Rebuild e-commerce – czy to zawsze dobry pomysł?

E-Commerce Rebuild- Is it always a good Idea? | Knowband

W pewnym momencie prawie każdy właściciel strony internetowej eCommerce opracował pomysł przebudowy swojej witryny eCommerce. Istnieje wiele powodów, które zachęcają właścicieli sklepów do przebudowy eCommerce:

  • Klienci od dawna znudzeni są tym samym monotonnym wyglądem.
  • Wejście nowych konkurentów na rynek z nowo wybudowaną witryną eCommerce.
  • Twoi konkurenci już przebudowali swoją witrynę i zdobywają punkty.
  • Obecny sklep może nie być w stanie dokonać aktualizacji w obecnej architekturze.

Niezliczone powody i niezliczone sposoby na odbudowę strony internetowej, ale czy jest to naprawdę konieczne? Z jakiegoś powodu, często właściciele witryn uważają, że pełna przebudowa eCommerce rozwiąże problemy naraz. Niestety nie jest to całkowicie prawda. Istnieją powody, aby powiedzieć, że całkowita przebudowa strony internetowej nie zawsze jest lepszym pomysłem. Zawsze może istnieć lepsza alternatywa, która mogłaby prześlizgnąć się przez twoje oczy. Mówiąc dokładniej, zebrałem kilka powodów, które przemawiają na temat przebudowy strony internetowej. Przyjrzymy się sytuacjom i spróbujemy odkryć, czy jest jakaś lepsza alternatywa dla nich.

Tracisz sprzedaż, ponieważ Twoja strona jest bardzo wolna –

[Caption id = "attachment_1977" align = "aligncenter" width = "755"]Rebuild e-commerce - czy to zawsze dobry pomysł? - Ładowanie spped | Knowband Dłuższy czas ładowania stron internetowych może być bolesny dla właścicieli witryn. [/ Caption] Istnieją tysiące przypadków, w których szybkość witryny jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na współczynnik konwersji w witrynie. Właśnie z tego powodu powolna strona ładująca traci znaczną część sprzedaży. Jednak przebudowanie strony internetowej nie zawsze może być lepszym rozwiązaniem. Strony internetowe e-commerce i ich serwery obsługują w każdym momencie szereg żądań. Jest to prawdziwy problem, który można znaleźć na dowolnej stronie eCommerce. Twoja nowo zbudowana strona internetowa może się wczytać szybciej, ale nie możesz zagwarantować, że w przyszłości nie napotka ona problemów z szybkością witryny. W miarę, jak strona będzie się starzeć, liczba żądań i elementów będzie rosła wraz z nią. Nie możesz po prostu go odrzucić i odbudować go za każdym razem, gdy napotkasz ten problem. Są sposoby na poprawę szybkości strony, musisz się do nich przywiązywać. Ewentualnie musisz skontaktować się z webmasterem i projektantem stron internetowych, aby znaleźć problemy, które spowalniają Twoją witrynę. Istnieją powody, dla których witryny stają się powolne. Duże obrazy, intensywne korzystanie ze stron JavaScript, nieskompresowane obrazy i pliki i wiele więcej. Możesz szukać rozwiązań takich jak kompresowanie obrazów i plików na stronie internetowej, usuwanie niepotrzebnego kodu JavaScript, optymalizowanie kodów zgodnie ze standardami W3C, minimalizowanie rozmiaru żądania HTTP, używanie stron Google AMP na urządzenia mobilne, dostosowywanie stron do potrzeb, używając jedna strona do kasy zamiast wielostronicowej kasy itp. Zawsze istnieje alternatywa dla optymalizuj szybkość stron Twojej witryny i proces kasowania, aby zadowolić odwiedzających.

Ten sam monotonny wygląd

[Caption id = "attachment_1978" align = "aligncenter" width = "755"]Rebuild e-commerce - czy to zawsze dobry pomysł? - taki sam monotonny wygląd Knowband Klienci od dawna znudzą się takim samym monotonnym wyglądem stron internetowych. [/ Caption] Każda witryna eCommerce powinna stale aktualizować swój wygląd, aby uniknąć monotonii. Jednak przebudowa strony internetowej nie zawsze jest ostatecznym rozwiązaniem. Możesz przejść do modyfikacji strony, optymalizacji UX i interfejsu użytkownika lub przeprojektowania witryny. Istnieje ryzyko, że Twoi klienci mogą nie lubić nowego interfejsu użytkownika i nie będzie można przywrócić projektu, ponieważ jest to teraz zupełnie nowa witryna. Możesz przejść do przeprojektowania strony internetowej. Możesz przygotować projekt PhotoShop dla nowego interfejsu użytkownika witryny, a później przekonwertować go na szablon lub motyw za pomocą PSD do usług konwersji motywów z Dostawcy usług e-handlu. Przy idei całkowitej przebudowy istnieją pewne szanse, że możesz spotkać się z poważną przerwą w sprzedaży. Twoja firma może nie stać na "brak sprzedaży" na dzień lub tydzień, dopóki nowa strona internetowa nie będzie gotowa. Spróbuj więc znaleźć alternatywną opcję, jeśli projekt witryny jest jedyną rzeczą, o którą się martwisz.

Twoje konkursy mają kilka nowych funkcji dzięki nowej stronie internetowej

Możesz spotkać się z sytuacją, w której nowy uczestnik może mieć zaawansowane funkcje, które będą stanowić poważną konkurencję dla Twojej sprzedaży. Co więcej, możesz również spotkać się z sytuacją, w której twoi dawni konkurenci mogą przejść kompletną przebudowę i stworzyć konkurencyjne funkcje. Przypadki te najprawdopodobniej pojawią się co drugi dzień. Co drugi dzień nowy uczestnik trafiałby na podłogę, a co drugi dzień konkurencja wymyślałaby nowe funkcje. Twoim zadaniem jest być na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwojem na rynku eCommerce. Na przykład lepszym postępem jest taki, gdy strona przechodzi przez całkowitą zmianę, aby przekształcić się w stronę rynku. Sytuacja nie zawsze jest taka sama. Jeśli używasz platforma eCommerce uruchomić twoją stronę (Magento, PrestaShop, Shopify, OpenCart itp.), możesz przejść do modelu rynkowego bez przechodzenia przez kompletną reorganizację e-commerce. Istnieje wiele wydajnych modułów rynkowych i rozszerzeń dostępnych już na rynku, które mogą skutecznie przekształć swój sklep eCommerce w witrynę marketplace. To był tylko przykład tego, jak możesz wdrożyć kompletną odwróconą stronę do swojej witryny bez potrzeby przebudowy. Tak jak powiedziałem wcześniej, zawsze istnieje alternatywa.

Twoja witryna nie jest kompatybilna ani elastyczna, jeśli chodzi o dodawanie nowych funkcji-

Strony internetowe e-commerce w 2016 są w większości oparte na niektórych Rozwiązanie eCommerce lubić PrestaShop, Magento, OpenCarti wiele więcej. Te platformy handlu elektronicznego są na tyle elastyczne, że zawierają niezliczoną liczbę wtyczek, modułów i rozszerzeń. Jeśli Twoja witryna eCommerce nie korzysta z żadnej platformy eCommerce, może to być przypadek, w którym musisz dokonać całkowitej zmiany, aby wybrać dowolne rozwiązanie eCommerce. Gdy znajdziesz się w którymś z tych rozwiązań eCommerce, otrzymasz niezliczoną liczbę nowych wtyczek, modułów, rozszerzeń, motywów i szablonów. Zakres elastyczności tych rozwiązań eCommerce jest nie mniejszy niż nieskończoność. Mogą zawierać dowolną liczbę rozszerzeń, aby dodać zaawansowane funkcje i funkcje do bieżącej witryny; bez koniecznej przebudowy. Wreszcie, głównym celem tego artykułu jest wyjaśnienie niektórych często napotykanych problemów w witrynach eCommerce. Kwestie, które zmuszają właścicieli witryn do przebudowania witryny i wybierz potężne strategie, które mogą poprawić twoją witrynę eCommerce. Starałem się wyjaśnić sytuację za pomocą ich alternatywnych rozwiązań. Możesz ich użyć, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Zaoszczędź swoje pieniądze i starań, aby zoptymalizować UX na swojej bieżącej stronie internetowej i nigdy nie będziesz czuł potrzeby odbudowy eCommerce; przynajmniej nie tak często.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *