Instalowanie Magento Facebook Zaloguj się i dodaje wartość do Twojej witryny

To rozszerzenie opracowane w Knowband umożliwia odwiedzającym witrynę zarejestrowanie się i zalogowanie do Twojej witryny przy użyciu konta Facebook. Korzystając z tej funkcji witryny, użytkownicy będą zapisywani od stresu związanego z zapamiętywaniem nazwy użytkownika i hasła za każdym razem, gdy odwiedzą witrynę, aby dokonać zakupu.

Korzyści z zainstalowania Magento Facebook Loginizer

  • Zwiększ stawki subskrypcji i zaangażowanie użytkowników, umożliwiając zwiększenie liczby klientów zbliżających się do Ciebie dzięki rejestracji na Facebooku. Im więcej klientów zarejestruje się w Twojej witrynie, tym bardziej zbliżysz się do konwersji. W takim przypadku rola rejestracji konta staje się niezaprzeczalna.
  • Oszczędza czas użytkownika Magento Facebook Zaloguj się?saves a lot of time of your customers from having to follow the hectic procedure of providing the same information repeatedly to sign-up every time.
  • Nieprzerwana wrażenia użytkownika– Dzięki wdrożeniu Facebook Social Zaloguj się użytkownicy będą mogli dzielić się doświadczeniami związanymi z korzystaniem z określonego produktu lub usługi, co skutkuje zwiększeniem zainteresowania fanów i świadomości marki dla Twojej firmy.
  • Skuteczna personalizacja– Facebook Login sprawia, że ​​personalizacja jest bardziej efektywna, ponieważ właściciele witryn mają dostęp do osobistych treści użytkownika serwis społecznościowytakie jak lokalizacja, osobiste zainteresowania, miejsce pracy itd. Promocje ukierunkowane na takie informacje mogą skutkować zmniejszeniem liczby rezygnacji z koszyka i jeszcze bardziej zwiększyć pozyskiwanie klientów i powtarzanie zakupów.

Wnioski

W związku z ciągłym przyspieszaniem działalności e-commerce marketerzy muszą stale aktualizować swoje strony internetowe o najnowsze funkcjonalności, a jednym z nich jest włączenie logowania społecznościowego. Jest to ogromny krok do zwiększenia liczby konwersji i zaangażowania użytkowników w witrynie. Tak więc, jeśli chcesz wdrożyć moc logowania społecznościowego w swojej witrynie, spróbuj tego rozszerzenia

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *