łatwe.
 • Platforma CMS zawiera zestaw metod płatności, takich jak COD, PayPal, BACS i inne.
 • Wiele metod wysyłki umożliwia łatwiejsze zarządzanie logistyką.
 • Za pomocą tego intuicyjnego interfejsu możesz uruchamiać złożone strategie marketingowe. Ponadto WooCommerce może być nawet używane do sprzedaży produktów partnerskich.
 • Poza tym obsługuje wszystkie typy produktów, proste, dołączone, wirtualne, konfigurowalne i inne. Twoi zewnętrzni sprzedawcy mogą bez wysiłku wymienić ich produkty na swoich stronach.

W dążeniu do wybrania najlepszej platformy CMS do tworzenia rynku dla wielu dostawców, WooCommerce jest z pewnością wybitną nazwą dla Ciebie. Jednak Magento i WooCommerce mają ostrą konkurencję w wyścigu na jajka i łyżki. Jeśli masz przewagę w wyborze, oto kilka punktów, które mogą ci pomóc w podjęciu decyzji.

f92855e0375425591aac8cc75e3da1d5

WooCommerce jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu. Dla nie-technologów, którzy planują uczynić go wielkim w branży eCommerce, WooCommerce z pewnością może być rozwiązaniem. Z drugiej strony Magento wymaga zaawansowanych umiejętności kodowania. Zarządzanie sklepem może stać się trudne bez zagłębiania się w zmiany kodu. Magento umożliwia obsługę wielu sklepów z jednego zaplecza. Jednak WooCommerce nie oferuje funkcjonalności wielu sklepów. Magento jest specjalnie zaprojektowany dla handlu elektronicznego, więc jest idealny dla dużych przedsiębiorstw. Podczas gdy WooCommerce jest idealny dla wszystkich rozmiarów organizacji. Powiedziawszy to, należy wziąć pod uwagę, że kiedy mówisz o konfiguracji wielu dostawców, ekspansja firmy jest ostatecznym rezultatem. Dlatego na dłuższą metę Magento zdecydowanie ma przewagę nad innymi platformami.

4. OpenCart

OpenCart

Opencart to kolejna platforma CMS o otwartym kodzie źródłowym, która może zdziałać cuda podczas tworzenia standardowego rynku online. OpenCart oferuje bogaty w funkcje interfejs oraz rozbudowaną funkcjonalność katalogu. OpenCart oferuje ogromną gamę wtyczek do optymalizacji interfejsu użytkownika i UX witryny. Przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu interfejs sprawia, że ​​OpenCart jest najlepszą platformą CMS do tworzenia rynku, w szczególności dla właścicieli sklepów, którzy nie mają dużej wiedzy technicznej. Dodatkowo uaktualnienie sklepu OpenCart do rynku online za pomocą Wtyczka OpenCart marketplace jest również łatwy.

opencart-sprzedawca-deska rozdzielcza

Dostawcy uzyskują łatwy sposób rejestracji jako sprzedawca witryny i zarządzania ich profilem. Mogą wyświetlać produkty z pulpitu nawigacyjnego i śledzić / zarządzać zapasami za pomocą jednego kliknięcia. Administrator sklepu może zarządzać każdym sprzedającym i jego produktami z zaplecza rozszerzenia OpenCart dla wielu dostawców.

zarządzanie sprzedawcami

Łatwość śledzenia jest połączona ze skutecznym zarządzaniem prowizjami. Administrator może ustalić prowizję, którą należy obciążyć sprzedawców. Ustalona kwota zostanie automatycznie potrącona z całkowitego zarobku sprzedających.

5. Magento 2

magento-2

online

Ostatnie słowa

Wybór platform CMS powinien zależeć od wymagań biznesowych. Bez względu na to, co wybierzesz, upewnij się, że rozszerzenia rynku dla wielu dostawców ułatwiają zarządzanie i śledzenie.

Lubiłem to? Spodoba ci się to


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *