Marketplace Module for PrestaShop 1.7

Marketplace module for PrestaShop 3 | KnowBand

PrestaShop 1.7, najnowsza oferta platformy PrestaShop to znakomita platforma eCommerce na więcej niż jeden sposób. Od czasu oficjalnej premiery 7th November, 2016, nowa wersja PrestaShop wszędzie robi świetne dźwięki. To Platforma PrestaShop 1.7 oferuje różne funkcje, takie jak zmodyfikowana strona tworzenia produktu, wprowadzenie frameworka Symfony 2, nowo zaprojektowana strona modułów, motyw początkowy, ulepszona nawigacja back office, domyślny motyw i wiele więcej.

Jeśli próbujesz przenieść funkcjonalność swojego sklepu PrestaShop 1.7 na nowy poziom, nadszedł czas, aby przekształcić go w marketplace store. W tym konkurencyjnym środowisku biznesowym oferują oferty rynkowe lepsza ekspozycja klienta i zaangażowanie, które może zwiększyć współczynniki konwersji w dużym stopniu. Oto różne powody, które wyjaśniają znaczenie Rozszerzenie rynku PrestaShop do sklepu PrestaShop 1.7.

Wolność od zarządzania zapasami-

Zarządzanie zapasami dla dowolnego sklepu internetowego to bardzo ważne zadanie, które wymaga wielu ludzkich wysiłków i cierpliwości. Zarządzając swoim sklepem internetowym w sklepie giełdowym, nie ma potrzeby zarządzania zapasami sklepu przez sprzedawców zewnętrznych. W ten sposób małe i średnie firmy mogą oferować swoje produkty szybko na sprzedaż w sklepie e-commerce.

Prosta rejestracja sprzedawcy-

[Caption id = "attachment_1971" align = "aligncenter" width = "600"]Moduł Marketplace dla PrestaShop 1.7 | KnowBand Rozszerzenie oferuje prostą funkcję rejestracji dla sprzedawców z interfejsu front end. [/ Caption]

W przeciwieństwie do innych rozszerzeń rynkowych dla Sklepy PrestaShopto rozszerzenie wiedzy Knowband jest znacznie lepsze pod względem możliwości rejestracji. Dla sprzedawców nie ma zaplecza rejestracyjnego i mogą oni po prostu zarejestrować się z poziomu strony tylko w taki sposób, jak proces rejestracji klienta. W tym nowym P nie ma możliwości oddzielnego procesu rejestracji sprzedawcyplatforma restaShop 1.7.

Zapewnia aktualne powiadomienia o aktywności na rynku

W sklepie giełdowym zaangażowanych jest wiele osób, takich jak sprzedawcy, kupujący i administrator sklepu. Wszystkie te osoby muszą być informowane na bieżąco o różnych działaniach w sklepie Marketplace w celu zapewnienia ich wydajnego działania. To rozszerzenie rynku PrestaShop składa się z elastycznego system powiadomień e-mail które mogą dostarczać aktualne powiadomienia i powiadomienia o wydarzeniach na rynku za pośrednictwem powiadomień e-mail.

Nie koliduje z innymi dostępnymi motywami i rozszerzeniami

Nie musisz martwić się o to rozszerzenie PrestaShop marketplace z istniejącymi motywami i rozszerzeniami PrestaShop 1.7. Działa niezależnie z innymi motywami i rozszerzeniami PrestaShop dla efektywnego działania sklepu eCommerce.

Pomaga kupującym w zakupie produktu

[Caption id = "attachment_1970" align = "aligncenter" width = "600"]Moduł Marketplace dla PrestaShop 1.7 2 | KnowBand Obecność wielu sprzedawców w sklepie marketplace ułatwia dokonanie zakupu produktu.[/ Caption]

W sklepie Marketplace znajduje się wiele sprzedawców / dostawców zewnętrznych, co utrudnia kupującym dokonanie właściwego zakupu produktu. Aby rozwiązać ten problem, ten PrestaShop 1.7 Addon pokazuje opinie sprzedającego, oceny i recenzje na stronie sprzedawcy, aby lepiej podejmować decyzje klientów podczas zakupu produktu.

Obsługuje szeroką gamę produktów-

Dzięki temu rozszerzeniu na rynku PrestaShop właściciele rynku mogą obsługiwać szeroką gamę produktów. Teraz właściciele sklepów rynkowych mogą bezproblemowo dodawać standardowe, wirtualne i spakowane produkty w sposób zapewniający optymalną sprzedaż.

Zaspokaja potrzeby globalnych klientów

Model biznesowy może odnieść sukces tylko wtedy, gdy jest w stanie zaspokoić potrzeby i wymagania klientów globalnych. Aby uprościć zakup produktu dla klientów Zamieszkanie w różnych krajach, to rozszerzenie PrestaShop obsługuje wszystkie waluty w celu zwiększenia sprzedaży produktów i współczynników konwersji.

Wnioski

Nie trać szansy na zwiększenie sprzedaży i konwersji w sklepie PrestaShop 1.7 ze względu na trudną konkurencję biznesową. To rozszerzenie Marketplace dla sklepów PrestaShop może pomóc w budowaniu większej liczby klientów i sprzedaży wśród Twoich rywali. Wykorzystaj wiedzę tego dodatku PrestaShop, dokonując szybkiego zakupu w sklepie Knowband.

To również Cię zainteresuje:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *