Dodatek PrestaShop do przekształcenia Twojego sklepu w genialny rynek – część 1

A PrestaShop Plugin for converting your store into a brilliant Marketplace | Knowband

Wielcy tytani eCommerce, tacy jak Amazon, eBay, Alibaba i inni, zdobyli monopol na segment eCommerce. Nie mając wiele kanałów sprzedaży oraz ograniczony zasięg klientów to dwa główne powody, które szkodzą interesom różnych podmiotów gospodarczych na całym świecie. Konkurencja w segmencie rynku eCommerce na najwyższym poziomie w historii, większe ryby w tym oceanie zjadają mniejsze, przez co są całkowicie wymarłe. Ten nierówny udział w rynku rzuca cień na przyszłość mniejszych firm podmioty w tej miliardowej branży. Aby położyć kres wszystkim twoim troskom i nieszczęściom, Knowband wymyślił ten gotowy do użycia moduł, który może przekształcić Twój sklep PrestaShop w pełen funkcji sklep na rynku.

Wprowadzenie do dodatku PrestaShop Marketplace-

Z pomocą tych wspaniałych Moduły PrestaShop, małe i średnie sklepy eCommerce mogą mieć lepszą rozpoznawalność i obecność w internetowej społeczności biznesowej, co zapewnia większe możliwości sprzedaży. Teraz te mniejsze sklepy internetowe mogą skuteczniej sprzedawać swoje produkty, bezproblemowo dodając swoje produkty do tego sklepu na rynku.

Panel sprzedawcy-prestashop-dodatki-marketplace

Dodatek do platformy PrestaShop�umożliwia bezproblemową rejestrację sprzedawcy w celu sprzedaży produktów wśród docelowych klientów. Ten doskonały moduł nagiął sztywne przepisy dotyczące eCommerce dla wielu małych i średnich sklepów internetowych w celu osiągnięcia wyższych konwersji i sprzedaży. Rzućmy okiem na niektóre niezrównane funkcje i funkcje tego dodatku do sklepu PrestaShop.

1. Obsługuje model prowizyjny i plany członkostwa

Dodatek marketplace Prestashop jest zintegrowany z modelem przychodów z prowizji. Właściciele sklepów mogą pobierać stałą prowizję za każdego sprzedawcę lub inną niż poszczególni sprzedawcy. Prowizję można ustalić również dla różnych kategorii i produktów. Ten moduł również wspiera plan członkostwa.

plany-członkostwa-PrestaShop-marketplace-dodatek

2. Eliminuje potrzebę zarządzania zapasami-

Teraz zarejestrowani sprzedawcy mogą bezproblemowo sprzedawać swoje produkty na swoich Moduły marketplace PrestaShopbez żadnych problemów. Nie ma takiej potrzeby zarządzania zapasami produktów, które są oferowane przez Ciebie w celach sprzedażowych.

zbiorcze przesyłanie-na-moduł-rynku-prestaShop

Moduł uwalnia swoich sprzedawców od bólu głowy zarządzanie zapasami oferując jednocześnie swoje produkty i usługi docelowym klientom.

3. Zawiera wydajny system powiadomień e-mail

Dzięki temu dodatkowi do rynku PrestaShop zaangażowani członkowie społeczności rynku, tacy jak kupujący, sprzedawcy i administrator sklepu, mogą otrzymywać aktualne aktualizacje i powiadomienia o wszystkich działaniach dotyczących ich sklepu na rynku. Pomaga to w szybkim podejmowaniu decyzji i poprawia rozwój biznesu internetowego podmiotu gospodarczego.

4. Zapewnia większą rolę i uprawnienia do przechowywania administratora

Administrator sklepu tego dodatku PrestaShop jest wyposażony w liczne funkcje i funkcje, które zapewniają duży autorytet w codziennym funkcjonowaniu sklepu na rynku. Niektóre z różnych obszarów, w których administrator sklepu ma ostatnie słowo, to: – Zawiera uprawnienia do zaakceptuj lub odrzuć prośbę sprzedającego za sprzedaż swoich produktów w Twoim sklepie na rynku. – Utrzymanie prowizji dla różnych dostawców oraz indywidualne stawki prowizji dla każdego sprzedawcy. – Ustawienie ograniczenie liczby kategorii które mogą być używane przez sprzedawców do dodawania swoich produktów do sklepu na rynku.

5. Recenzje i oceny klientów dla sprzedawców i produktów

Towary mogą być łatwo oceniane i recenzowane przez klientów. Z zaplecza PrestaShop Marketplace Addon administrator może zaakceptować lub odrzucić opinie sprzedającego. Na froncie te recenzje produktów są pokazywane klientom, aby budować zaufanie i wpływać na ich decyzję.

Rozważ te punkty przed uruchomieniem Marketplace w PrestaShop

1. Rozwiń swój biznes dzięki aplikacji mobilnej PrestaShop Marketplace

prestashop-marketplace-aplikacja-mobilna-dla-Android-ios-mobile

Liczba użytkowników mobilnych rośnie z każdym dniem, co wymaga stworzenia aplikacji mobilnej. Tworząc marketplace na platformie PrestaShop, możesz również zaplanować aplikację mobilną. ten Konstruktor aplikacji mobilnych PrestaShop Marketplace Wtyczka jest kompatybilna z modułem PrestaShop marketplace i umożliwia uruchomienie aplikacji� zarówno dla systemów operacyjnych Android, jak i iOS. Odwiedzić KnowBand przechowuj i eksploruj�Zaawansowany rynek Prestashop z aplikacją mobilną.

2. Działaj lokalnie z PrestaShop Hyperlocal Marektpalce

go-local-z-prestashop-hyperlocal-marektplace-module

Po pandemii nastąpiła istotna zmiana w zachowaniach zakupowych klientów. Większość klientów wybiera do zakupu lokalnych sprzedawców i jako właściciel firmy możesz wykorzystać to jako okazję. Przekształć swój sklep PrestaShop w hiperlokalny rynek za pomocą Dodatek Hyperlocal Marketplace. Ma kilka funkcji, które są�Poradnik tutaj.

3. Uruchom Marketplace oparty na usługach, taki jak Urban Company

Możesz uruchomić marketplace oparty na usługach, taki jak Fiver, Urban, itp. Do tego będziesz potrzebować dwóch modułów PrestaShop: Hyperlocal Marketplace Module i System rezerwacji i wynajmu.

start-serwisowo-rynkowa-firma-miejska

Wtyczka systemu rezerwacji i wynajmu pozwoli Ci zaplanować spotkania i rezerwacje usług świadczonych przez różnych sprzedawców na Twoim rynku PrestaShop. Zapoznaj się z naszym wcześniej udostępnionym artykułem na Jak stworzyć rynek oparty na usługach.

Wreszcie, Nadszedł czas, aby ożywić sprzedaż i zaangażowanie klientów w Twoim sklepie internetowym za pomocą tego dodatku do rynku PrestaShop, który działa jak wspaniały kanał multi-sprzedaży dla różnych PrestaShop właściciele sklepów. Gdy będziesz mieć możliwość sprzedaży swoich produktów wśród dużej bazy klientów, możesz bez wysiłku zwiększyć szanse rozwoju swojej firmy. Sprawdź kolejna część tego bloga aby uzyskać więcej informacji o dodatku do platformy PrestaShop.

 

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *