Rozszerzenie OpenCart Marketplace: stwórz swój własny rynek

OpenCart-Marketplace-Extension-Create-Your-Own-Marketplace

Czy jesteś właścicielem sklepu OpenCart i chcesz rozpocząć działalność na rynku? Rynek wielu dostawców OpenCart rozszerzenie Knowband to przykładowa wtyczka dostępna dla Twojej firmy OpenCart Marketplace. Musisz mieć wiele pytań na ten sam temat. Po pierwsze, co tworzy rynek dla wielu dostawców wybierz branżę, w której chcesz rozpocząć działalność z.

Jak działa rozszerzenie OpenCart Multi-Vendor Marketplace?

Jeśli szukasz dobrze opracowanej opcji zarządzania interfejsem administratora i sprzedawcy, rozwiązaniem jest rozszerzenie OpenCart Multi Vendor Marketplace. Rozszerzenie ma oddzielny interfejs administratora i interfejs sprzedawcy wraz z front-endem. Zarejestrowany sprzedawca otrzymuje pulpit sprzedawcy do zarządzania wszystkimi jego zamówieniami, zapasami produktów, dostawami i bramkami płatności, a co nie! Sprzedawca może łatwo zarejestrować się do sprzedaży swoich produktów na OpenCart Marketplace i uzyskać dostęp do pulpitu nawigacyjnego. Tego chce właściciel rynku. Wtyczka OpenCart Multi-Seller Marketplace ma bezbłędny interfejs administratora, który umożliwia administratorowi łatwe zarządzanie wszystkimi sprzedawcami. Dzięki temu zarządzanie prowizjami sprzedawcy jest łatwe. Udowodnienie wielu produktów w różnych kategoriach jest teraz przydatne dzięki rozszerzeniu OpenCart Marketplace.

Jakie korzyści odniesie administrator OpenCart Marketplace?

Jakie korzyści daje administratorowi OpenCart Marketplace

Samo utworzenie rynku jest optymalnym pomysłem na biznes. Może to przynieść mnóstwo pieniędzy, jeśli zostanie wykonane w sposób przemyślany i strategiczny. Wszystko czego potrzebujesz to plan i system zarządzania. Rozszerzenie OpenCart Multi Vendor Marketplace jest w pełni funkcjonalne, które można włączyć do istniejącej witryny eCommerce od jednego dostawcy i przekształcić ją w rynek.

Łatwe zarządzanie prowizjami: źródło dochodu pasywnego

Działalność rynkowa jest źródłem pasywnego dochodu. Jeśli jesteś właścicielem rynku, będziesz zarabiać prowizję za każdą sprzedaż zrealizowaną na swoim rynku. Wtyczka Multi Vendor Marketplace zaprojektowana dla OpenCart pozwala administratorowi pobierać od sprzedawców prowizję globalną, a także prowizję opartą na kategorii.

Ostrożne zarządzanie sprzedawcami, produktami i kategoriami

Zaakceptowanie profilu sprzedawcy z panelu administratora wtyczki OpenCart Marketplace jest proste. Właściciel sklepu może łatwo śledzić profil sprzedawcy i pozycje, które są wystawiane na sprzedaż. Administrator może również przypisywać sprzedawcom kategorie. Poza tym dostawcy mogą przesłać żądanie kategorii administratora, które jest obsługiwane na zapleczu wtyczki OpenCart Multi Vendor Marketplace.

Zaoferuj kilka opcji wysyłki

Wtyczka OpenCart Marketplace dla wielu dostawców zapewnia klientom niestandardowe opcje dostawy. Sprzedawca może

Śledź zamówienia i płatności

Śledź-zamówienia-i-płatności-OpenCart-wtyczka dla wielu dostawców-marketplace

Śledzenie sprzedaży, zamówień i płatności jest istotną częścią działalności. Rozszerzenie OpenCart Marketplace zapewnia efektywne monitorowanie raportu sprzedaży witryny i wypłat. Wtyczka Opencart Multi-Vendor Marketplace oferuje administratorowi konfigurację ustawień płatności dla PayPal z zaplecza sklepu. Administrator musi wypełnić zaplecze sklepu identyfikatorem klienta, tajnym kluczem klienta, tematem wiadomości e-mail Paypal i walutą Paypal.

Przyciągnij więcej sprzedawców do swojego rynku

Łatwa rejestracja sprzedawcy

Jeśli chcesz, aby więcej dostawców sprzedawało na Twoim OpenCart Marketplace, zainstaluj rozszerzenie OpenCart Multi-vendor Marketplace, ponieważ umożliwia ono rejestrację dostawców zewnętrznych za pomocą kilku kliknięć, po prostu wypełniając formularz.

Sprzedaj wszystko

Rozszerzenie rynku OpenCart Multseller pozwala sprzedawcom sprzedawać liczbę „N” produktów dodanych w różnych kategoriach. Mogą łatwo tworzyć listy produktów i zarządzać zapasami. OpenCart Marketplace pozwala sprzedawcy zażądać zatwierdzenia kategorii produktów.

Lukratywna strona produktu

Sprzedawcy mogą dołączać banery, logo sklepu i metadane z pulpitu nawigacyjnego, aby strona produktu była bardziej atrakcyjna. Sprzedawca może dodać przyjazny dla SEO adres URL.

Sprzedawcy mogą śledzić trasę

Sprzedawcy mogą z łatwością śledzić ogólne transakcje i raporty sprzedaży w Pulpicie nawigacyjnym. To sprawia, że ​​zarządzanie jest prostsze i szybsze.

Opcje wysyłki i łatwe wypłaty

Opcje wysyłki i łatwe wypłaty

Jeśli jest to dozwolone w panelu administracyjnym modułu OpenCart Multi seller Marketplace, sprzedawcy mogą dodawać własne metody wysyłki. To da klientom dużo większy wybór. Sprzedawcy mogą od czasu do czasu zażądać zapłaty. To jest bardzo proste i łatwe.

Dostarczaj powiadomienia i alerty przez e-mail

Dostarczaj powiadomienia-i-alerty-przez-e-mail-rozszerzenie Opencart Marketplace

Ma potężny system powiadomień e-mail, który jest w stanie zapewnić aktualne aktualizacje i informacje zwrotne zainteresowanej społeczności rynku. Przekazuj klientom, sprzedawcom i kierownikom sklepów wszystkie informacje o działaniach odbywających się na rynku online, aby mogli podjąć odpowiednie działania na odpowiednim poziomie. Pomoże nam to podjąć właściwą decyzję biznesową bez problemów.

Klienci są podmiotem najbardziej korzystającym

Wspaniałe usługi w najbardziej kompetentnej cenie: Klient z przyjemnością kupi produkt w Twoim sklepie, jeśli zobaczy, co inni mówią o produkcie, który są skłonni kupić. Zaobserwowano, że produkt, który jest wysoko oceniany, jest bardziej zaangażowany. Odwiedzający sklep OpenCart Marketplace mogą teraz wybierać idealne produkty z szerszej gamy produktów. Pozwól klientowi zdecydować, czy produkt i sprzedawca są wystarczająco dobrzy, prosząc o opinie i recenzje. Ze strony konta sprzedawcy klienci mogą łatwo kontaktować się ze sprzedawcami produktów i zgłaszać swoje pytania i problemy.

Ostatnie słowa

Prowadzenie biznesu nie jest łatwe i małe. Nie każdy właściciel firmy może założyć własny rynek i zarabiać pieniądze, ale danie im okazji będzie miało znaczenie. Potrzebujesz również silnej i łatwej w obsłudze platformy handlowej, aby stworzyć udany rynek. Aby pomóc Ci znaleźć najlepszą platformę, opracowaliśmy dla Ciebie rozszerzenie rynku wielu dostawców, aby zobaczyć demo, które możesz Kliknij tutaj. Moduł Marketplace jest również dostępny dla Sklep PrestaShop i Sklep Magento. Zalecane lektury:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *