Unikaj najczęstszych błędów 6 podczas dołączania wyskakujących okienek do swojej witryny

Avoid Top 5 Mistakes While Incorporating Pop-Ups In Your Website

Wyskakujące okienka nadal działają, jeśli wiesz, jak skutecznie ich używać do przechwytywania adresów e-mail użytkowników lub generowania większej sprzedaży. Ale podczas umieszczania wyskakujących okienek na swojej stronie powinieneś wiedzieć, jakich błędów unikać i jakie strategie należy zastosować, aby wyskakujące okienko się wyróżniało.

Popup to jedno z takich narzędzi marketingowych, które mogą okazać się dobrodziejstwem lub przekleństwem dla Twojego biznesu online. Dlatego dla każdego sprzedawcy ważne jest zrozumienie zalet i wad wyskakującego okienka.

W jaki sposób dobre wyskakujące okienka różnią się od błędnych wyskakujących okienek?

Dobre wyskakujące okienka nie drażnią odwiedzających. Zawierają one istotne informacje i są dobrze zaprojektowane, aby przyciągnąć uwagę użytkowników. Złe pop-upy, z drugiej strony, zawierają niechlujny wygląd, zakłócają przepływ użytkowników i zmuszają odwiedzających do natychmiastowego wyjścia.

Stara i klasyczna forma dostarczania ofert za pośrednictwem subskrypcji poczty e-mail wyskakuje nam. Co więcej, staje się dość irytujące dla klientów, którzy zajmują się subskrypcją i e-mailem, aby zrealizować ofertę za każdym razem i przez większość czasu, klienci raczej nie skorzystają z ofert dzięki temu podejściu. Dlatego e-detaliści muszą zmienić swoje podejście, aby dotrzeć do potencjalnych nabywców.

W tym artykule omówię najważniejsze błędy 5, których należy unikać podczas włączania wyskakujących okienek na swojej stronie.

Błąd 1- Brak zdefiniowanego czasu wyskakującego okienka

Czas jest kluczem do wyskakujących okienek, aby zapewnić dobre wyniki. Nie uruchamiaj ich zbyt wcześnie ani za późno. Jeśli wyskakujące okienko pojawi się zbyt wcześnie, będzie to miało negatywny wpływ na użytkowników i odciągnie ich od celu na samym początku. Jeśli Twoje okienko pojawi się za późno, możesz stracić potencjalnych subskrybentów. Jaki byłby cel skonfigurowania wyskakującego okienka na twojej stronie, jeśli wyświetlisz go za późno? Uzyskaj odpowiedni czas.

Chociaż nie ma określonego czasu, aby argumentować, że popup będzie działał najlepiej, możesz początkowo przeanalizować średni czas spędzony przez użytkowników w sklepie, a następnie odpowiednio określić czas pojawienia się pop-upu. Co więcej, możesz wybrać opcję wywoływania wyskakującego okienka po przewinięciu strony do określonej wartości procentowej lub próbie wyjścia. W ten sposób twoje pop-upy nie będą denerwujące i możesz oczekiwać lepszych wyników.

Błąd 2- Prośba o zbyt wiele informacji

W przypadku właściciela sklepu e-commerce zwiększenie listy subskrybentów zależy głównie od tego, ile informacji mają dostarczyć odwiedzający. Niektóre platformy eCommerce żądają zbyt wielu informacji, takich jak imię, nazwisko, adres e-mail, data urodzenia itp., Podczas gdy niektóre po prostu trzymają się tylko adresu e-mail. Tak, zgadzam się, że proszenie o wiele informacji pomaga lepiej uruchomić kampanię e-mail marketingową, ale aby stworzyć skuteczną kampanię, trzeba mieć listę wystarczających subskrybentów.

Prośba o mniejszą ilość istotnych informacji może być rozwiązaniem, aby uzyskać więcej abonentów i zwiększyć liczbę konwersji i sprzedaży.

Błąd 3 – Trudno odrzucić pop-upy

trudno odrzucić popup

Jest to bardzo ważny aspekt, jeśli chodzi o twoje konwersje. Istnieje wiele stron internetowych, w których użytkownik ma trudności z odrzuceniem wyskakującego okienka. Nie pozwól, aby ten błąd zdarzył się w twoim sklepie. Wystarczy udostępnić odwiedzającym łatwą opcję zamknięcia wyskakującego okienka, jeśli nie są zainteresowani. Trudne do odrzucenia wyskakujące okienko może zwiększyć współczynnik odrzuceń.

Błąd 4 – Zbyt duża częstotliwość wyskakującego okienka

za dużo popup

Nigdy nie daj się zwieść przekonaniu, że wyświetlanie wyskakujących okienek często przyniesie więcej potencjalnych klientów i konwersji. Przykro mi to mówić, jeśli ciągle wyświetlasz swoje okienko ponownie na prawie każdej stronie, ale stracisz dużą liczbę potencjalnych subskrybentów, czyniąc ich niezmiernie sfrustrowanymi.

Spróbuj wyświetlać wyskakujące okienko jak przy każdej wizycie klienta, co godzinę lub jeden dzień. Zminimalizuje współczynnik odrzuceń w Twoim sklepie i zapewnić utrzymanie klienta.

Błąd 5- Brak innowacji

Pop-upy wymagają kreatywności. Im bardziej kreatywne wyskakujące okienko, tym większe szanse na to, że gość zamieni się w abonenta. Niestety, brak innowacji w pop-upach spowodował spadek współczynnika konwersji. Jak można oczekiwać lepszego zaangażowania i konwersji klientów, jeśli podejście do interakcji z gośćmi jest bardzo konwencjonalne? Dlatego właściciele sklepów internetowych muszą korzystać z innowacyjnych pomysłów, takich jak Spin i Win, aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników. Wyskakuj i wygrywaj wyskakujące okienko zapewnia odwiedzającym wrażenia gry.

Zdecydowanie powinieneś sprawdzić moduł wyskakujący Spin i Win firmy Knowband.

Wyskakujące okienko i wyskakujące okienko, wyjście i subskrypcja poczty e-mail – dodatek Prestashop

Rozszerzenie Spin i Win-Magento

Rozszerzenie Spin i Win-Magneto 2

Rozszerzenie Spin i Win- OpenCart

Spin and Win: WooCommerce

Błąd 6 – Niechciane oferty

Twoje okienko wyskakujące nic nie znaczy, jeśli nie służy ważnym celom dla odwiedzających. Cóż, nikt nie jest zainteresowany tym, by zostać twoim subskrybentem, chyba że podasz im coś korzystnego. Dlaczego użytkownik powinien subskrybować Cię, jeśli Twoje oferty nie są dla niego istotne? Dlatego Twoje oferty muszą być na tyle zachęcające, aby zachęcić klientów do subskrybowania biuletynów lub programów marketingowych.

Niechciane oferty prowadzą do niskich konwersji i ostatecznie mniejszej sprzedaży. Dlatego upewnij się, że podajesz najlepsze oferty lub niesamowite rabaty i kupony za pośrednictwem wyskakującego okienka, aby zwiększyć listę subskrybentów poczty e-mail i zmniejszyć liczbę konwersji.

Wnioski

Popupy są potężne. Służą one świetnemu celowi związania odwiedzających z Twoim sklepem. Po prostu nie są używane w odpowiedni sposób. Aby uzyskać więcej konwersji, unikaj wyżej wymienionych błędów 6 podczas włączania wyskakujących okienek na swojej stronie. Zaprojektuj dobrze wyskakujące okienko, spraw, by pojawiały się w odpowiednim czasie, dostarczały ekscytujących ofert, a co najważniejsze, nie korzystaj z nich zbyt często.

Czy czytasz:

Jak rozwijać swoją listę e-mailową za pomocą wyskakujących okienek?

Rzeczy do rozważenia podczas dodawania wyskakującego okienka subskrybenta w witrynie

Pop-upy 5, które mogą przyciągnąć odwiedzających do sklepu


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *