screenshot-from-2017-09-26-120153

Keep Spinning, Keep Winning

Większość klientów woli robić zakupy w Internecie, zamiast odwiedzać sklep fizyczny. Najlepszą częścią zakupów online jest oferta i rabaty, które klienci mogą wykorzystać na swoich ulubionych produktach. Wygoda, łatwość zakupów i atrakcyjne rabaty doprowadziły do ​​ogromnego wzrostu liczby kupujących online. Stworzyło to nowe możliwości dla właścicieli sklepów eCommerce do rozwoju ich działalności. Teraz głównym zadaniem właścicieli sklepów jest przekierowanie klientów do ich sklepów internetowych. Aby to zrobić, większość sprzedawców zaproponowała różne oferty, produkty combo i rabaty.

Klient nie szuka wyłącznie ofert. Aby przyciągnąć ogromny ruch do Twojej witryny, właściciele sklepów muszą mieć lepsze opcje, aby zaangażować swoich klientów. Tradycyjne pomysły na subskrypcję wiadomości e-mail okazały się nieco nudne dla klientów. Dlatego sprzedawca musi wymyślić lepszą alternatywę, aby przyciągnąć klientów do swoich sklepów internetowych.

SOCZEWKI Moduł Prestashop Spin and Win jest jednym ze sposobów zwiększenia ruchu w witrynie Prestashop. Moduł spin and win generuje bardzo zabawny pop-up. Ponadto moduł spin and win zapewnia wysoką sprzedaż, a także zadowolonych klientów.

Jeśli twoja strona Prestashop ma do czynienia z niskim zaangażowaniem klienta lub niektórymi interaktywnymi dodatkami, to Prestashop Spin and Win jest stworzony dla ciebie. Wypróbuj moduł spin and win, a zobaczysz hossę w ruchu w witrynie.

Następujące cechy gry spin and win pomogą ci określić, w jaki sposób ten moduł spin and win może pomóc w generowaniu wysokiej sprzedaży i natychmiastowej konwersji.

Zwiększony ruch internetowy

Zwiększony ruch internetowy

Klient poszukuje lepszych wrażeń, a ten moduł spin and win zapewnia im to. Moduł spin and win jest lepszą alternatywą dla klasycznych irytujących pop-upów. Zakręć i wygraj, prezentując oferty i rabaty dla klientów w bardzo kreatywny i żartobliwy sposób. Większość użytkowników chciałaby wprawić w ruch pulę i skorzystać z oferty, zamiast otrzymywać rabaty za pośrednictwem niektórych e-maili z subskrypcją. Denerwujące komunikaty pojawiające się na ekranie mogą denerwować odwiedzających ze sklepu, jednak spin i wygraj to jeden ze sposobów, aby utrzymać je na stronie. Zabawny sposób obracania kierownicą może sprawić, że zakupy i zabawa będą przyjemnością dla kupujących online. W ten sposób spin i wygrana mogą bez wysiłku zmniejszyć szybkość wyjścia i zwiększyć ruch na stronie.

Lepszy interfejs użytkownika i UX

UI i UX

Klient chciałby zostać zarejestrowany w Twojej witrynie, jeśli ma lepszy interfejs i jednocześnie dobre wrażenia. Tinteraktywne wyjście pojawi się pracuje wspólnie w tym kierunku. Wtyczka typu "spin and win" generuje wyskakujące okienko, które może być użyte jako wyskakujące wejście, wyjście lub limit czasu. Ułatwia to sprzedawcy bardziej interakcję z klientami. Obrót i wygrana umożliwia kupującym sprawdzenie wszystkich stałych ofert od sprzedawcy w kuszący sposób.

Email Integrator

Email Integrator

Moduł spin and win umożliwia klientom obrót ruletką po wprowadzeniu ich identyfikatorów e-mail. Ten moduł spin and win zapewnia sprzedawcy identyfikator e-mail klienta, który może być w przyszłości wykorzystywany do promowania innych produktów. Administrator sklepu może spersonalizować moduł spin and win zgodnie ze swoją wygodą. Użytkownik może przekręcić kołem jeden identyfikator e-mail tylko raz. W ten sposób spin i wygrana zwiększają bazę klientów właściciela sklepu. Nie tylko integrator e-mail Prestashop integruje nawet identyfikatory z MailChimp i innymi platformami marketingowymi. W ten sposób moduł spinu i wygrywania ułatwia nawet marketing e-mailowy, zwiększając liczbę subskrybentów.

Zwiększona interakcja z klientem

Interakcja z klientem

Wtyczka Prestashop Spin and Win to lepsza opcja, aby zapewnić klientom promocje i rabaty. Przedstawia oferty w sposób bardzo twórczy, a nie stary, ciężki sposób. Klient natychmiast korzysta z ofert. Wygenerowane zostanie responsywne wyskakujące okienko automatycznie kupon, który można dalej wykorzystać na zakupy. Kod można nawet wysłać pocztą elektroniczną do klientów. Kod jest generowany natychmiastowo, a klienci mogą używać kodu do robienia zakupów w tym samym czasie. Moduł spin and win zwiększa interakcję z klientami.

Zwiększ sprzedaż

Zwiększ sprzedaż

Obecność takiego kreatywnego pop-upuku kusi klientów do zakręcenia kołem o nazwie spin and win module. Główną ideą pop-up jest prezentacja. Moduł spin and win to przyjemny sposób na oferowanie klientom oferty i rabatów. Co więcej, moduł spin and win może sprawić, że nawet niewielka zniżka będzie wyglądać tak, jakby wygrywali okazje. Moduł spin and win pomaga w zwiększeniu sprzedaży. Wyskakujące okienko może być również używane jako wyskakujące okienko wyjściowe, dlatego w przypadku, gdy klient chce odejść, może być zaangażowany w zabawne doświadczenie obracania kółkiem.

Wnioski:

Klienci lubią kupować elegancko i z możliwością wyboru wielu opcji, sprzedawca musi zapewnić im lepszą alternatywę na zakupy. Najlepsze jest to, że moduł spin and win jest łatwy w użyciu i nie wymaga pomocy technicznej. Film instruktażowy o Moduł Prestashop Spin and Win. W ten sposób Knowband wymyślił moduł spin and win, który pasuje do pomysł na stworzenie skutecznej kampanii promocyjnej na Prestashop.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *