5 sposobów Prestashop Spin and Win Popup Module może zwiększyć Twoje konwersje

Spin & Win prestashop module

W konkurencyjnym ekosystemie eCommerce, wyprzedzanie trendów i synchronizacja z gorącymi wydarzeniami i wydarzeniami w branży. Najlepszym sposobem na uzyskanie przewagi jest wykorzystanie psychologii odwiedzających witrynę i sprzedawanie im pomysłu zamiast produktów. Konkurs spin i wygraj to jeden z trendów, który przyniósł rezultaty wielu graczom w branży. Moduł Prestashop Spin and Win to jeden z takich dodatków, który może pomóc w zwiększeniu konwersji.

Funkcje modułu wyskakującego PrestaShop Spin and Win

Moduł Spin and Win to dodatek 3 w XNUMX do PrestaShop, którego można używać jako wyskakującego okienka wejścia, wyskakującego okienka wyjścia i modułu subskrypcji e-mail. To niesamowite zgrywalizowane narzędzie jest bardzo pomocne w zwiększaniu zaangażowania klientów w Twoim sklepie. Możesz zaoferować swoim klientom różne zniżki, gdy zakręcą kołem, aby wygrać nagrodę. Ten moduł podobny do Wheelio jest stworzony dla każdego sklepu eCommerce, który ma problemy z zaangażowaniem klientów i wyższy współczynnik odrzuceń.

  1. Użyj go jako wyskakującego okienka wejścia, wyskakującego okienka wyjścia i modułu subskrypcji e-mail
  2. Kilka tematów na każdą okazję, takich jak wydarzenia, festiwale, okres świąteczny, np. Halloween, Wielkanoc, Czarny piątek, Boże Narodzenie, Nowy Rok i inne.spin-and-win-popup-moduł
  3. Gamifikowane Popup oszukuje psychologię klienta i utrzymuje jego zaangażowanie w Twoim sklepie.
  4. Możesz edytować oferty wyświetlane na wycinkach koła.
  5. Koło może mieć różną liczbę kawałków, jak chcesz i zmieniać zasady koszyka.
  6. Kontroluj częstotliwość wyświetlania, grawitację i pozycję modułu Prestashop Popup.
  7. Możesz zaplanować moduł i motywy przed wydarzeniem, jeśli masz napięty harmonogram.
  8. Bez wysiłku synchronizuje identyfikatory e-mail z integratorami Mailchimp, Klavio i Sendinblue.
  9. Wyskakujące okienko Spin and Win obsługuje wiele języków i jest kompatybilne ze wszystkimi motywami PrestaShop.

Zastanawiam się, w jaki sposób ten moduł spin and win może pomóc w zwiększeniu konwersji. Zapoznaj się z punktami na temat tego modułu Spin and Win Popup, o którym mowa poniżej, aby poznać powody, które sprawiają, że jest to moduł zwiększający przychody.

5 sposobów Prestashop Spin and Win Popup Module może zwiększyć Twoje konwersje

Zwiększa ruch na stronie

Udowodniono, że lepszy i atrakcyjny interfejs użytkownika witryny może przyciągnąć więcej klientów. Chociaż istnieje wiele innych czynników, które wpływają na decyzję zakupową klientów, wygląd strony jest jednym z aspektów, które mogą zachęcić ich do pozostania w sklepie. Każda żmudna lub monotonnie wyglądająca witryna może odrzucić zamiar przeglądania Twojej grupy docelowej. Zabawny sposób na rozdawanie ofert to coś, co zachęca klientów do ciągłego odwiedzania Twojej witryny. Nie tylko to, jak wynika z badania psychologicznego, każdy darmowy kupon jest tak dobry, jak brak kuponu dla kupujących online. Dlatego cały scenariusz powinien być skonstruowany w taki sposób, aby klient czuł się tak, jakby zawarł transakcję lub umowę. A co może być lepszego niż zmuszanie ich do zakręcenia kołem, aby otrzymać oferty?

Lepsze zaangażowanie klientów

Jak wspomniano powyżej, lepszy interfejs użytkownika to łatwy sposób na utrzymanie zaangażowania odwiedzających przez dłuższy czas. Podczas gdy kupon 10% zniżki jest ogólnie uważany przez kupujących za bezwartościowy, pełen zabawy sposób na uzyskanie tej samej oferty sprawi, że będzie to opłacalne. Innym uderzającym czynnikiem w wyskakującym module spin and win jest to, że jest to lepsza opcja niż wyskakujące okienka wyjścia. Dodaj moduł spin and win do swojego sklepu internetowego, a to może bez wysiłku sparaliżować zamiar wyjścia odwiedzających. Większe zaangażowanie klientów jest kluczem do większej konwersji. Tak więc zabawna opcja koła podręcznego zakręć i wygraj ostatecznie wspomoże Twoje konwersje.

Wspomaga marketing e-mailowy i remarketing

Klienci mogą zakręcić kołem modułu spin and win tylko po wpisaniu identyfikatorów e-mail. W związku z tym wyskakujące okienko wyjścia może nawet zwiększyć bazę danych klientów, których masz. Wraz z tym właściciele sklepów otrzymują dodatkową funkcję w tym module spin and win. Zwiedzający może zakręcić kołem tylko za pomocą jednego identyfikatora. Dlatego jedna osoba nie może ubiegać się o wiele kuponów. Co więcej, zabawny moduł wyskakujący spin and win może przyciągnąć klientów, a nawet mają tendencję do wprowadzania wielu identyfikatorów e-mail. W związku z tym ułatwia to e-mailowa kampania marketingowa właściciela sklepu. E-maile promocyjne mogą być wysyłane do większej liczby odbiorców, a tym samym szanse na konwersję ostatecznie wzrastają.

Zmniejsza współczynnik odrzuceń z powodu irytujących wyskakujących okienek

Wyskakujące okienka były używane od bardzo dawna, aby ograniczyć zamiar wyjazdu odwiedzających. Zarzucano mu jednak nawet irytowanie klientów. Moduł Prestashop Exit Spin Wheel ma na celu powstrzymanie odwiedzających przed opuszczeniem witryny, nawet ich nie denerwując. Najlepszą rzeczą w tym wyskakującym module spin and win jest to, że właściciele sklepów mogą nawet regulować częstotliwość wyświetlania koła. W ten sposób intrygujący moduł spin and win zmniejsza współczynniki odbicia i wyjścia. Oczywiste jest, że im więcej czasu klienci spędzą na stronie, tym większe będą szanse na konwersje.

Ułatwia klientom decyzję zakupową

Nagrody zdobyte przez kręcenie kołem można z łatwością wykorzystać podczas zakupów. Kod kuponu jest generowany automatycznie w tym wyskakującym module spin and win. Klienci mogą skopiować kod i wkleić go w obszarze Kod kuponu w Strona kasy PrestaShop. Nie tylko to, klienci są nawet powiadamiani o kodzie kuponu za pośrednictwem poczty elektronicznej. Może to ułatwić odwiedzającym decyzję o zakupie i zmusić ich do przejścia na stronę kasy.

Ostatnie słowo

Najlepszym sposobem na zwiększenie konwersji i przychodów jest utrzymanie zaangażowania klientów przez dłuższy czas. Podczas gdy klasyczne wyskakujące okienka wyjścia są uważane za irytujące, moduł Prestashop Spin and Win by Knowband to jedne z najbardziej atrakcyjnych sposobów na zmniejszenie wskaźnika wyjść i zwabienie odwiedzających na stronę kasy. Możesz użyć różnych motywów na różne okazje. Voila, ten moduł pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję.

Może ci się spodobać również:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *