Rozpoczęcie nowej ery łatwego procesu kasacji wraz z pojawieniem się modułu Magento One Page Supercheckout Lite

Dawno minęły czasy, gdy klient w witrynie e-commerce skarżył się na długi i czasochłonny proces kasowania na swojej stronie internetowej. Jest tak, ponieważ wszystko stało się znacznie uproszczone i szybsze wraz z pojawieniem się tego Magento One Page Supercheckout. Jego genialne funkcje sprawiły, że jest jednym z najbardziej popularnych Rozszerzenia kasowe Magento wśród licznych sklepów e-commerce. Oto niektóre z jego oszałamiających funkcji, które znacznie uprościły życie wielu kupujących online i właścicieli sklepów.

Jest wyposażony w bogaty w funkcje panel administracyjny

Dzięki obecności wielu opcji w panelu administracyjnym, administrator sklepu może skutecznie zarządzać całym swoim sklepem e-commerce. Mogą z łatwością wprowadzać pożądane zmiany w układzie, treści, temacie i projekcie swojej strony internetowej w oparciu o wymagania ich organizacji biznesowej. Poza tym administrator sklepu może ustawić pewne pola obowiązkowe w procesie realizacji transakcji i może jednocześnie włączyć / wyłączyć pola, aby uprościć cały proces realizacji transakcji.

Ułatwia instalację i konfigurację modułu

Jedną z najlepszych rzeczy na temat tego modułu Magento jest to, że może być łatwo zainstalowany i skonfigurowany przez dowolną osobę z minimalną wiedzą techniczną. Minimalizuje to wymóg zewnętrznej pomocy technicznej podczas całej instalacji i konfiguracji tego rozszerzenia transakcji. Wszystko to może być wykonane samodzielnie przez osobę, która jest zdolna do pracy na komputerach.

Składa się z procesu kasowania opartego na technologii Ajax w sklepach e-commerce opartych na Magento

Proces realizacji tego rozszerzenia

Ma darmowy przewodnik instalacji i wsparcie dla klientów znajdujących się w niebezpieczeństwie

Pomimo łatwej instalacji, niewielu klientów nie jest w stanie wykonać wymaganych instrukcji w odpowiedni sposób podczas procesu instalacji i często kończy w trakcie procesu instalacji. Aby wspomóc tego typu klientów, ten moduł ma bezpłatny przewodnik instalacji, który może dostarczyć krok po kroku wskazówek podczas procesu instalacji. Ponadto możesz skorzystać z bezpłatnego wsparcia technicznego, korzystając z naszego linku pomocy technicznej https://www.knowband.com/helpdesk. Za pośrednictwem tej pomocy technicznej klienci z problemem mogą utworzyć nowy bilet na swój problem, a także sprawdzić stan swojego biletu pod kątem oczekujących problemów technicznych.

Najwyższy czas zająć się długo oczekiwanymi problemami związanymi z czekaniem na twoją wizytę w witrynie za pośrednictwem tego modułu Magento. Nie musisz już myśleć o swoim budżecie, ponieważ ten moduł www.knowband.com aby szukać innych rozszerzeń związanych z Magento, PrestaShop i OpenCart platformy.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *