Poradnik dotyczący handlu elektronicznego w kierunku bezproblemowej aktualizacji Magento 2

An E-Commerce guide towards a seamless Magento 2 Upgrade | Knowband

Platforma Magento 2 pojawiła się w scenariuszu biznesowym eCommerce kilka dni wcześniej. W najnowszym wydaniu wielu właścicieli sklepów zastanawia się nad szybkim przejściem do tej kwestii platforma eCommerce. Pomysł jest dobry i stanowi właściwą decyzję dla Twojego sklepu, biorąc pod uwagę wiele funkcji i funkcjonalności zawartych w najnowszym uaktualnieniu Magento. Musisz jednak wykazać się pewną powściągliwością w tym celu, ponieważ może to wpłynąć na twoje szanse biznesowe i konwersje. Oto kilka rzeczy lub obszarów, którymi należy się zająć, wykonując pierwszy krok w kierunku migracji Magento 2.

1. Dostępność ograniczonych rozszerzeń i motywów dla Twojego sklepu

Ze względu na niedawne wprowadzenie tej platformy Magento 2, istnieje ograniczona liczba rozszerzeń i motywów, które są tworzone dla tej niedawno uaktualnionej platformy. Istnieje wiele ważnych rozszerzeń, które nadal nie są częścią tej nowej platformy eCommerce, co może mieć wpływ na wydajność i wydajność Twojego sklepu internetowego. Jeśli chcesz jakieś konkretne Rozszerzenia Magento 2 do każdego konkretnego zadania w swojej witrynie możesz odwiedzić nasz sklep Knowband i wybrać żądaną wtyczkę dla swojej firmy.

2. Wymóg skutecznego środowiska hostingowego

Jeśli chcesz zmaksymalizować moc wyjściową z nowej, zmodernizowanej platformy Magento, zaleca się korzystanie z usług zoptymalizowanej platformy hostingowej, która może obsługiwać ulepszone wersje, takie jak PHP 7.0.2 i MySQL 5.6. Możesz również sprawdzić serwer WWW Nginx 1.8, a także platformę Apache 2.2 lub 2.4 dla tej nowej platformy Magento 2. Ta ulepszona platforma eCommerce zapewnia także wyższe zyski dzięki Redis i Varnish. Poza tym Enterprise Edition platformy Magento może wykorzystywać serwer WWW, taki jak Apache Solr 4.x do celów wyszukiwania i dystrybucji danych na trzech bazach danych master. Nie pomijaj tych kluczowych parametrów podczas decydowania o odpowiednim serwerze hostingowym dla swojej witryny.

3. Brak wymaganej wiedzy technicznej i pomocy

Będąc ostatnim uaktualnieniem, twórcy platform Magento nie mają sfinalizowanych ścieżek certyfikacji dla nowej zmodernizowanej platformy. Istnieją zwiększone szanse, że programiści, którzy są biegli w Magento 1 mogą nie działać poprawnie na tej nowej platformie Magento 2 ze względu na ograniczoną ekspozycję i informacje. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na znakomitych programistów Magento, którzy bez problemu wykonają różne zadania dostosowywania. Przekazanie strony Magento każdemu niedoświadczonemu programiście może cię drogo kosztować współczynniki przeliczeniowe ponieważ nie przestrzegają najlepszych praktyk Magento.

4. Kwota kosztów związanych z procesem migracji

Przed zaplanowaniem migracji dla tej nowej zmodernizowanej wersji Magento, należy wziąć pod uwagę koszty związane z całym tym krytycznym procesem. Ze względu na różnicę w architekturze i temacie platformy kosztowałoby to sporo pieniędzy podczas migracji całego sklepu do nowej platformy Magento 2. Ale jest wiadomość o wytchnieniu dla ciebie, jak zapewnia platforma Przewodnik migracji Magento 2 dla płynnego przejścia.

5. Ograniczone usługi integracyjne

Wraz ze stałą ekspansją i rozwojem Twojego biznesu eCommerce, konieczne jest dodanie nowych zewnętrznych rozszerzeń Magento 2 i API (Application programming interface). Możesz wymagać modułów do różnych zadań, takich jak wysyłka, zarządzanie produktami, sprzedaż kanałów omni i inne tego rodzaju działania. Po migracji platformy może się zdarzyć, że moduły te mogą nie działać poprawnie z nową zaktualizowaną wersją z powodu niedostępności niestandardowych konektorów, które mogą powodować problemy w usługach integracyjnych.

Kiedy już zdajesz sobie sprawę z możliwych blokad drogowych na drodze migracji do platformy Magento 2, istnieje więcej szans na pomyślne przejście. Pamiętaj, że lepiej "Spójrz, zanim faktycznie skoczysz" Sklep Magento w kierunku tej nowej ulepszonej platformy.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *