W jaki sposób weekend Czarny piątek 2016 jest wielkim wydarzeniem dla sprzedawców detalicznych i kupujących?

How is 2016 Black Friday weekend a big event for retailers and shoppers | KnowBand

Entuzjaści zakupów na całym świecie zawsze szukają powodów do zaspokojenia swojej chęci zakupów. Amerykańscy klienci byli świadkami wspaniałych okazji zakupowych i oferty podczas niedawno zakończonego Święta Dziękczynienia. Po raz kolejny kupujący dostają nowe powody, by się tym rozweselić Czarny piątek weekend to jest za rogiem.

Nadchodzący weekend jest z pewnością jackpotem dla kupujących na całym świecie, ponieważ wspaniałe oferty i wyprzedaże niebawem się rozpoczną i potrwają do następnego Nowego Roku 2017. Oprócz Czarnego Piątku, jest jeszcze jedno mega wydarzenie o nazwie Cyber ​​poniedziałek to będzie dalej zwiększyć zakupy online dla sklepów internetowych. Uzupełnieniem tej uczty zakupowej będzie trwające miesiąc Święta Bożego Narodzenia i Chanuka, które przyciągną miliony klientów, Współczynniki konwersji w handlu elektronicznymi sprzedaż. Dowiedzmy się więcej o weekendzie Black Friday i innych prognozach świątecznych za pomocą danych statystycznych podanych przez Adobe DigitalInsights dzięki Fachowość.

  • Oczekuje się, że Czarny Piątek 2016 roku będzie znacznie większy niż kiedykolwiek. Według szacunków sprzedaż ma przekroczyć 3 miliardy dolarów, co stanowi wzrost o 11.5% w porównaniu z zeszłoroczną sprzedażą w Czarny piątek.
  • Oczekuje się, że kolejne wydarzenie zaplanowane na Czarny Piątek, znane również jako Cyber ​​Poniedziałek, również przyniesie sprzedaż przekraczającą 3 miliardy dolarów, co stanowi wzrost o 9.4% w porównaniu ze sprzedażą w zeszłym roku.
  • W 2016 roku 5% klientów będzie generowało około 35% przychodów.
  • W ten weekend w Czarny Piątek sprzedaż w 2016 r. będzie świadkiem 25% najlepiej sprzedających się produktów, co stanowi wzrost o 11% w stosunku do ubiegłego roku i wynosi łącznie 91.6 miliarda dolarów.
  • Oczekuje się, że rok 2016 będzie świetnym rokiem dla handlu detalicznego, ponieważ sprzedaż świąteczna wzrośnie do 91.6 miliarda dolarów, co stanowi 11% wzrost w porównaniu z rokiem ubiegłym.
  • W oparciu o popularność wzmianek społecznościowych, pięć najlepszych prezentów świątecznych na ten sezon świąteczny to Pokemon Sun/Moon, Barbie, Legos, Oculus i PlayStation VR.
  • Ten sezon świąteczny 2016 okaże się wyraźnym zwycięzcą dla REI pod względem bazy klientów i pracowników. Klienci będą zadowoleni z ciekawych ofert zakupowych, a pracownicy dostaną dzień wolny, który razem przełoży się na wyższą sprzedaż i konwersję dla firmy.
  • Jedna z największych sieci handlowych, Walmart zwiększy płace swoich pracowników i osiągnie zwrot z inwestycji (ROI) pod względem sprzedaży zderzaków i zaangażowania klientów.
  • Największym beneficjentem tego sezonu wakacyjnego będą sprzedawcy detaliczni, ponieważ 94% osób opowiada o swoich znajomych i rodzinie o atrakcyjnych okazjach i ofertach. Będzie to z pewnością dobry powiew dla centrów handlowych, centrów handlowych i klientów w Indiach, których faktycznie dotknęły ostatnie napęd demonetyzacji.
Jak wygląda weekend w Czarny Piątek 2016 wielkim wydarzeniem dla detalistów i kupujących? 2 | Poznaj zespół
Amazon w pełni wykorzystuje wyprzedaże w okresie świątecznym dzięki wyprzedaży Lightning.

Aby wiwatować swoim globalnym klientom na całym świecie, Amazonka zainicjował wyprzedaże w Czarny piątek 12 dni wcześniej, począwszy od 14 listopada, dzięki ekscytującym ofertom Lightning Deals. Jej globalna witryna zawiera atrakcyjne oferty zakupów i oferty w różnych kategoriach, takich jak elektronika, książki, zabawki, odzież, sprzęt sportowy, higiena osobista, opieka domowa i inne tego typu działy.

Ostatnie wskazówki

Ważne jest, aby prezentować podobne ekscytujące oferty zakupów i oferty w swoim sklepie eCommerce, aby zachować synchronizację z nadchodzącym sezonem świątecznym. Uzupełnij inwentarz swojego sklepu internetowego i popraw funkcjonalność swojego Magento, OpenCart, PrestaShop, Shopify, WooCommerce i inne sklepy oparte na platformie z załadowanymi funkcjami rozszerzenia e-commerce. Nadchodzący sezon świąteczny to Twoja szansa na zwiększenie sprzedaży produktów i współczynników konwersji w handlu elektronicznym.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *