How can you boost eCommerce conversions with your site deals? | Knowband

W jaki sposób możesz zwiększyć liczbę konwersji eCommerce dzięki umowom z witryną?

Oferty na zakupy to świetny sposób, by przyciągnąć natychmiastową uwagę docelowych klientów do Twojego sklepu eCommerce. Pamiętaj, że "nie jesteś jedyną osobą w wyścigu", a zatem musisz podjąć wymagane wysiłki, aby zwiększyć sprzedaż w sklepie. Jeśli nie jesteś w stanie skupić się na kliencie tylko w pierwszej kolejności, Twoja sprzedaż będzie cierpieć. Obiecujące oferty zakupów na stronie nie gwarantują więcej sprzedaży produktów i konwersji e-commerce. Może istnieć wiele przyczyn, które mogą stanowić przeszkodę w powodzeniu twoich zakupów w twoim sklepie eCommerce.

1. Odkryj oferty handlowe w widocznym miejscu na swojej stronie internetowej-

[Caption id = "attachment_1887" align = "aligncenter" width = "755"]Jak możesz zwiększyć konwersje eCommerce dzięki ofertom w witrynie - wyraźne przedstawienie ofert zakupów w swojej witrynie | knowband Wyś wietlaj zakupy w widocznym miejscu w Twojej witrynie, aby zwię kszyć sprzedaż i konwersje. [/ Caption] Jeś li nie możesz lepiej prezentować swoich ofert na zakupy, to nic nie da. Twoi docelowi klienci będą angażować się w Twoją witrynę tylko w przypadku zakupu produktów, jeśli zawiera ona ekscytujące oferty zakupów. Utwórz baner strony głównej o swoich ofertach handlowych i umowach, aby zwiększyć zaangażowanie klientów i zwiększyć sprzedaż. Strona główna witryny to pierwsza rzecz, w której odwiedzający lądują, a zatem są najlepszym miejscem do zawierania transakcji.

2. Uwzględnij tylko dostępne produkty w ofertach handlowych-

Przekierowująca strona Twoich ofert handlowych powinna działać dla odwiedzających Twoją witrynę. Z pewnością będzie to koszmar dla twojej strony Magento, jeśli nie zapewni ci pożądanych współczynników konwersji i sprzedaży. Nie obwiniaj swojego Magento Proces realizacji jednej strony ze względu na jego nieefektywność, ponieważ może być wiele przyczyn niskiej sprzedaży produktów i konwersji. Jednym z częstych błędów, które znalazłem w wielu witrynach, jest to, że oferty stron prowadzą do "strony nie znaleziono" lub "końca zapasy produktu"strony, które natychmiast wyłączają odwiedzającego witrynę. Jeśli odwiedzający nie będą w stanie znaleźć produktu wspomnianego w umowie dotyczącej zakupów, opuszczą witrynę w środku, powodując porzucenie koszyka.

3. Daj spersonalizowany kontakt z zamówieniami klientów-

Klienci wybierają witrynę eCommerce do zakupu produktu spośród innych dostępnych witryn, dzięki czemu czują się tak samo. Musisz dać spersonalizowany kontakt z zamówieniami klientów, udostępniając im bezpłatne okłady na prezenty, spersonalizowaną wiadomość / naklejkę, bezpłatne / ulepszone usługi wysyłkowe i inne tego rodzaju usługi. Ta personalizacja sprawi, że Twoi klienci poczują się bardziej doceniani i sprawią, że będą lojalni wobec Twojego sklepu eCommerce. Pomoże to w zwiększenie sprzedaży produktów i konwersji e-commerce.

4. Pokaż pilność swoich ofert handlowych-

[Caption id = "attachment_1886" align = "aligncenter" width = "755"]W jaki sposób możesz zwiększyć liczbę konwersji e-commerce dzięki ofertom w swojej witrynie - pokaż, jakie są Twoje okazje na zakupy | Knowband Pośpiech w transakcjach handlowych przekonuje klientów do szybkiego zakupu produktu. [/ Caption] Odwiedzający Twoją witrynę natychmiast skontaktują się ze sklepem internetowym, jeśli Twoja oferta / oferta będzie dostępna przez ograniczony czas. Nie zapomnij dołączyć zwrotów takich jak "Oferta ograniczona", "Oferta wygasa z dniem ….", "2 więcej w magazynie" lub innych podobnych oświadczeń. Wszystkie te oświadczenia CTA mogą nie tylko przyciągać natychmiastową uwagę klientów, ale także mogą przyciągnąć uwagę klientów do Twojego sklepu. Gdy tylko klient zapozna się z ograniczonym okresem zakupów, zostanie zachęcony do zakupu produktu na wyższym poziomie.

5. Oferuj wiele opcji płatności i wysyłki dzięki swoim ofertom

Z pewnością będzie to w interesie Twoich klientów, jeśli możesz zaoferować im wielokrotną wysyłkę i wiele opcji płatności. Nie zmuszaj ich do dokonywania płatności za pośrednictwem określonej opcji, ale dołącz więcej opcji płatności za pomocą rozszerzonych rozszerzeń kasowych. Dodaj popularne opcje płatności w swojej witrynie, dzięki którym klienci będą mogli wygodniej robić zakupy online za pośrednictwem swojej witryny.

6. Pokaż ważne informacje o ofertach zakupów swoim klientom-

Klienci docenią fakt, czy możesz zapewnić terminowość alerty dotyczące cen o ofertach zakupowych, nowych produktach lub innych ważnych sprawach powiadomienie o aktualizacji produktu. Regularne aktualizacje dla Twoich klientów pomogą w budowaniu lojalnej armii klientów w krótkim czasie. Co więcej, zmusi odwiedzających do szybkiego zakupu produktu w witrynie eCommerce.

Wreszcie….

Ważne jest, aby prezentować swoje prezentowane oferty zakupów w najbardziej interesujący sposób, aby uzyskać natychmiastową uwagę klientów i sprzedaż. Pamiętaj, że odwiedzający witrynę zawsze szukają wspaniałych ofert i ofert, więc nie rozczaruj ich wcale. Okazje są pierwszym krokiem do osiągnięcia konwersji eCommerce, a proces realizacji transakcji to ostatni krok w ostatecznym miejscu docelowym. Podejmij zatem pierwszy krok, aby uzyskać maksymalny wpływ na działalność.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *