Zbierz swoich kupujących i sprzedających w jednym miejscu dzięki temu modułowi Magento Multi Vendor Marketplace

Wyobraź sobie przedłużenie Rozszerzenie Magento Marketplace który jest znany jako Rynek sprzedawcy Magento Multi moduł wśród różnych organizacji handlu elektronicznego na świecie. Uczyniono to, co wcześniej uważano za nie do pomyślenia i przyciągnęło zarówno potencjalnych nabywców, jak i sprzedawców na tę samą platformę. Ze względu na wspaniałe funkcje moduł ten staje się dość popularny wśród różnych społeczności, które są zaangażowane w biznes e-commerce.

Wciągający i przyjazny interfejs dla sprzedających i kupujących

Rozszerzenie Ilość produktu, logo, stawki prowizyjne, dodawanie lub usuwanie dowolnych produktów w swoich kategoriach produktów i innych tego typu parametrach poprzez bezproblemowy dostęp do ich kont sprzedawców. Podobnie kupujący mogą łatwo sprawdzić listę wszystkich sprzedawców, nazwę sprzedawców, oceny ich produktów, produktów wyświetlanych przez sprzedawców i inne podobne cechy za pośrednictwem przedniego końca panel administracyjny.

Łatwa rejestracja i zarządzanie kontem sprzedawcy

Za pomocą tego Rozszerzenie MagentoKupujący jak i każda inna osoba może z łatwością zarejestrować się jako sprzedawca, wybierając opcję "Zarejestruj się jako sprzedawca" w formularzu rejestracyjnym. Łatwo jest także zarządzać kontami sprzedającego produktami, które mają być sprzedane. Sprzedawcy nie muszą utrzymywać konta produktów na swojej stronie i mogą łatwo sprzedawać swoje produkty online za pomocą tego modułu. Sprzedawcy mają swobodę dokonywania pożądanych zmian na swoich kontach sprzedawcy, a także mogą sprawdzać transakcje sprzedającego za pomocą interaktywnych raportów. Mogą również tworzyć oddzielną kolekcję produktów, korzystając z własnego banera, logo sklepu i niestandardowej zawartości HTML. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs pomaga także w przekazywaniu ważnych informacji, takich jak dochód, przychód na zamówienie, przedmioty sprzedane i inne funkcje społeczności sprzedających. Poza tym sprzedający mogą decydować o cenie specjalnej za swoje produkty, korzystając z dat "Cena specjalna od" i "Cena specjalna do".

Pomaga w zwiększaniu współczynników konwersji i sprzedaży produktów

To rozszerzenie Marketplace pomogło w udostępnieniu nowej definicji zakupów online dzięki różnym funkcjom i funkcjom. Teraz administratorzy sklepu mogą łatwo tworzyć własne rynki dla różnych markowych produktów bez potrzeby utrzymywania kontroli zapasów. Co więcej, w celu zwiększenia globalnego zasięgu i sprzedaży twoich produktów, to rozszerzenie obsługuje wiele systemów walutowych

Teraz nie czekaj, aż wydarzy się jakikolwiek cud, który może poprawić wydajność i współczynniki konwersji dla Twojej organizacji handlu elektronicznego, ale zamiast tego obejrzyj naszą witrynę e-commerce www.knowband.com aby kupić to rozszerzenie. To naprawdę świetna okazja, która może w dużym stopniu poprawić losy Twojej organizacji. Jeśli tego nie zauważysz, przygotuj się na opóźnienia w stosunku do konkurentów biznesowych pod względem współczynników konwersji i sprzedaży produktów.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *