Spin & Win prestashop module

5 Ways Prestashop Spin and Win Module może zwiększyć Twoje konwersje

W konkurencyjnym ekosystemie eCommerce, wyprzedzając trendy i synchronizując się z gorącymi wydarzeniami w branży. Stukanie w psychologię odwiedzających witrynę i sprzedawanie im pomysłu zamiast produktów to najlepszy sposób na zdobycie przewagi. Konkurs spin and win jest jednym z trendów, które przyniosły rezultaty dla wielu graczy w branży. Moduł Prestashop Spin and Win jest jednym z takich dodatków, które mogą pomóc zwiększyć liczbę konwersji.

Ciekawe, jak ten moduł spinowania i wygrywania może pomóc w zwiększeniu liczby konwersji. Sprawdź punkty dotyczące tego modułu spin and win, o którym mowa poniżej, aby poznać powody, które powodują wzrost dochodu.

Zwiększa ruch w witrynie

Udowodniono, że lepszy i atrakcyjny interfejs użytkownika witryny może przyciągnąć więcej klientów. Mimo że istnieje wiele innych czynników, które wpływają na decyzję zakupową klientów, wygląd witryny jest jednym z aspektów, które mogą zachęcić ich do pozostania w sklepie. Każda żmudna lub monotonna strona może odrzucić intencję przeglądania docelowych odbiorców. Zabawny sposób rozdawania ofert jest czymś, co intryguje klientów, aby odwiedzać Twoją witrynę raz za razem. Nie tylko to, jak na studium psychologicznym, każdy darmowy kupon jest tak dobry, jak żaden kupon dla kupujących online. Dlatego cały scenariusz powinien być skonstruowany w taki sposób, aby klient czuł się tak, jakby zawarł umowę lub umowę. I co może być lepszego niż sprawienie, by kręcili kołem, aby uzyskać oferty?

Lepsze zaangażowanie klientów

Jak wspomniano powyżej, lepszy interfejs użytkownika to łatwy sposób na utrzymanie odwiedzających przez dłuższy czas. Chociaż kupon 10% rabatu jest uważany za bezwartościowy przez kupujących w ogóle, zabawny sposób na zdobycie tej samej oferty sprawi, że będzie warto. Innym uderzającym czynnikiem modułu spin and win jest lepsza opcja niż wyskakujące okienka wyjściowe. Dodaj moduł spinu i wygraj do swojego sklepu internetowego, co może bezproblemowo okaleczyć intencje użytkowników. Większe zaangażowanie klientów jest kluczem do większej liczby konwersji. Tak więc opcja zabawy obrotowej i koła wygrywającego ostatecznie pomoże ci w konwersji.

Pomoc marketing e-mailowy i remarketing

Klienci mogą obracać kołem modułu spinu i wygrywania dopiero po wprowadzeniu identyfikatorów e-mail. Dlatego wyskakujące okienko wyjściowe może nawet zwiększyć bazę danych identyfikatorów klientów. Wraz z tym, właściciele sklepu otrzymują dodatkową funkcję w tym module spin and win. Odwiedzający może obracać kołem tylko te z jednym identyfikatorem. Dlatego jedna osoba nie może ubiegać się o wiele kuponów. Co więcej, zabawny moduł spin and win może przyciągnąć klientów, a nawet wprowadzić wiele identyfikatorów e-mail. W związku z tym ułatwia to kampanię e-mail marketingową właściciela sklepu. E-maile promocyjne mogą być wysyłane do większej liczby odbiorców, a zatem zmiany konwersji zwiększają się ostatecznie.

Zmniejsza współczynnik odrzuceń z powodu denerwujących pop-upów

Wyskakujące okienka zostały wykorzystane przez bardzo długi czas, aby ograniczyć intencje odwiedzających. Jednak został nawet oskarżony o denerwowanie klientów. Moduł Prestashop Exit Spin Wheel to taki, który powstrzymuje odwiedzających od opuszczenia strony, nawet ich nie denerwując. Najlepszą rzeczą tego modułu spin and win jest to, że właściciele sklepów mogą nawet regulować częstotliwość wyświetlania tarczy. Dzięki temu intrygujący moduł spin and win zmniejsza współczynniki odbicia i wyjścia. Oczywiste jest, że im więcej czasu klienci spędzają na stronie, tym większe będą szanse na konwersje.

Ułatwia podejmowanie decyzji zakupowych przez klientów

Nagrody wygrane przez kołowrotek można łatwo wykorzystać podczas zakupów. Kod kuponu generowany jest automatycznie w tym module spin and win. Klienci mogą skopiować kod i wkleić go w obszarze kodu kuponu na stronie kasy. Nie tylko to, klienci są nawet powiadamiani o kodzie kuponu za pośrednictwem poczty elektronicznej. Może to ułatwić decyzję o zakupie odwiedzającym i zmusić ich do przejścia na stronę kasy.

Ostateczny głos?

Najlepszym sposobem na zwiększenie konwersji i przychodów jest utrzymanie zaangażowania klientów przez dłuższy czas. Podczas gdy klasyczne pop-upy wyjścia są uważane za denerwujące, Prestashop Spin and Win Module by Knowband to jeden z najbardziej atrakcyjnych sposobów na obniżenie wskaźnika wyjścia i zwabienie odwiedzających na stronę kasy.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *