eBay-marketplace-integration-automate-product-listing-manage-orders

Z łatwością automatyzuj listy produktów i zarządzaj zamówieniami w serwisie eBay Marketplace

Dla osób prowadzących firmę e-commerce małe wyzwania pojawiają się każdego dnia. Co gorsza, jeśli chcesz, aby Twoja organizacja odniosła sukces, istnieje większe, zagrażające ryzyko, któremu będziesz musiał natychmiast przeciwdziałać. Te egzystencjalne wyzwania mogą wynikać z towarów, klientów, aplikacji, a nawet z ogólnej strategii sprzedaży. Na szczęście, jeśli masz wyzwanie, mamy rozwiązanie, aby sobie z nim poradzić. Jest wiele oprogramowanie do integracji rynku dostępne, które automatyzują listę produktów i pomagają w zarządzaniu zamówieniami na głównych platformach handlu elektronicznego, takich jak eBay, Etsy, WalmartItp

Co to jest integracja z Marketplace?

Integracja marketplace to integracja popularnego, dobrze rozwiniętego sklepu internetowego, który już istnieje. Te rynki pomagają wprowadzić Marka eCommerce do szerszej publiczności, ponieważ są już szeroko skoncentrowani na konsumentach.

Wielokanałowość to jeden z najłatwiejszych sposobów dotarcia do szerokiego grona kupujących online. Jedną z takich platform, która może pomóc sprzedawcom internetowym w zwiększeniu zasięgu, jest rynek online. Z pojawiająca się technologia i zmieniające się zachowania konsumentówsprzedaż towarów za pośrednictwem tych wspólnych kanałów jest ważna dla wszystkich sprzedawców.

Integracja z Marketplace zapewnia sprzedawcom następujące korzyści:

  1. Bezproblemowa lista produktów proces z funkcją przesyłania zbiorczego
  2. Mapowanie atrybutów i kategorii sklepu z odpowiednimi atrybutami i kategoriami rynku
  3. Pandemia efektywne zarządzanie stanem magazynowym produktów
  4. Skuteczny zarządzanie zamówieniami na rynku i nie tylko …

KnowBand oferuje integrację z rynkiem eBay dla platform PrestaShop, OpenCart i Magento:

Już sprzedajesz w swoim sklepie eCommerce? Jeśli tak, to dlaczego nie rozszerzyć! Jeśli chcesz “ rozwinąć ” i zacząć sprzedawać na rynku eBay, zarządzanie zamówieniami i wystawianie produktów na dwóch różnych platformach będzie żmudne, co może sprawić, że zastanowisz się dwa razy przed rozpoczęciem. Integratorzy Rynku to ratownicy! Plik Integracja z rynkiem eBay Moduł opracowany przez KnowBand to jedno z najlepszych rozwiązań, które jest dostępne dla popularnych platform eCommerce Prestashop, Opencart, Magento i Shopify. Ta inteligentna integracja może pomóc sprzedawcom rozpocząć sprzedaż w serwisie eBay Marketplace w krótkim czasie.

Integracja z eBay Marketplace dla PrestaShop

integracja-ebay-marketplace-for-prestashop

Będąc właścicielem sklepu PrestaShop, musisz raz wystawiać wszystkie swoje produkty i zarządzać swoimi zamówieniami w sklepie. Teraz możesz również wystawiać te produkty w serwisie eBay. Plik Moduł integracji PrestaShop eBay Marketplace automatyzuje proces tworzenia listy produktów. Ze swojego sklepu PrestaShop możesz bezproblemowo śledzić i zarządzać zamówieniami. Łatwo jest regulować swój profil, zapasy i zamówienia dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi. Z Twojego profilu możliwa jest synchronizacja w czasie rzeczywistym atrybutu produktu i kategorii na rynku. Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz, możesz obsługiwać i integrować swój sklep w dowolnym miejscu i czasie.

Integracja z eBay Marketplace dla OpenCart

integracja-ebay-marketplace-for-opencart

Sprzedawanie bezpośrednio w serwisie eBay jest teraz łatwe z Twojego sklepu eCommerce OpenCart. Moduł integracji OpenCart eBay Marketplace integruje Twój sklep OpenCart z rynkiem eBay profil. Z jednego miejsca możesz zarządzać wszystkimi swoimi zapasami, listami produktów i zamówieniami na obu platformach. Zmniejsza wszystkie twoje wysiłki. Wszystkie dane, takie jak atrybuty produktów, kategorie, metody płatności i wysyłki, zamówienia itp. Zostaną zsynchronizowane w czasie rzeczywistym.

Integracja z eBay Marketplace dla Magento

integracja-ebay-marketplace-for-magento

W przypadku platformy Magento możesz synchronizować i zintegruj swój sklep Magento z eBay Marketplace za pomocą modułu integracji Magento eBay Marketplace. Moduł ten pozwala na zarządzanie obydwoma profilami ze sklepu Magento. Możesz łatwo zarządzać zapasami; obsługuj zamówienia, listy produktów i wszystkie inne funkcje, które można obsługiwać z samego sklepu Magento i zostaną automatycznie odzwierciedlone w Twoim profilu eBay Marketplace.

Wnioski

Teraz bez wysiłku sprzedawaj na różnych rynkach eCommerce i przenieś swoją firmę na różne wyżyny. Knowband opracował kilka modułów i rozszerzeń dla wszystkich głównych platform handlu elektronicznego. KnowBand zapewnia najlepszą cenę za ten moduł integracyjny, a ponadto bezpłatną usługę przez 3 miesiące. eBay Magento Marketplace Integrator, eBay Prestashop Marketplace Integrator, Opencart eBay Marketplace Integrator i Shopify eBay Marketplace Integrator są dostępne pod adresem KnowBand sklep. Wybierz odpowiedni moduł integratora dla swojego sklepu.

Zalecane lektury:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *