Why this Magento Marketplace Module is a Boom for Buyers? | Knowband

Dlaczego rozszerzenie Magento Marketplace jest boomem dla kupujących?

Internetowy biznes jest pełen różnorodnych działań związanych ze sprzedażą i kupowaniem online, które trudno jest utrzymać przy tak dużej konkurencji. Przy tak dużej liczbie graczy zaangażowanych w konkretny segment biznesowy, wydaje się, że zniechęcające zadanie przyciąga natychmiastową uwagę docelowych klientów. Kupujący w środowisku biznesowym online są zdezorientowani, jeśli chodzi o wybór najlepszych dostawców produktów lub usług spośród wielu dostępnych opcji.

Proces znalezienia odpowiedniego dostawcy często staje się bardzo istotny, jeśli musisz ścigać różnych dostawców w Internecie. Dzięki Bogu ten scenariusz został uproszczony dzięki obecności tego modułu Magento Marketplace, który przyciągnął wielu kupujących i sprzedających w jednym miejscu, aby zapewnić uproszczenie zakupy online. Omówmy teraz, jak to rozszerzenie rynku Magento pomogło kupującym w ich działaniach handlowych.

Pomaga w wyborze właściwego sprzedawcy, podając wymagane informacje o sprzedawcy

Kupujący często nie mają pojęcia, jak wybrać odpowiedniego sprzedawcę do dokonania zakupu online. Jest to jednak jeden z krytycznych obszarów, w którym ten moduł rynku Magento może być dużą zaletą dla właścicieli witryn Magento. Moduł marketplace Magento może dostarczyć listę wszystkich sprzedawców wraz z ich oceną na ten temat moduł marketplace dla wielu sprzedawców dla uproszczonego zakupu online. Dzięki tym krytycznym informacjom kupujący mogą dokonać właściwego wyboru sprzedawców w płynny sposób. Moduł marketplace Magento umożliwia kupującym szybkie wyszukanie dowolnego sprzedawcy na rynku w celu podjęcia właściwej decyzji o zakupie.

Pomaga w zapewnieniu możliwości dostosowania e-maili

Jeśli kupujący ma jakiekolwiek obawy dotyczące produktu sprzedawcy lub innych ogólnych informacji, może wysłać żądany e-mail z prośbą o podanie wymaganych informacji. Poza tym kupujący mogą również wysyłać niestandardowe wiadomości e-mail do sprzedawców za pomocą funkcji zaplecza. Ze względu na tę funkcję moduł rynku Magento stał się jednym z najpopularniejszych Rozszerzenia Magento?in the eCommerce business segment.

Zapewnia kupującym stronę informacyjną

To rozszerzenie rynku Magento przyciągnęło natychmiastową uwagę globalnych kupujących ze względu na obecność informacyjnych stron produktowych. Kupujący mogą przeglądać ważne informacje, takie jak nazwa sprzedawcy, ocena sprzedawcy i inne dane sprzedawcy na stronie produktu, aby ułatwić szybką decyzję o zakupie. Poza tym kupujący mogą uzyskać ważne informacje na temat różnych powiązanych produktów od tego samego sprzedawcy na stronie produktu, aby dokonać szybkiego zakupu produktu.

Oferuje szybką opcję kupowania, aby zarejestrować się jako sprzedający

Byłoby po prostu niesamowite, gdyby istniało rozszerzenie rynku Magento, które może zaoferować nabywcom prostą opcję rejestracji sprzedawcy i właśnie to Rozszerzenie wiedzy może zrobić dla ciebie. Udostępnia on opcję "Zarejestruj się jako sprzedawca" dla kupujących na przednim końcu sklepu marketplace, aby pomóc kupującym w prosty sposób stać się sprzedawcami. Teraz możesz zarówno kupować produkty, jak i oferować produkty innym osobom jako sprzedającym w tym module rynku Magento. Rejestracja sprzedawców nie jest konieczna dla sprzedawców, a wszystko może być zarządzane z samego przodu.

Zapewnia system zarządzania zapasami

Zarządzanie zapasami jest najtrudniejszym aspektem w sklepie eCommerce, który wymaga stałej uwagi i zarządzania. To USP tego rozszerzenia Magento Marketplace może wyeliminować problemy związane z zarządzaniem zapasami. Administrator sklepu może bez wysiłku stworzyć swój ekskluzywny sklep na rynku, aby zwiększyć szanse rozwoju wielu małych i średnich sprzedawców e-commerce za pomocą tego modułu rynku Magento. Cały proces sprzedaży i zakupu online stał się znacznie uproszczony ze względu na brak system zarządzania zapasami.

Obsługuje niesamowity system powiadamiania pocztą e-mail dla terminowych aktualizacji

W środowisku biznesowym online ważne jest, aby w porę ostrzegać i aktualizować informacje o różnych zdarzeniach mających miejsce w sklepie na rynku. Moduł rynku Magento jest skuteczny system powiadomień e-mail które może zapewnić ostrzeżenia dla wszystkich zaangażowanych uczestników sklepu internetowego, takich jak sprzedawcy, kupujący i administrator sklepu, dotyczących różnych działań. Możesz stale śledzić działania eCommerce w swoim sklepie Marketplace za pomocą tego rozszerzenia rynku Magento.

Ten moduł rynku Magento to zdecydowanie wyjątkowy moduł

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *