How is 2016 Black Friday weekend a big event for retailers and shoppers | KnowBand

W jaki sposób weekend 2016 Black Friday to wielkie wydarzenie dla sprzedawców detalicznych i kupujących?

Entuzjaści zakupów na całym świecie zawsze szukają powodów, by zaspokoić swoją potrzebę zakupów. Amerykańscy klienci byli świadkami wspaniałych zakupów i oferują ofertę w ramach zakończonego niedawno Święta Dziękczynienia. Po raz kolejny klienci dostają nowe powody do radości Czarny piątkowy weekend to jest tuż za rogiem.

Nadchodzący weekend to zdecydowanie jackpot dla globalnych kupujących, ponieważ wspaniałe oferty i wyprzedaże mają się rozpocząć i będą trwały do ​​następnego Nowego Roku 2017. Poza Czarnym Piątkiem jest jeszcze jedno mega wydarzenie Cyber ​​poniedziałek to będzie dalej zwiększyć zakupy online dla sklepów internetowych. Dodatkowym atutem będzie miesięczne obchody świąt Bożego Narodzenia i Chanuka, które przyciągną miliony klientów, Współczynniki konwersji e-commercei sprzedaż. Pozwól nam zbadać więcej na temat weekendu Czarnego Piątku i innych prognoz wakacyjnych za pomocą danych statystycznych podanych przez Adobe Digital Insights i Ekspertyza.

  • Oczekuje się, że czarny piątek 2016 będzie znacznie większy niż kiedykolwiek wcześniej. Zgodnie z szacunkami sprzedaż ma przekroczyć 3 miliardów dolarów, co stanowi wzrost o 11.5% w stosunku do ubiegłorocznej sprzedaży w Czarny piątek.
  • Kolejne wydarzenie zaplanowane na Czarny piątek, zwane także Cybernym Poniedziałkiem, również ma mieć wartość sprzedaży wyższą niż X XUM miliarda, co stanowi wzrost o 3% w stosunku do ubiegłorocznej sprzedaży.
  • W tym roku 2016 zobaczy 5% klientów, którzy pokonają około 35% przychodu.
  • W ten weekend w Black Friday sprzedaż 2016 będzie świadkiem 25% najlepszych sprzedawanych produktów, co jest wzrostem 11% z zeszłego roku i rozrachunkiem do sumy 91.6 miliarda.
  • Oczekuje się, że 2016 będzie świetnym rokiem dla handlu detalicznego, ponieważ sprzedaż wakacyjna wzrośnie do X XUM. Miliardów, co odpowiada wzrostowi o 91.6% w porównaniu do ubiegłego roku.
  • W oparciu o popularność wzmianek o tematyce społecznej, pięć najlepszych prezentów świątecznych w tym sezonie wakacyjnym to Pokemon Sun / Moon, Barbie, Legos, Oculus i PlayStation VR.
  • Ten sezon świąteczny 2016 okaże się wyraźnym zwycięzcą dla REI pod względem bazy klientów i pracowników. Klienci będą zadowoleni z ekscytujących ofert zakupów, a pracownicy otrzymają dzień wolny od pracy, co razem zapewni wyższą sprzedaż i współczynniki konwersji dla firmy.
  • Jedna z największych sieci handlowych, Walmart podniesie płace pracowników i zapewni zwrot z inwestycji (ROI) pod względem sprzedaży zderzaków i zaangażowania klientów.
  • Największym beneficjentem tego sezonu świątecznego będą sprzedawcy detaliczni, ponieważ 94% osób mówi o swoich przyjaciołach i rodzinie w związku z atrakcyjnymi ofertami i ofertami. Z pewnością będzie to dobry powiew centrów handlowych, centrów handlowych i klientów w Indiach, których dotknęło ostatnio napęd demonetyczny.

[Caption id = "attachment_1966" align = "aligncenter" width = "643"]W jaki sposób weekend 2016 Czarny piątek to wielkie wydarzenie dla sprzedawców i kupujących 2 | KnowBand Amazon w pełni wykorzystuje sprzedaż w okresie świątecznym dzięki sprzedaży produktów Lightning. [/ Caption]

Aby zapewnić okrzyki dla swoich globalnych klientów na całym świecie, Amazonka zainicjował sprzedaż 12 w Czarny piątek kilka dni wcześniej, zaczynając od 14-tego listopada, oferując ekscytujące oferty Lightning. Jego globalna strona pokazuje atrakcyjne oferty handlowe i oferty w różnych kategoriach, takich jak elektronika, książki, zabawki, odzież, sprzęt sportowy, opieka osobista, opieka domowa i inne tego typu działy.

Ostatnie wskazówki

Ważne jest, aby zaprezentować podobne ekscytujące oferty zakupów i oferty w sklepie eCommerce, aby pozostać zsynchronizowane z nadchodzącym sezonem świątecznym. Stwórz inwentaryzację swojego sklepu internetowego i usprawnij funkcjonalność swojego sklepu Magento, OpenCart, PrestaShop, Shopify, WooCommerce i inne sklepy oparte na platformie z załadowanymi funkcjami Rozszerzenia eCommerce. Zbliżający się sezon świąteczny to szansa na zwiększenie współczynnika konwersji produktów i sprzedaży e-commerce.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *